2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Zoeken
 
 
 
25-7-2015 : Chemnitz-Klaffenbach/D - CAC
Keurmeester : Dhr. Langer Manfred/D
Resultaten en foto's : Christiane Schön
 
LS-Sachsen 2015
 
 
 
 


Vet.BOS Ch. Eyk vom Brandenstein - Vet.BOB Ch. Ischyma Karona
 

16 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 7 / Teven : 9 )
 
Reuen (7/7)
 
Veteranenklas (2/2)
1 VetVDH VetCAC LVS Sachsen 2015
Ch. Eyk vom Brandenstein
Geb.: 23-02-2006   VDH/DWZB B : 17571
(Nabor Gatschina x Darina vom Brandenstein)
Fokker : Hartmann E. - Eig.: Wandzich Eva
2 VetResVDH VetResCAC
Hedin Zarownik
Geb.: 04-07-2007   VDH/DWZB B : 17751
(Nabor Gatschina x Galina Zarownik)
Fokker : Kasimir H. / Roehl S. - Eig.: Flemming Eleonore & Berndt
 
Jeugdklas (2/2)
1 U JgdVDH JgdCAC LJS Sachsen 2015
Ulanov aus dem Zarenreich
Geb.: 06-09-2014   VDH/DWZB B : 18640
(Art Deco Nijinski Ballet x Ondria aus dem Zarenreich)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Wandzich Eva
G  Akidin Bogdashha
Geb.: 01-04-2014   VDH/DWZB B : 18542
(Ch. Hedin Zarownik x Almazka Legenda Rossij)
Fokker : Schmidt Claudia / Schiering Sabine - Eig.: Flemming Eleonore & Berndt
 
Kampioensklas (1/1)
1 U VDH
Ch. Qubotko Kalinow
Geb.: 20-03-2010   VDH/DWZB B : 18104
(Teine Intrepid x Inuschka Kalinow)
Fokker : Kalinowski Robert & Silvia - Eig.: Dick Ute
 
Open Klas (2/2)
1 U VDH CAC LS Sachsen 2015 Beste Reu - BOB
Ischyma Waldai
Geb.: 08-04-2013   VDH/DWZB B : 18406
(Ch. Ischyma McCauley x Ipatyev Hazi Cezarina Carevna)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Donati-Schmid Tatjana
2 ZG  Klingsor's Dajosch
Geb.: 21-03-2013   VDH/DWZB B : 18393
(Altai vom Tännichtgrund x Ch. Klingsor's Xynthia)
Fokker : Herold - Eig.: Baage Gisela & Uwe
Teven (9/9)
 
Veteranenklas (1/1)
1 VetVDH VetCAC LVS Sachsen 2015 Vet.BOB
Ch. Ischyma Karona
Geb.: 08-01-2007   VDH/DWZB B : 17676
(Ischyma Fandango x Ch. Ischyma Comtess)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Saier Nina
 
 
Puppyklas (1/1)
1 VB Beste Puppy
Ischyma Zoe
Geb.: 03-11-2014   VDH/DWZB B : 18673
(Ch. Ischyma Silvan x Ischyma Umniza)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Rösch-Bentner Gaby
 
 
Jeugdklas (2/2)
1 U JgdVDH JgdCAC LJS Sachsen 2015 JBOB
Uliana aus dem Zarenreich
Geb.: 06-09-2014   VDH/DWZB B : 18646
(Art Deco Nijinski Ballet x Ondria aus dem Zarenreich)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Schön Christiane
2 ZG  Uljenka aus dem Zarenreich
Geb.: 06-09-2014   VDH/DWZB B : 18644
(Art Deco Nijinski Ballet x Ondria aus dem Zarenreich)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Raspe Petra & Jochen
 
Kampioensklas (2/2)
1 U VDH LS Sachsen 2015 Beste Teef
Ch. Ischyma Rana-Saphira
Geb.: 19-06-2010   VDH/DWZB B : 18138
(Borscana Unreal x Ischyma Karona)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Saier Nina
 
2 U RVDH
Ch. Pamina aus dem Zarenreich
Geb.: 04-04-2011   VDH/DWZB B : 18221
(Ch. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka x Jelena aus dem Zarenreich)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Schön Christiane
 
Open Klas (3/3)
1 U VDH CAC
Joana's Magic Bess
Geb.: 05-05-2013   VDH/DWZB B : 18442
(Ischyma Pamir x Ischyma Kamee)
Fokker : Lohner Gabriele - Eig.: Rösch-Bentner Gaby
2 U RVDH RCAC
Tahira aus dem Zarenreich
Geb.: 06-05-2013   VDH/DWZB B : 18435
(Raskor Kalinow x Ch. Maraya aus dem Zarenreich)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Franz Kathrin
3 U  Resch Wind Agapi Mou
Geb.: 30-07-2012   VDH/DWZB B : 18325
(Ch. Ambros of the Wicklow Hunters x Ch. Alesja vom Euskirchenhof)
Fokker : Schmidt Cordelia & Uwe - Eig.: Rösch-Bentner Gaby
   
 
U : Uitmuntend
ZG : Zeer Goed
G : Goed
VB : Veel Belovend
 
 
 
 
 
 
terug naar boven