2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Zoeken
 
 
 
22-8-2015 : Münster/D - CAC
Keurmeester : Mw. Tromp-Prujin Regina/NL
 
 


VDH BR BOB Ch. Chyerdak Kashmir - Jgd.VDH Jgd.CAC Jgd.BOB BH BOS Vega Kalinow
 

16 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 11 / Teven : 5 )
 
Reuen (11/11)
 
Jeugdklas (2/2)
1 U JgdVDH JgdCAC
Vitalij Kalinow
Geb.: 04-05-2014   VDH/DWZB B : 18566
(Teine Unstable Force x Teine Painted Black at Rassim's)
Fokker : Kalinowski Robert & Silvia - Eig.: Leyh Josefine
2 U JgdResVDH JgdResCAC
Ulan Udar aus dem Zarenreich
Geb.: 06-09-2014   VDH/DWZB B : 18641
(Art Deco Nijinski Ballet x Ondria aus dem Zarenreich)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Wilkens Helga
 
Kampioensklas (4/4)
1 U VDH Beste Reu - BOB
Ch. Chyerdak Kashmir
Geb.: 14-09-2011   LOSH : 1100338
(Ch. Ischyma Hitan Ryan x Ch. Rainmaker Kylli Chyerdak)
Fokker : Soete Deborah - Eig.: Soete Deborah / Rogiers Annie
2 U RVDH
Ch. Raskor Kalinow
Geb.: 13-05-2010   VDH/DWZB B : 18120
(Teine Twist of Fate x Otmena Kalinow)
F.&Eig.: Kalinowski Robert & Silvia
3 U  Ch. Dober-Kopp Old Shatterhand
Geb.: 08-03-2012   SHSB/LOS : 711820
(Dober-Kopp Wizzard of Oz x Dober-Kopp Black Sirocco)
Fokker : Koppány Ágnes - Eig.: Steinman Heiko
4 U  Ch. Niemen Stepowy Goniec
Geb.: 20-09-2010   PKR.X : 7428
(Radoga's Wild One x Xynia Stepowy Goniec)
Fokker : Rychlik Kazimierz - Eig.: Grüssing Hannelore
 
Open Klas (5/5)
1 U VDH CAC
Puschkin aus dem Zarenreich
Geb.: 04-04-2011   VDH/DWZB B : 18214
(Ch. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka x Jelena aus dem Zarenreich)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Jans Veronique
2 U RVDH RCAC
Petrov aus dem Zarenreich
Geb.: 04-04-2011   VDH/DWZB B : 18218
(Ch. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka x Jelena aus dem Zarenreich)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Boekhout van Solinge Marian
3 U  Opal Odaloij Raschi-Pack-Buran
Geb.: 20-07-2013   VDH/DWZB B : 18481
(Katai Raschi-Pack-Buran x Newesta Raschi-Pack-Buran)
Fokker : Bührmann Ludger - Eig.: Grüssing Hannelore
4 U  Indjuk von St. Petersburg
Geb.: 30-12-2011   VDH/DWZB B : 18293
(Ch. Mikolai aus dem Zarenreich x Ischyma Natascha)
Fokker : Paffrath Gerlinde - Eig.: Kristandt Gabi
ZG  Tolstoi aus dem Zarenreich
Geb.: 06-05-2013   VDH/DWZB B : 18427
(Raskor Kalinow x Ch. Maraya aus dem Zarenreich)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Witt-Gross Katharina
 
Teven (5/5)
 
Jeugdklas (2/2)
1 U JgdVDH JgdCAC JBOB - Beste Teef - BOS
Vega Kalinow
Geb.: 04-05-2014   VDH/DWZB B : 18569
(Teine Unstable Force x Teine Painted Black at Rassim's)
F.&Eig.: Kalinowski Robert & Silvia
2 U JgdResVDH JgdResCAC
Ustenia aus dem Zarenreich
Geb.: 06-09-2014   VDH/DWZB B : 18643
(Art Deco Nijinski Ballet x Ondria aus dem Zarenreich)
F.&Eig.: Klug Margrit
 
Open Klas (3/3)
1 U VDH CAC
Ch. Chyerdak Kamaera
Geb.: 14-09-2011   LOSH : 1100346
(Ch. Ischyma Hitan Ryan x Ch. Rainmaker Kylli Chyerdak)
F.&Eig.: Soete Deborah
2 U RVDH RCAC
Scharkow's Dobychka
Geb.: 13-07-2013   VDH/DWZB B : 18471
(Mayvale's American Graffiti x Scharkow's Cleo)
Fokker : Schelke Angela & Thomas - Eig.: Klinger Ralph & Birgit
3 ZG  Alaska von Nataljinka
Geb.: 21-08-2012   VDH/DWZB B : 18345
(Ch. Velikij Kirgei x Ch. Kuskaya's Geisha)
F.&Eig.: Weiser-Stratmann Anita
   
 
U : Uitmuntend
ZG : Zeer Goed
 
 
 
 
 
 
terug naar boven