2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Zoeken
 
 
 
23-5-2015 : Tüttleben/D - CAC
Keurmeester : Dhr. Mähönen Markku/FIN
Resultaten : Greet Schalenbourg - Foto's : Greet Schalenbourg, Veronika Teunissen, Christiane Schon
 
 
 


BOB - 3 Best in Show Ch. Rasswet's Carmina
 

24 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 10 / Teven : 14 )
 
Reuen (10/10)
 
Jeugdklas (3/3)
1 U JgdVDH JgdCAC JBOB
Rasswet's Enigma
Geb.: 25-05-2014   VDH/DWZB B : 18592
(Ch. Lynx Winds from Russia x Ch. Rasswet's Camee)
Fokker : Wille Marion - Eig.: Teunissen Veronika
2 U JgdResVDH JgdResCAC
Balduin von der Tillyschanze
Geb.: 21-06-2014   VDH/DWZB B : 18599
(Ca'Frosco Ebony x Ch. Chaijka)
Fokker : Scholz Claudia / Wille Michael - Eig.: Scholz Claudia
3 ZG  Vitalij Kalinow
Geb.: 04-05-2014   VDH/DWZB B : 18566
(Teine Unstable Force x Teine Painted Black at Rassim's)
Fokker : Kalinowski Robert & Silvia - Eig.: Leyh Josefine
 
Intermediaire Klas (1/1)
1 U VDH
Stepun's Elekin
Geb.: 31-08-2013   VDH/DWZB B : 18498
(Stepun's Zubatoi x Stepun's Agniia)
Fokker : Wöhrle-Simon Dorothee - Eig.: Wilhelm Geseta
 
Kampioensklas (1/1)
1 U VDH
Ch. Rasswet's Diandro
Geb.: 02-03-2013   VDH/DWZB B : 18380
(Karamasov aus dem Zarenreich x Rasswet's Belana)
Fokker : Wille Marion - Eig.: Hüttner Stephan
 
Open Klas (5/5)
1 U VDH CAC Beste Reu
Tovaritsch aus dem Zarenreich
Geb.: 06-05-2013   VDH/DWZB B : 18428
(Raskor Kalinow x Ch. Maraya aus dem Zarenreich)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Harnau Ulrike
2 U RVDH RCAC
Rimskij aus dem Zarenreich
Geb.: 25-01-2012   VDH/DWZB B : 18303
(Karamasov aus dem Zarenreich x Mierzalosc Borzoi Blanda Aiton)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Gligoric Milorad / Hartig Sabine
3 ZG  Ruslan Stepowy Goniec
Geb.: 20-07-2012   PKR.X : 8061
(Lothar Stepowy Goniec x Cassablanca Stepowy Goniec)
Fokker : Rychlik Kazimierz - Eig.: Barwitzki Ludmilla
G  Ischyma Wassja
Geb.: 08-04-2013   VDH/DWZB B : 18403
(Ch. Ischyma McCauley x Ipatyev Hazi Cezarina Carevna)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Walck Wilfried
G  Japejukan Konovaltsev
Geb.: 27-08-2008   SF/FIN : 48949/08
(Ch. Staraja Russa Babitzin x Ch. Darbaschan's Sweet As Candy)
Fokker : Kahelin Jari-Pekka - Eig.: Burkert Maria
Teven (13/14)
 
Puppyklas (2/2)
1 VB Beste Puppy
Uljenka aus dem Zarenreich
Geb.: 06-09-2014   VDH/DWZB B : 18644
(Art Deco Nijinski Ballet x Ondria aus dem Zarenreich)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Raspe Petra & Jochen
2 B  Uliana aus dem Zarenreich
Geb.: 06-09-2014   VDH/DWZB B : 18646
(Art Deco Nijinski Ballet x Ondria aus dem Zarenreich)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Schön Christiane
 
Jeugdklas (1/1)
1 ZG  Bertha von der Tillyschanze
Geb.: 21-06-2014   VDH/DWZB B : 18601
(Ca'Frosco Ebony x Ch. Chaijka)
Fokker : Scholz Claudia / Wille Michael - Eig.: Scholz Claudia
 
Intermediaire Klas (2/2)
1 U VDH
Nalewka vom Sölring Hüs
Geb.: 05-10-2013   VDH/DWZB B : 18518
(Ch. Jakuschin vom Sölring Hüs x Masha vom Sölring Hüs)
Fokker : Neumann H. & I.C. - Eig.: Kamp Joyce E.
2 ZG  Stepun's Efvalia
Geb.: 31-08-2013   VDH/DWZB B : 18505
(Stepun's Zubatoi x Stepun's Agniia)
Fokker : Wöhrle-Simon Dorothee - Eig.: Lesser Kerstin
 
 
Kampioensklas (2/2)
1 U VDH Beste Teef - BOB
Ch. Rasswet's Carmina
Geb.: 08-02-2009   VDH/DWZB B : 17937
(Rasswet's Burattino x Jelistaz One Little Sweetheart)
Fokker : Wille Marion - Eig.: Schalenbourg Greta
2 U RVDH
Ch. Pamina aus dem Zarenreich
Geb.: 04-04-2011   VDH/DWZB B : 18221
(Ch. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka x Jelena aus dem Zarenreich)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Schön Christiane
 
Gebruiskhondenklas (2/2)
1 U VDH CAC
Ch. Stepun's Zora-Zarina
Geb.: 16-09-2008   VDH/DWZB B : 17891
(Ardagan's Firecracker x Stepun's Tupij)
Fokker : Wöhrle-Simon Dorothee - Eig.: Lesser Kerstin
 
G  Ch. Manuschka vom Sölring Hüs
Geb.: 22-03-2011   VDH/DWZB B : 18192
(Corsakov-Impérator d'Ymauville x Tovaritsch's Boginya)
Fokker : Neumann H. & I.C. - Eig.: Kamp Joyce E.
 
 
Open Klas (4/5)
1 U VDH RCAC
Ch. Anuszka z Jurajskich Biskupic
Geb.: 28-01-2011   PKR.X : 7652
(Ch. Casanova Stepowy Goniec x Ch. Roza z Jurajskich Biskupic)
Fokker : Juszczyk Agata - Eig.: Schalenbourg Greta
2 U RVDH
Roxolana Stepowy Goniec
Geb.: 20-07-2012   PKR.X : 8062
(Lothar Stepowy Goniec x Cassablanca Stepowy Goniec)
Fokker : Rychlik Kazimierz - Eig.: Barwitzki Ludmilla
 
3 ZG  Stepun's Caterina
Geb.: 06-03-2011   VDH/DWZB B : 18186
(Teine Chester Kalinow x Stepun's Xaranowa)
Fokker : Wöhrle-Simon Dorothee - Eig.: Lesser Kerstin
 
ZG  Adelhayt von der Tillyschanze
Geb.: 29-10-2011   VDH/DWZB B : 18278
(Borzowski's Nice Man Jack x Ch. Chaijka)
Fokker : Scholz Claudia / Wille Michael - Eig.: Scholz Claudia
 
afw  Rasswet's Djuna
Geb.: 02-03-2013   VDH/DWZB B : 18381
(Karamasov aus dem Zarenreich x Rasswet's Belana)
Fokker : Wille Marion - Eig.: Eisenbeiss Sabine
 
   
 
U : Uitmuntend
ZG : Zeer Goed
G : Goed
VB : Veel Belovend
B : Belovend
 
 
 
 
 
 
terug naar boven