2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Zoeken
 
 
 
28-6-2015 : Gelsenkirchen/D - CAC
Keurmeester : Mw. Doppelreiter Maria-Louise/AT
 
 


VDH CAC BM BOB 4BIS Kataboliw Amur - VDH CAC BF BOS Iskristaja Iskra Wolkowo
 

39 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 22 / Teven : 17 )
 
Reuen (22/22)
 
Jeugdklas (8/8)
1 U JgdVDH JgdCAC New German Junior Ch.
Pagranitsjniki Dragomir
Geb.: 01-04-2014   NHSB : 2960783
(Wiosenny Wiatr Polot x Pagranitsjniki Chaya)
F.&Eig.: Tuip Marij
2 U JgdResVDH JgdResCAC
Basnjan Karat
Geb.: 29-03-2014   FI : 26342/14
(of Golden-West Hearty Taifun x Donskoï Moroska)
Fokker : Nieminen Tarja - Eig.: Nickelsen Tanja & Kay
3 U  Vladimir aus dem Zarenreich
Geb.: 18-09-2014   VDH/DWZB B : 18647
(Avant-Garde Art Brokat x Mariza aus dem Zarenreich)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Haenen Chantal
4 U  Alpha-Macawi zu Elben Äiken
Geb.: 03-09-2014   VDH/DWZB B : 18633
(Ch. Niemen Stepowy Goniec x High Society Stepowy Goniec)
Fokker : Grüssing Hannelore / Wiemkes J. - Eig.: Scherler Bärbel
U  Uljanof aus dem Zarenreich
Geb.: 06-09-2014   VDH/DWZB B : 18642
(Art Deco Nijinski Ballet x Ondria aus dem Zarenreich)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Schmoheil Eva
ZG  Amethyst Arkadij zu Elben Äiken
Geb.: 03-09-2014   VDH/DWZB B : 18634
(Ch. Niemen Stepowy Goniec x High Society Stepowy Goniec)
Fokker : Grüssing Hannelore / Wiemkes J. - Eig.: Grüssing Hannelore
ZG  Aquamarin zu Elben Äiken
Geb.: 03-09-2014   VDH/DWZB B : 18632
(Ch. Niemen Stepowy Goniec x High Society Stepowy Goniec)
Fokker : Grüssing Hannelore / Wiemkes J. - Eig.: Hermjohannknecht Frank / Giesen Wilfried
ZG  Achat zu Elben Äiken
Geb.: 03-09-2014   VDH/DWZB B : 18631
(Ch. Niemen Stepowy Goniec x High Society Stepowy Goniec)
Fokker : Grüssing Hannelore / Wiemkes J. - Eig.: Stiegemann Sandra
 
Intermediaire Klas (3/3)
1 U VDH CAC Beste Reu - BOB 4 BIS
Kataboliw Amur
Geb.: 06-09-2013   VDH/DWZB B : 18510
(Iwanushka von St. Petersburg x Anatevka vom Falknerforst)
Fokker : Nickelsen Dr. Kay & Tanja - Eig.: Nickelsen Tanja & Kay
2 U RVDH
Stepun's Erafei
Geb.: 31-08-2013   VDH/DWZB B : 18499
(Stepun's Zubatoi x Stepun's Agniia)
Fokker : Wöhrle-Simon Dorothee - Eig.: Haenen Chantal
3 U  Opal Odaloij Raschi-Pack-Buran
Geb.: 20-07-2013   VDH/DWZB B : 18481
(Katai Raschi-Pack-Buran x Newesta Raschi-Pack-Buran)
Fokker : Bührmann Ludger - Eig.: Bührmann Ludger / Grüssing Hannelore
 
Kampioensklas (2/2)
1 U VDH
Ch. Niemen Stepowy Goniec
Geb.: 20-09-2010   PKR.X : 7428
(Radoga's Wild One x Xynia Stepowy Goniec)
Fokker : Rychlik Kazimierz - Eig.: Grüssing Hannelore
2 U RVDH
Ch. Ambros of the Wicklow Hunters
Geb.: 01-06-2009   NHSB : 2751398
(Borzowski's Nice Man Jack x Uljanow Barsois Catjuschka)
Fokker : Fakkert A.G. - Eig.: Fakkert Ans & Inge
 
Gebruiskhondenklas (1/1)
1 U VDH
Pagranitsjniki Chass
Geb.: 09-03-2009   NHSB : 2742272
(Borzowski's Nice Man Jack x Blagorodnja Krasota Zadira)
F.&Eig.: Tuip Marij
 
Open Klas (8/8)
1 U VDH RCAC
Puschkin aus dem Zarenreich
Geb.: 04-04-2011   VDH/DWZB B : 18214
(Ch. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka x Jelena aus dem Zarenreich)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Jans Veronique
2 U RVDH
Tarek aus dem Zarenreich
Geb.: 06-05-2013   VDH/DWZB B : 18425
(Raskor Kalinow x Ch. Maraya aus dem Zarenreich)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Schmoheil Eva
3 U  Ischyma Waldai
Geb.: 08-04-2013   VDH/DWZB B : 18406
(Ch. Ischyma McCauley x Ipatyev Hazi Cezarina Carevna)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Donati-Schmid Tatjana
4 U  Indjuk von St. Petersburg
Geb.: 30-12-2011   VDH/DWZB B : 18293
(Ch. Mikolai aus dem Zarenreich x Ischyma Natascha)
Fokker : Paffrath Gerlinde - Eig.: Kristandt Gabi
U  Petrov aus dem Zarenreich
Geb.: 04-04-2011   VDH/DWZB B : 18218
(Ch. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka x Jelena aus dem Zarenreich)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Boekhout van Solinge Marian
U  Tolstoi aus dem Zarenreich
Geb.: 06-05-2013   VDH/DWZB B : 18427
(Raskor Kalinow x Ch. Maraya aus dem Zarenreich)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Witt-Gross Katharina
ZG  Stepun's Dorosha
Geb.: 30-09-2012   VDH/DWZB B : 18346
(Stepun's Aristarkh x Stepun's Xaranowa)
Fokker : Wöhrle-Simon Dorothee - Eig.: Hermjohannknecht Frank / Giesen Wilfried
G  Ishim-Roy von St. Petersburg
Geb.: 30-12-2011   VDH/DWZB B : 18294
(Ch. Mikolai aus dem Zarenreich x Ischyma Natascha)
Fokker : Paffrath Gerlinde - Eig.: Bergmann Heinz-Günter
Teven (16/17)
 
