2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Zoeken
 
 
 
6-6-2015 : Eilenburg/D - CAC
Keurmeester : Dhr. Mazura Peter/AT
Resultaten en foto's : Christiane Schön
 
 
 


VDH CAC BH BOB Tahira aus dem Zarenreich
 

15 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 6 / Teven : 9 )
 
Reuen (5/6)
 
Veteranenklas (1/1)
1 VetVDH VetCAC Vet.BOB
Ch. Eyk vom Brandenstein
Geb.: 23-02-2006   VDH/DWZB B : 17571
(Nabor Gatschina x Darina vom Brandenstein)
Fokker : Hartmann E. - Eig.: Wandzich Eva
 
Puppyklas (1/1)
1 VB  Ulanov aus dem Zarenreich
Geb.: 06-09-2014   VDH/DWZB B : 18640
(Art Deco Nijinski Ballet x Ondria aus dem Zarenreich)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Wandzich Eva
 
Jeugdklas (2/2)
1 U JgdVDH JgdCAC JBOB - Beste Reu
Balduin von der Tillyschanze
Geb.: 21-06-2014   VDH/DWZB B : 18599
(Ca'Frosco Ebony x Ch. Chaijka)
Fokker : Scholz Claudia / Wille Michael - Eig.: Scholz Claudia
2 U JgdResVDH JgdResCAC
Akidin Bogdashha
Geb.: 01-04-2014   VDH/DWZB B : 18542
(Ch. Hedin Zarownik x Almazka Legenda Rossij)
Fokker : Schmidt Claudia / Schiering Sabine - Eig.: Flemming Eleonore & Berndt
 
Kampioensklas (0/1)
afw  Ch. Qubotko Kalinow
Geb.: 20-03-2010   VDH/DWZB B : 18104
(Teine Intrepid x Inuschka Kalinow)
Fokker : Kalinowski Robert & Silvia - Eig.: Dick Ute
 
 
Open Klas (1/1)
1 U VDH CAC
Turgai's Miron
Geb.: 19-05-2013   VDH/DWZB B : 18446
(Akim Mraja x Turgai's Jashma)
Fokker : Franz Marina - Eig.: Scholz Hagen
Teven (9/9)
 
Puppyklas (2/2)
1 VB  Uljenka aus dem Zarenreich
Geb.: 06-09-2014   VDH/DWZB B : 18644
(Art Deco Nijinski Ballet x Ondria aus dem Zarenreich)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Raspe Petra & Jochen
2 VB  Uliana aus dem Zarenreich
Geb.: 06-09-2014   VDH/DWZB B : 18646
(Art Deco Nijinski Ballet x Ondria aus dem Zarenreich)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Schön Christiane
 
Jeugdklas (2/2)
1 U JgdVDH JgdCAC
Bertha von der Tillyschanze
Geb.: 21-06-2014   VDH/DWZB B : 18601
(Ca'Frosco Ebony x Ch. Chaijka)
Fokker : Scholz Claudia / Wille Michael - Eig.: Scholz Claudia
2 U JgdResVDH JgdResCAC
Burgunde von der Tillyschanze
Geb.: 21-06-2014   VDH/DWZB B : 18603
(Ca'Frosco Ebony x Ch. Chaijka)
Fokker : Scholz Claudia / Wille Michael - Eig.: Einbock Peter & Cornelia
 
Intermediaire Klas (1/1)
1 U VDH RCAC
Stepun's Efvalia
Geb.: 31-08-2013   VDH/DWZB B : 18505
(Stepun's Zubatoi x Stepun's Agniia)
Fokker : Wöhrle-Simon Dorothee - Eig.: Lesser Kerstin
 
 
Kampioensklas (2/2)
1 U VDH
Ch. Pamina aus dem Zarenreich
Geb.: 04-04-2011   VDH/DWZB B : 18221
(Ch. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka x Jelena aus dem Zarenreich)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Schön Christiane
2 U RVDH
Ch. Stepun's Zora-Zarina
Geb.: 16-09-2008   VDH/DWZB B : 17891
(Ardagan's Firecracker x Stepun's Tupij)
Fokker : Wöhrle-Simon Dorothee - Eig.: Lesser Kerstin
 
 
Open Klas (2/2)
1 U VDH CAC Beste Teef - BOB
Tahira aus dem Zarenreich
Geb.: 06-05-2013   VDH/DWZB B : 18435
(Raskor Kalinow x Ch. Maraya aus dem Zarenreich)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Franz Kathrin
2 U RVDH
Stepun's Caterina
Geb.: 06-03-2011   VDH/DWZB B : 18186
(Teine Chester Kalinow x Stepun's Xaranowa)
Fokker : Wöhrle-Simon Dorothee - Eig.: Lesser Kerstin
   
 
U : Uitmuntend
VB : Veel Belovend
 
 
 
 
 
 
terug naar boven