2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Zoeken
 
 
 
8-5-2015 : Marseille/F - CACS-CACIB
Keurmeester : Dhr. Vanaken Jean-François/B
Resultaten en foto's : Sylvie Guillon, Gérard Mahé
 
 
 


CACIB BOB 3BOG Ch. Russkiy Azart Yevasor d'Aragon Antares - JBOB Junior BOG 3 Junior BIS Russkiy Azart Julius Celebrity Evento - CACS CACIB BOS Russkiy Azart Yalmea Rejna Liberty
 

14 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 8 / Teven : 6 )
 
Reuen (7/8)
 
Intermediaire Klas (1/1)
1 U  Dancing in the Light Krylov
Geb.: 06-08-2013   CMKU/B : 3336/13
(Coburn Meyta Samhain on Fire x Ladies of the Lake's Electra Czarievna)
Fokker : Krylova Hana - Eig.: M. Musso Nadine & Jean-François
 
Open Klas (3/3)
1 U CACS RCACIB
Dom As Goscha Lucaszlex
Geb.: 01-12-2012   LOF : 016657/02932
(Ch. Rothesby Sholwood Red Sky x Ch. Lynx Endless Love)
Fokker : Schalenbourg Greta - Eig.: M. Musso Nadine & Jean-François
2 U RCACS
Groznij de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 27-10-2011   LOF : 016039
(Eltsine de l'Hermitage d'Eole x Ch. Dober-Kopp Volga)
Fokker : Guillon Sylvie - Eig.: Mlle Eschasseriaux Pascale-Laurence
3 ZG  Ivanof du Joyau des Bois
Geb.: 23-04-2013   LOF : 016436/02941
(C'Smirnoff des Crocs de la Molière x Faizabad-Feodora du Joyau des Bois)
F.&Eig.: Harani Fabrice
 
Kampioensklas (2/3)
1 U CACIB BOB 3 BOG
Ch. Russkiy Azart Yevasor d'Aragon Antares
Geb.: 02-04-2013   ROI : 1362554
(Ch. Russkiy Azart Olimp Imperium Civiltas x Borscana Iselin)
F.&Eig.: Mme Lazareva Maria
2 U RCACIB
Ch. Excelmans du Grand Fresnoy
Geb.: 07-07-2009   LOF : 15521/02785
(Djinseeker French Dream du Grand Fresnoy x Ch. Andora du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis Marie-Hélène - Eig.: Mme Buira Helene
afw  Ch. Russkiy Azart Wasiliy for Hermitage d'Eole
Geb.: 09-03-2012   LOI : 12/50395
(Solovyev Landish for Russkiy Azart x Ch. Eleghiya Prekrasnaya Mecta)
Fokker : Lazareva Maria - Eig.: Guillon Sylvie
 
 
Jeugdklas (1/1)
1 U JBOB Junior BOG - 3 Junior BIS
Russkiy Azart Julius Celebrity Evento
Geb.: 28-06-2014   LOI : 14/92960
(Ch. Yegorov Hotter Than July x Borscana Iselin)
F.&Eig.: Mme Lazareva Maria
Teven (5/6)
 
Intermediaire Klas (0/1)
afw  Ivy d'Aleksandrovsh
Geb.: 15-12-2013   LOF : 016533
(Secret Garden Ruler x Flora d'Aleksandrovsh)
Fokker : Laurent Marie-Thérèse - Eig.: M. Da Conceicao Jean-Michel
 
 
Open Klas (3/3)
1 U CACS CACIB BOS
Russkiy Azart Yalmea Rejna Liberty
Geb.: 02-04-2013   ROI : 1362560
(Ch. Russkiy Azart Olimp Imperium Civiltas x Borscana Iselin)
F.&Eig.: Mme Lazareva Maria
2 U RCACS RCACIB
H'Kraznaja de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 05-07-2012   LOF : 16196/03405
(Fedja du Cot Regnier x Ch. Charunija de l'Hermitage d'Eole)
F.&Eig.: Guillon Sylvie
3 ZG  Dom As Goscha Lolalou
Geb.: 01-12-2012   LOF : 016556/03421
(Ch. Rothesby Sholwood Red Sky x Ch. Lynx Endless Love)
Fokker : Schalenbourg Greta - Eig.: M. Musso Nadine & Jean-François
 
Kampioensklas (1/1)
1 U  Ch. Gatchina-Galia-Princesse du Joyau des Bois
Geb.: 13-08-2011   LOF : 016073/03406
(Eltsine de l'Hermitage d'Eole x Ch. Dimitrova de l'Hermitage d'Eole)
Fokker : Harani Fabrice - Eig.: Mlle Eschasseriaux Pascale-Laurence
 
Babyklas (1/1)
1 VB Beste Baby
Jyurina de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 16-11-2014   LOF : 016684
(Russkiy Azart Wasiliy for Hermitage d'Eole x Ch. Charunija de l'Hermitage d'Eole)
F.&Eig.: Guillon Sylvie
   
 
U : Uitmuntend
ZG : Zeer Goed
VB : Veel Belovend
 
 
 
 
 
 
terug naar boven