2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Zoeken
 
 
 
9-5-2015 : Wieselburg/AT - CACA-CACIB
Keurmeester : Mw. Vansteelant-Benoit Audrie/B
Resultaten : Kerstin Gröschel - Foto's : Udo Gröschel
 
 
 


CACA CACIB BR BOS Fonezel Diamond Gold and White - CACA CACIB BH BOB Fonezel Vivat Udacha
 

11 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 8 / Teven : 3 )
 
Reuen (8/8)
 
Jeugdklas (1/1)
1 U JBOB
Fonezel Grafskiy Naslednik
Geb.: 25-01-2014   RKF : 3912055
(Bel Etual Florizel x Moya Mechta Bel Etual Iz Doma Karpovoy)
F.&Eig.: Bleze Elena
 
Intermediaire Klas (3/3)
1 U CACA CACIB Beste Reu - BOS
Fonezel Diamond Gold and White
Geb.: 01-02-2014   RKF : 3884384
(Bel Etual Aleksandr Nevskiy x Russkiy Azart Westa Worthy Efrosine)
F.&Eig.: Bleze Elena
2 U RCACA
Nitschewo vom Sölring Hüs
Geb.: 05-10-2013   OHZB : BAR 1350
(Ch. Jakuschin vom Sölring Hüs x Masha vom Sölring Hüs)
Fokker : Neumann H. & I.C. - Eig.: Hartwig Ruth
3 U  Kataboliw Aragon
Geb.: 06-09-2013   OHZB : BAR 1344
(Iwanushka von St. Petersburg x Anatevka vom Falknerforst)
Fokker : Nickelsen Dr. Kay & Tanja - Eig.: Theimer Mariella
 
Open Klas (2/2)
1 U CACA
Ch. Dante Frajanka
Geb.: 09-11-2011   CMKU/B : 3095/11
(Harmon Majove Bohemia x Phaedra Iriska)
Fokker : Pilecek Karel - Eig.: Stettinger-Faust Renate
2 U RCACA
Snow Man Stepowy Goniec
Geb.: 25-08-2012   OHZB : BAR 1337
(Ermolay av Fjascho x Ch. Zlota Sotnia Stepowy Goniec)
Fokker : Rychlik Kazimierz - Eig.: Turczyn Lisa
 
Kampioensklas (2/2)
1 U CACA RCACIB
Fonezel Very Special Kristall
Geb.: 05-08-2013   RKF : 3651348
(Russkiy Azart Kordero Exclusive x Metel Moya Ostrada iz Severnoi Ohoty)
F.&Eig.: Bleze Elena
2 U  Ch. Darley z Palatinu Moravia
Geb.: 03-03-2011   CMKU/B : 3013/11
(Darwin Majove Bohemia x Ciacona Bistkupstwo)
Fokker : Ruzickova Marta - Eig.: Stettinger-Faust Renate
Teven (3/3)
 
Puppyklas (1/1)
VB  Zita Stepowy Goniec
Geb.: 01-09-2014   OHZB : BAR 1353
(Lothar Stepowy Goniec x Kalinka Stepowy Goniec)
Fokker : Rychlik Kazimierz - Eig.: Turczyn Lisa
 
Intermediaire Klas (1/1)
1 U CACA CACIB Beste Teef - BOB
Fonezel Vivat Udacha
Geb.: 05-08-2013   RKF : 3651354
(Russkiy Azart Kordero Exclusive x Metel Moya Ostrada iz Severnoi Ohoty)
F.&Eig.: Bleze Elena
 
Open Klas (1/1)
1 U CACA RCACIB
Barinya Spirit of the Tsar
Geb.: 23-05-2012   OHZB : BAR 1322
(Endevor Senator Jay Eff Kay x Sherinja Spirit of the Tsar)
Fokker : Titze Edith - Eig.: Gröschel Kerstin
   
 
U : Uitmuntend
VB : Veel Belovend
 
 
 
 
 
 
terug naar boven