2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Zoeken
 
 
 
9-8-2015 : Brive/F - CACS-CACIB
Keurmeester : Mw. Rawlings Shirley/UK
Resultaten en foto's : Sylvie Guillon, Gérard Mahé
 
 
 


JBOB Junior BOG Fonezel Jivaya Legenda - CACIB BOS Ch. F'Ksenia du Cot-Regnier - CACIB BOB 3BOG Ch. Russkiy Azart Wasiliy for Hermitage d'Eole
 

16 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 2 / Teven : 14 )
 
Reuen (2/2)
 
Open Klas (1/1)
1 U CACS RCACIB
Howard De Pinedo
Geb.: 24-05-2012   LOF : 016208/02903
(Fedja du Cot Regnier x Ch. Anaïs Anaïs de Pinedo)
Fokker : Fernandez de Pinedo Cecilio - Eig.: M. Mme Piard Michel & Monique
 
Kampioensklas (1/1)
1 U CACIB BOB 3 BOG
Ch. Russkiy Azart Wasiliy for Hermitage d'Eole
Geb.: 09-03-2012   LOI : 12/50395
(Solovyev Landish for Russkiy Azart x Ch. Eleghiya Prekrasnaya Mecta)
Fokker : Lazareva Maria - Eig.: Guillon Sylvie
Teven (14/14)
 
Intermediaire Klas (1/1)
1 ZG  Irinovska d'El Collina of Perruska
Geb.: 23-10-2013   LOF : 016515/03462
(Dirkov d'El Collina of Perruska x Felitza d'El Collina of Perruska)
F.&Eig.: Mme Lalemand Josette
 
Open Klas (5/5)
1 U CACS RCACIB
Helectra de Pinedo
Geb.: 24-05-2012   LOF : 16211/03393
(Fedja du Cot Regnier x Ch. Anaïs Anaïs de Pinedo)
Fokker : Fernandez de Pinedo Cecilio - Eig.: Mme Laurent-Faure Danielle
2 U RCACS
Dark Dream Dolly de Barichnikov
Geb.: 08-08-2012   LOE : 2139623
(Anniehoods Angels Spirit x Blisshound Cara Mia)
Fokker : Frommer Catherine - Eig.: M. Place de Vougon Didier
3 U  Iesvlana du Cot-Regnier
Geb.: 26-03-2013   LOF : 016380/03437
(Fedja du Cot Regnier x F'Ksenia du Cot-Regnier)
Fokker : Laurent-Faure Danielle - Eig.: Mme Ronat Sandrine
4 U  Irinka du Cot-Regnier
Geb.: 26-03-2013   LOF : 016383/03445
(Fedja du Cot Regnier x F'Ksenia du Cot-Regnier)
Fokker : Laurent-Faure Danielle - Eig.: M. Orgeron Christophe
ZG  Hania iz Homierovskoi Pekarni
Geb.: 24-10-2012   LOF : 016306
(Emyr Iz Homierovskoi Pekarni x Fedorouna iz Homierovskoi Pekarni)
Fokker : Boulanger Carol - Eig.: M. Collin Vincent
 
Kampioensklas (2/2)
1 U CACIB BOS
Ch. F'Ksenia du Cot-Regnier
Geb.: 02-06-2010   LOF : 015757/03283
(Rasswet's Burattino x Vestlana du Cot-Regnier)
F.&Eig.: Mme Laurent-Faure Danielle
2 U  Ch. Huesca de Pinedo
Geb.: 24-05-2012   LOF : 016213/03403
(Fedja du Cot Regnier x Ch. Anaïs Anaïs de Pinedo)
Fokker : Fernandez de Pinedo Cecilio - Eig.: Fernandez-de Pinedo Cecilio
 
Jeugdklas (6/6)
1 U JBOB Junior BOG
Fonezel Jivaya Legenda
Geb.: 12-06-2014   LOI : 3912063
(Secret Garden Shofar x Bel Etual Nezhnost Fonezel)
Fokker : Bleze Elena - Eig.: Guillon Sylvie
2 U  Jasmine du Cot-Regnier
Geb.: 29-08-2014   LOF : 016686
(Ch. Lynx Winds from Russia x Flèche du Cot-Regnier)
F.&Eig.: Mme Laurent-Faure Danielle
3 U  Jarkowa de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 29-04-2014   LOF : 16565
(Russkiy Azart Wasiliy for Hermitage d'Eole x Ch. Feia Zoya de l'Hermitage d'Eole)
Fokker : Guillon Sylvie - Eig.: M. Nevers Philippe / Mlle Riche Isabelle
4 U  Juliana du Clos Vrémontois
Geb.: 16-05-2014   LOF : 016621
(Ch. Lynx Seri Savaskij x Calinka du Clos Vrémontois)
F.&Eig.: Bourrasset Françoise
U  Jarkaia du Cot-Regnier
Geb.: 29-08-2014   LOF : 016685
(Ch. Lynx Winds from Russia x Flèche du Cot-Regnier)
Fokker : Laurent-Faure Danielle - Eig.: Mme Taurines Sophie
ZG  J'Douchkaya du Croc d'Ivoire
Geb.: 05-06-2014   LOF : 016667
(Embleme Royal du Grand Fresnoy x Eridunda du Grand Fresnoy)
Fokker : Massoubre Cécile - Eig.: Mme Couderc Martine
   
 
U : Uitmuntend
ZG : Zeer Goed
 
 
 
 
 
 
terug naar boven