2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Zoeken
 
 
 
29-8-2015 : Greppin/D - CAC
Keurmeester : Dhr. Dehaes Louis/B
Resultaten en foto's : Christiane Schön
 
 
 


VDH CAC BM BOB Velikij Pravda - VDH CAC BB Tahira aus dem Zarenreich
 

22 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 10 / Teven : 12 )
 
Reuen (9/10)
 
Veteranenklas (1/1)
1 VetVDH VetCAC
Ch. Eyk vom Brandenstein
Geb.: 23-02-2006   VDH/DWZB B : 17571
(Nabor Gatschina x Darina vom Brandenstein)
Fokker : Hartmann E. - Eig.: Wandzich Eva
 
Babyklas (1/1)
1 VB  Wassil Kalinow
Geb.: 28-03-2015   VDH/DWZB B : 18718
(Ch. Datcha Payatz at Menigma x Quilina Kalinow)
Fokker : Kalinowski Robert & Silvia - Eig.: Rahms R. / Krause G.
 
 
Jeugdklas (3/3)
1 U JgdVDH JgdCAC
Lennox von der Windhundranch
Geb.: 16-04-2014   VDH/DWZB B : 18557
(Romanof aus dem Zarenreich x Ch. Ginger von der Windhundranch)
Fokker : Schwarz Brigitte & Heike - Eig.: Gebhardt Frank
2 U JgdResVDH JgdResCAC
Hapukan Atomic
Geb.: 25-10-2014   HR : 10100RH
(Ch. Yegorov Hotter Than July x Ch. Kantyczka Stepowy Goniec)
Fokker : Besedic Kresimir - Eig.: Baage Gisela
3 ZG  Ulanov aus dem Zarenreich
Geb.: 06-09-2014   VDH/DWZB B : 18640
(Art Deco Nijinski Ballet x Ondria aus dem Zarenreich)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Wandzich Eva
 
Intermediaire Klas (1/1)
1 U VDH RCAC
Ablomov Bogdashha
Geb.: 01-04-2014   VDH/DWZB B : 18541
(Ch. Hedin Zarownik x Almazka Legenda Rossij)
Fokker : Schmidt Claudia / Schiering Sabine - Eig.: Tilse Marina
 
Gebruiskhondenklas (0/1)
afw  Avant-Garde Art Abstract
Geb.: 27-04-2010   VDH/DWZB B : 18112
(Ischyma Irtysch x Ischyma Fantasy)
F.&Eig.: Kitsche Annett
 
 
Open Klas (3/3)
1 U VDH CAC Beste Reu - BOB
Velikij Pravda
Geb.: 14-03-2013   SE : 24439/2013
(Deijnuy Radyznuj av Adelrose x Velikij Laryssa)
F.&Eig.: Häggström Cecilia
2 U RVDH RCAC
Kalinin von der Windhundranch
Geb.: 05-08-2013   VDH/DWZB B : 18473
(Romanof aus dem Zarenreich x Ch. Eschowa von der Windhundranch)
Fokker : Schwarz Brigitte & Heike - Eig.: Schreiber Ines
3 U  Klingsor's Chester
Geb.: 29-10-2011   VDH/DWZB B : 18282
(Altai vom Tännichtgrund x Ch. Klingsor's Xynthia)
Fokker : Siegel Dörte - Eig.: Baage Gisela
 
Teven (9/12)
 
Veteranenklas (1/1)
1 VetVDH VetCAC Vet.BOB
Ch. Eschowa von der Windhundranch
Geb.: 17-10-2006   VDH/DWZB B : 17650
(Klingsor's Titzian x Udala von der Windhundranch)
Fokker : Schwarz Brigitte & Heike - Eig.: Koch Carola
 
Jeugdklas (3/4)
1 U JgdVDH JgdCAC JBOB
Sokol & K Kadril moya Serdechnaya
Geb.: 06-08-2014   RKF : 4050773
(Ch. Borscana Besteven x Ch. Femme d'honneur du Grand Fresnoy)
Fokker : Lyapina Elena - Eig.: Kirsch Evelyn
2 U JgdResVDH JgdResCAC
Uliana aus dem Zarenreich
Geb.: 06-09-2014   VDH/DWZB B : 18646
(Art Deco Nijinski Ballet x Ondria aus dem Zarenreich)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Schön Christiane
3 ZG  Askarina Bogdashha
Geb.: 01-04-2014   VDH/DWZB B : 18544
(Ch. Hedin Zarownik x Almazka Legenda Rossij)
Fokker : Schmidt Claudia / Schiering Sabine - Eig.: Roehl Sylvia
afw  Chest Legenda Rossij
Geb.: 03-07-2014   VDH/DWZB B : 18613
(Ch. Ognik Stepowy Goniec x Ch. Lynx Power of Love)
Fokker : Spengler Ljudmila - Eig.: Roerdink-Veldboom Leander
 
 
Kampioensklas (2/3)
1 U VDH
Ch. Ischyma Uhura
Geb.: 15-02-2012   VDH/DWZB B : 18314
(Ch. Stravi A Kind of Magic x Ipatyev Hazi Cezarina Carevna)
F.&Eig.: Kirsch Evelyn
2 U RVDH
Ch. Velikij Petrova
Geb.: 14-03-2013   SE : 24438/2013
(Deijnuy Radyznuj av Adelrose x Velikij Laryssa)
F.&Eig.: Häggström Cecilia
afw  Ch. Pamina aus dem Zarenreich
Geb.: 04-04-2011   VDH/DWZB B : 18221
(Ch. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka x Jelena aus dem Zarenreich)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Schön Christiane
 
 
Gebruiskhondenklas (1/1)
1 U VDH
Velikij Olga
Geb.: 19-09-2010   SE : 65597/2010
(Ch. Velikij Josjka x Ch. Archangelica Ivanova av Adelrose)
F.&Eig.: Häggström Cecilia
 
 
Open Klas (2/3)
1 U VDH CAC Beste Teef
Tahira aus dem Zarenreich
Geb.: 06-05-2013   VDH/DWZB B : 18435
(Raskor Kalinow x Ch. Maraya aus dem Zarenreich)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Franz Kathrin
2 U RVDH RCAC
Velikij Pavlova
Geb.: 14-03-2013   SE : 24441/2013
(Deijnuy Radyznuj av Adelrose x Velikij Laryssa)
F.&Eig.: Häggström Cecilia
afw  Klingsor's Cascada
Geb.: 29-10-2011   VDH/DWZB B : 18285
(Altai vom Tännichtgrund x Ch. Klingsor's Xynthia)
F.&Eig.: Siegel Dörte
 
   
 
U : Uitmuntend
ZG : Zeer Goed
VB : Veel Belovend
 
 
 
 
 
 
terug naar boven