2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Zoeken
 
 
 
12-9-2015 : Köln/D - CAC LS
Keurmeester : Dhr. Brandt Rudi/DK
 
 

Landessieger Rheinland 2015
VDH BR BOS Ch. Niemen Stepowy Goniec - VDH BH BOB BIS Ch. Ischyma Uhura
 

28 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 15 / Teven : 13 )
 
Reuen (14/15)
 
Jeugdklas (4/4)
1 U JgdVDH JgdCAC LJS Rheinl. 2015 JBOB
Secret Garden Eyes of My Heart
Geb.: 28-03-2014   AKC : HP46988403
(Secret Garden Euroclydon x Secret Garden Christmas Carol)
Fokker : Moran-Richter Mary - Eig.: Plante Walter
2 U JgdResVDH JgdResCAC
Kataboliw Baron
Geb.: 10-11-2014   VDH/DWZB B : 18680
(Skylark Stepowy Goniec x Anatevka vom Falknerforst)
Fokker : Nickelsen Dr. Kay & Tanja - Eig.: Nickelsen Tanja & Kay
3 ZG  Ischyma Zidane
Geb.: 03-11-2014   VDH/DWZB B : 18666
(Ch. Ischyma Silvan x Ischyma Umniza)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Mehler Ute
4 ZG  Amethyst Arkadij zu Elben Äiken
Geb.: 03-09-2014   VDH/DWZB B : 18634
(Ch. Niemen Stepowy Goniec x High Society Stepowy Goniec)
Fokker : Grüssing Hannelore / Wiemkes J. - Eig.: Grüssing Hannelore
 
Kampioensklas (2/2)
1 U VDH LS Rheinl. 2015 Beste Reu - BOS
Ch. Niemen Stepowy Goniec
Geb.: 20-09-2010   PKR.X : 7428
(Radoga's Wild One x Xynia Stepowy Goniec)
Fokker : Rychlik Kazimierz - Eig.: Grüssing Hannelore
2 U RVDH
Ch. Reikolnikov Kalinow
Geb.: 13-05-2010   VDH/DWZB B : 18121
(Teine Twist of Fate x Otmena Kalinow)
Fokker : Kalinowski Robert & Silvia - Eig.: Pluschke Dagmar
 
Open Klas (8/9)
1 U VDH CAC New German DWZRV Ch.
Tovaritsch aus dem Zarenreich
Geb.: 06-05-2013   VDH/DWZB B : 18428
(Raskor Kalinow x Ch. Maraya aus dem Zarenreich)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Harnau Ulrike
2 U RVDH RCAC
Puschkin aus dem Zarenreich
Geb.: 04-04-2011   VDH/DWZB B : 18214
(Ch. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka x Jelena aus dem Zarenreich)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Jans Veronique
3 U  Ischyma Primus
Geb.: 16-08-2009   VDH/DWZB B : 18013
(Triskel Celtic Krylov x Cher z Bilmy)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Plante Walter
4 U  Ischyma Waldai
Geb.: 08-04-2013   VDH/DWZB B : 18406
(Ch. Ischyma McCauley x Ipatyev Hazi Cezarina Carevna)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Donati-Schmid Tatjana
U  Cymabresjeva Osloeschnik
Geb.: 19-05-2012   NHSB : 2883615
(Eltsine de l'Hermitage d'Eole x Ch. Cymabresjeva Irvania)
F.&Eig.: de Groot Wim
U  Kataboliw Amur
Geb.: 06-09-2013   VDH/DWZB B : 18510
(Iwanushka von St. Petersburg x Anatevka vom Falknerforst)
Fokker : Nickelsen Dr. Kay & Tanja - Eig.: Nickelsen Tanja & Kay
U  Tolstoi aus dem Zarenreich
Geb.: 06-05-2013   VDH/DWZB B : 18427
(Raskor Kalinow x Ch. Maraya aus dem Zarenreich)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Witt-Gross Katharina
ZG  Indjuk von St. Petersburg
Geb.: 30-12-2011   VDH/DWZB B : 18293
(Ch. Mikolai aus dem Zarenreich x Ischyma Natascha)
Fokker : Paffrath Gerlinde - Eig.: Kristandt Gabi
afw  Ischyma Qebral
Geb.: 08-01-2010   VDH/DWZB B : 18068
(Coburn Meyta Samhain on Fire x Ischyma Kandra)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Schmidt Petra
 
