2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Zoeken
 
 
 
21-6-2015 : Vejen/DK - CAC-CACIB
Keurmeester : Mw. Bear Berri/IE
Resultaten en foto's : Annie Rogiers
 
 
 
CK CAC CACIB BOS Velikij Pravda - CK CAC CACIB BOB Jaroslav Enchantress
 

17 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 7 / Teven : 10 )
 
Reuen (7/7)
 
Jeugdklas (1/1)
1 U RCAC CK Crufts Qualification
Velikij Qazimir
Geb.: 10-06-2013   SE : 45034/2014
(Horse and Hound Bellagio at Menigma x Velikij Laryssa)
F.&Eig.: Häggström Cecilia
 
 
Intermediaire Klas (1/1)
1 U CK
Zesmar's Atreyu
Geb.: 03-01-2014   SE : 11714/2014
(Sebranova's Ramsez x Mareldens's Aska Zesmar)
F.&Eig.: Björklund Annelie
 
 
Open Klas (3/3)
1 U CAC CACIB CK Crufts Qualification BOS
Velikij Pravda
Geb.: 14-03-2013   SE : 24439/2013
(Deijnuy Radyznuj av Adelrose x Velikij Laryssa)
F.&Eig.: Häggström Cecilia
2 U RCACIB CK
Russkiy Azart Optimist Premier Maksimum
Geb.: 10-11-2008   SE : 45848/2011
(Ch. Borscana Hardcore Superstar x Ch. Eleghiya Prekrasnaya Mecta)
Fokker : Lazareva Maria - Eig.: Ljungström Yvonne
 
3 ZG  Lhaghana Maxim of Zarina
Geb.: 18-05-2009   DK : 12441/2009
(Lhaghana Jariox of Zarina x Lady Blue's Dark Dream of Zarina)
Fokker : Jensen Christian - Eig.: Eliasen Lene
 
 
Kampioensklas (2/2)
1 U CK
Ch. Chyerdak Kashmir
Geb.: 14-09-2011   LOSH : 1100338
(Ch. Ischyma Hitan Ryan x Ch. Rainmaker Kylli Chyerdak)
Fokker : Soete Deborah - Eig.: Soete Deborah / Rogiers Annie
2 U  Ch. Jaroslav Escapologist
Geb.: 10-07-2012   SE : 48618/2012
(Ch. Borzowski's Phenomenon x Jaroslav Dusty Diamond)
F.&Eig.: Arnberg Carina & Stefan
 
Teven (10/10)
 
Puppyklas (1/1)
1 VB Beste Puppy
Japejukan Kultu Kimallus
Geb.: 23-09-2014   SE : 10002/2015
(Ch. Stravi A Kind of Magic x Ch. Japejukan Krasivaja Kira)
Fokker : Kahelin Jari-Pekka - Eig.: Häkansson Helena M.
 
 
Jeugdklas (2/2)
1 U CK Crufts Qualification
Xperia Stepowy Goniec
Geb.: 08-04-2014   DK : 20284/2014
(Ischyma Tambour x Mereszka Stepowy Goniec)
Fokker : Rychlik Kazimierz - Eig.: Dragos Narcis Mandita / Jensen Christian
 
2 ZG  Derzhi Veter Molniya
Geb.: 08-06-2014   SE : 15485/2015
(Dorogoy Drug Rzhevskiy x Derzhi Veter Barhatnaja Noch)
Fokker : Timoschuk V - Eig.: Björklund Annelie
 
 
Intermediaire Klas (1/1)
1 U CK
Borzowski's Angels Delight
Geb.: 22-07-2013   SE : 49303/2013
(Barowiak's Chagall x Borzowski's Legally Blonde)
Fokker : Nilsson Annica - Eig.: Hellberg Ragna
 
Open Klas (3/3)
1 U CK
Velikij Petrova
Geb.: 14-03-2013   SE : 24438/2013
(Deijnuy Radyznuj av Adelrose x Velikij Laryssa)
F.&Eig.: Häggström Cecilia
 
2 U CAC CACIB CK Crufts Qualification BOB
Jaroslav Enchantress
Geb.: 10-07-2012   SE : 48622/2012
(Ch. Borzowski's Phenomenon x Jaroslav Dusty Diamond)
Fokker : Arnberg Carina & Stefan - Eig.: Hellberg Ragna
3 ZG  Dikaja Charodka
Geb.: 01-12-2008   S : 12649/2009
(Ch. Dikaja Brodjag x Yermoloff's Krilatka)
Fokker : Ljungstrom Yvonne - Eig.: Ljungström Yvonne
 
 
Kampioensklas (3/3)
1 U RCAC RCACIB CK
Ch. Marelden's Aska Zesmar
Geb.: 22-06-2010   SE : 50756/2010
(Goricvet Sudaria Kupidonas x Arina Mraja)
Fokker : Annala Maria - Eig.: Björklund Annelie
 
2 U CK
Ch. Chyerdak Kamaera
Geb.: 14-09-2011   LOSH : 1100346
(Ch. Ischyma Hitan Ryan x Ch. Rainmaker Kylli Chyerdak)
F.&Eig.: Soete Deborah
3 U CK
Ch. Jaroslav Enigma
Geb.: 10-07-2012   SE : 48623/2012
(Ch. Borzowski's Phenomenon x Jaroslav Dusty Diamond)
F.&Eig.: Arnberg Carina & Stefan
 
   
 
U : Uitmuntend
ZG : Zeer Goed
VB : Veel Belovend
 
 
 
 
 
 
terug naar boven