Jeugdklas (5/6)
1 U JgdVDH JgdCAC JBOB
Russkiy Azart Joseline Intensity of Tune
Geb.: 28-05-2014   ROI : 14/92968
(Ch. Yegorov Hotter Than July x Borscana Iselin)
Fokker : Lazareva Maria - Eig.: Nickelsen Tanja & Kay
2 U JgdResVDH JgdResCAC
Sokol & K Kadril moya Serdechnaya
Geb.: 06-08-2014   RKF : 4050773
(Ch. Borscana Besteven x Ch. Femme d'honneur du Grand Fresnoy)
Fokker : Lyapina Elena - Eig.: Kirsch Evelyn
3 U  Pagranitsjniki Darushka
Geb.: 01-04-2014   NHSB : 2960786
(Wiosenny Wiatr Polot x Pagranitsjniki Chaya)
F.&Eig.: Tuip Marij
4 U  Ustenia aus dem Zarenreich
Geb.: 06-09-2014   VDH/DWZB B : 18643
(Art Deco Nijinski Ballet x Ondria aus dem Zarenreich)
F.&Eig.: Klug Margrit
ZG  Vega Kalinow
Geb.: 04-05-2014   VDH/DWZB B : 18569
(Teine Unstable Force x Teine Painted Black at Rassim's)
F.&Eig.: Kalinowski Robert & Silvia
afw  Vanessa aus dem Zarenreich
Geb.: 18-09-2014   VDH/DWZB B : 18650
(Avant-Garde Art Brokat x Mariza aus dem Zarenreich)
F.&Eig.: Klug Margrit
 
 
Intermediaire Klas (3/3)
1 U VDH RCAC
Scharkow's Dobychka
Geb.: 13-07-2013   VDH/DWZB B : 18471
(Mayvale's American Graffiti x Scharkow's Cleo)
Fokker : Schelke Angela & Thomas - Eig.: Klinger Ralph & Birgit
2 ZG  Nalewka vom Sölring Hüs
Geb.: 05-10-2013   VDH/DWZB B : 18518
(Ch. Jakuschin vom Sölring Hüs x Masha vom Sölring Hüs)
Fokker : Neumann H. & I.C. - Eig.: Kamp Joyce E.
3 ZG  Scharkow's Donara
Geb.: 13-07-2013   VDH/DWZB B : 18466
(Mayvale's American Graffiti x Scharkow's Cleo)
Fokker : Schelke Angela & Thomas - Eig.: Schelke Angela
 
Kampioensklas (1/1)
1 U VDH
Ch. Ischyma Uhura
Geb.: 15-02-2012   VDH/DWZB B : 18314
(Ch. Stravi A Kind of Magic x Ipatyev Hazi Cezarina Carevna)
F.&Eig.: Kirsch Evelyn
 
Gebruiskhondenklas (1/1)
1 ZG  Ch. Manuschka vom Sölring Hüs
Geb.: 22-03-2011   VDH/DWZB B : 18192
(Corsakov-Impérator d'Ymauville x Tovaritsch's Boginya)
Fokker : Neumann H. & I.C. - Eig.: Kamp Joyce E.
 
Open Klas (6/6)
1 U VDH CAC Beste Teef
Iskristaja Iskra Wolkowo
Geb.: 25-11-2012   NHSB : 2927248
(Ch. Rothesby Sholwood Red Sky x Galantnaja Galka Wolkowo)
Fokker : Margeta Davor / Arh Helena - Eig.: Fakkert Ans & Inge
2 U RVDH
Izora von St.Petersburg
Geb.: 30-12-2011   VDH/DWZB B : 18300
(Ch. Mikolai aus dem Zarenreich x Ischyma Natascha)
F.&Eig.: Paffrath Gerlinde
3 U  Upsala Stepowy Goniec
Geb.: 01-03-2013   PKR.X : 8280
(Oleg Kalinow x Cassablanca Stepowy Goniec)
Fokker : Rychlik Kazimierz - Eig.: Dr. Nickelsen Kay
4 U  Iveta von St.Petersburg
Geb.: 30-12-2011   VDH/DWZB B : 18296
(Ch. Mikolai aus dem Zarenreich x Ischyma Natascha)
Fokker : Paffrath Gerlinde - Eig.: Bergmann Heinz-Günter / Paffrath Gerlinde
ZG  More Mayorum Metelitza
Geb.: 17-03-2012   RKF :
(Vega Shelk Radonezh x Yablonevaya Valentika iz Razdolia)
Fokker : Gordeeva Vera - Eig.: Vinschen Claudia
ZG  Anice bely Beljajew
Geb.: 22-04-2013   VDH/DWZB B : 18414
(Ch. Cyparus Mierzalosc Borzoi x Daphne Laureatus Mierzalosc Borzoi)
F.&Eig.: Metzdorf Claudia
   
 
U : Uitmuntend
ZG : Zeer Goed
G : Goed
 
 
 
 
 
 
terug naar boven