2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Zoeken
 
 
 
16-5-2015 : Mammendorf/D - CAC
Keurmeester : Mej. Novak Andreja/SLO
Resultaten : Kerstin Gröschel - Foto's : Udo Gröschel
 
 
 


VDH BH Ch. Russkiy Azart Nais - VDH BR BOB Ch. Qubotko Kalinow
 

12 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 5 / Teven : 7 )
 
Reuen (5/5)
 
Jeugdklas (1/1)
1 ZG  Rashomon's Galino
Geb.: 23-03-2014   VDH/DWZB B : 18533
(Silver Seraph Sokolow x Rashomon`s Eileen)
Fokker : Demmin Sylvia - Eig.: Althoff Frank
 
Kampioensklas (3/3)
1 U VDH Beste Reu - BOB
Ch. Qubotko Kalinow
Geb.: 20-03-2010   VDH/DWZB B : 18104
(Teine Intrepid x Inuschka Kalinow)
Fokker : Kalinowski Robert & Silvia - Eig.: Dick Ute
2 U RVDH
Ch. Dante Frajanka
Geb.: 09-11-2011   CMKU/B : 3095/11
(Harmon Majove Bohemia x Phaedra Iriska)
Fokker : Pilecek Karel - Eig.: Stettinger-Faust Renate
3 U  Ch. Ischyma Polonius
Geb.: 16-08-2009   VDH/DWZB B : 18014
(Triskel Celtic Krylov x Cher z Bilmy)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Powilleit Renate
 
Open Klas (1/1)
1 U VDH CAC
Ch. Darley z Palatinu Moravia
Geb.: 03-03-2011   CMKU/B : 3013/11
(Darwin Majove Bohemia x Ciacona Bistkupstwo)
Fokker : Ruzickova Marta - Eig.: Stettinger-Faust Renate
Teven (7/7)
 
Jeugdklas (1/1)
1 U JgdVDH JgdCAC JBOB
Xerta Stepowy Goniec
Geb.: 08-04-2014   PKR.X : 8720
(Ischyma Tambour x Merezka Stepowy Goniec)
Fokker : Rychlik Kazimierz - Eig.: Schranner Brigitte
 
Intermediaire Klas (1/1)
1 U VDH
Gelert Spirit's Esthera
Geb.: 01-09-2013   VDH/DWZB B : 18496
(Corsakov-Impérator d'Ymauville x Lailah vom Sölring Hüs)
Fokker : Decker-Spychala Axel - Eig.: Tyroff Kay / Schuch Christine
 
Kampioensklas (2/2)
1 U VDH Beste Teef
Ch. Russkiy Azart Nais
Geb.: 15-06-2008   VDH/DWZB B : 17996
(Solovyev Landish for Russkiy Azart x Russkiy Azart Derza)
Fokker : Lazareva Maria - Eig.: Zilken Uta
2 U RVDH
Ch. Battle Royal Spirit of the Tsar
Geb.: 23-05-2012   OHZB : BAR 1329
(Endevor Senator Jay Eff Kay x Sherinja of Tsar Borzois)
Fokker : Titze Edith - Eig.: Gröschel Kerstin / Heinzl Jürgen
 
Open Klas (3/3)
1 U VDH CAC
Ischyma Winona
Geb.: 08-04-2013   VDH/DWZB B : 18409
(Ch. Ischyma McCauley x Ipatyev Hazi Cezarina Carevna)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Powilleit Renate
2 U RVDH RCAC
Fonezel Briljant Bijou Charisma Cavalerik
Geb.: 09-04-2013   RKF : 3586131
(Bel Etual Florizel x Puma Svet Ochey)
Fokker : Bleze Elena - Eig.: Zilken Uta
3 ZG  Barinya Spirit of the Tsar
Geb.: 23-05-2012   OHZB : BAR 1322
(Endevor Senator Jay Eff Kay x Sherinja of Tsar Borzois)
Fokker : Titze Edith - Eig.: Gröschel Kerstin
   
 
U : Uitmuntend
ZG : Zeer Goed
 
 
 
 
 
 
terug naar boven