Teven (12/13)
 
Veteranenklas (2/2)
1 VetVDH VetCAC LVS Rheinl. 2015 Vet.BOB Veteran BIS
Uljanow Barsois Carenina
Geb.: 05-06-2005   VDH/DWZB B : 17482
(Afelia's Doijan x Dober-Kopp Varjan Fable)
Fokker : Schulte Christina - Eig.: Breitenbach A.
2 VetResVDH VetResCAC
Ch. Ljudmilla aus dem Zarenreich
Geb.: 20-05-2007   VDH/DWZB B : 17748
(Ch. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka x Ch. Aischa aus dem Zarenreich)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Maus Mario
 
Puppyklas (1/1)
1 VB Beste Puppy
Burya Baranowskij
Geb.: 01-02-2015   VDH/DWZB B : 18702
(Akim Mraja x Turgai's Koura)
Fokker : Spohr Barbara - Eig.: Kristandt Gabi
 
Jeugdklas (3/3)
1 U JgdVDH JgdCAC LJS Rheinl. 2015
Sokol & K Kadril moya Serdechnaya
Geb.: 06-08-2014   RKF : 4050773
(Ch. Borscana Besteven x Ch. Femme d'honneur du Grand Fresnoy)
Fokker : Lyapina Elena - Eig.: Kirsch Evelyn
2 U JgdResVDH JgdResCAC
Russkiy Azart Joseline Intensity of Tune
Geb.: 28-05-2014   ROI : 14/92968
(Ch. Yegorov Hotter Than July x Borscana Iselin)
Fokker : Lazareva Maria - Eig.: Nickelsen Tanja & Kay
3 ZG  Valeria Kalinow
Geb.: 04-05-2014   VDH/DWZB B : 18571
(Teine Unstable Force x Teine Painted Black at Rassim's)
Fokker : Kalinowski Robert & Silvia - Eig.: Niekamp Volker
 
Intermediaire Klas (2/2)
1 U VDH
Nalewka vom Sölring Hüs
Geb.: 05-10-2013   VDH/DWZB B : 18518
(Ch. Jakuschin vom Sölring Hüs x Masha vom Sölring Hüs)
Fokker : Neumann H. & I.C. - Eig.: Kamp Joyce E.
2 U RVDH
Bravehounds Xenia Onatopp
Geb.: 22-05-2014   SE : 37747/2014
(Ch. Dikaja Varjag x JustSo Kalahari Cheeta Club)
Fokker : Franklin Anne-Lee & Reynard - Eig.: Niekamp Volker
 
Kampioensklas (1/2)
1 U VDH LS Rheinl. 2015 Beste Teef - BOB Best in Show
Ch. Ischyma Uhura
Geb.: 15-02-2012   VDH/DWZB B : 18314
(Ch. Stravi A Kind of Magic x Ipatyev Hazi Cezarina Carevna)
F.&Eig.: Kirsch Evelyn
afw  Ch. Ischyma Rana-Saphira
Geb.: 19-06-2010   VDH/DWZB B : 18138
(Borscana Unreal x Ischyma Karona)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Saier Nina
 
 
Open Klas (3/3)
1 U VDH CAC
Cymabresjeva Qatyuska
Geb.: 24-06-2013   NHSB : 2929075
(Enzo Vidockowitch Du Domaine d'Iasnaia Poliana x Cymabresjeva Katyuska)
F.&Eig.: de Groot Wim
2 U RVDH RCAC
Russkiy Azart Yellaine Delight of Paradise
Geb.: 02-04-2013   ROI : 13/62558
(Ch. Russkiy Azart Olimp Imperium Civiltas x Borscana Iselin)
Fokker : Lazareva Maria - Eig.: Dr. Nickelsen Kay
3 U  Tebja aus dem Zarenreich
Geb.: 05-05-2013   VDH/DWZB B : 18434
(Raskor Kalinow x Ch. Maraya aus dem Zarenreich)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Maus Christa
   
 
U : Uitmuntend
ZG : Zeer Goed
VB : Veel Belovend
 
 
 
 
 
 
terug naar boven