2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Zoeken
 
 
 
19-4-2015 : Antwerpen/B - CAC-CACIB
Keurmeester : Mw. Degryze Dianne/B
Resultaten : Rosalind Priest - Foto's : Annie Rogiers, Greet Schalenbourg, Sandrine Fouque
 
 
 


CAC-CACIB BOB Ch. Chyerdak Kamaera
 

13 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 7 / Teven : 6 )
 
Reuen (5/7)
 
Jeugdklas (2/2)
1 ZG  Just a Gigolo du Domaine d'Iasnaia Poliana
Geb.: 25-03-2014   LOF : 016551
(Jelistaz Solovei x Ekaterina-Ivanoff de la Reinetiere)
Fokker : Tréfoux Nathalie - Eig.: M. Dekeyzer Jean
 
2 ZG  Russkiy Azart Zeus Vespasiano Excessive
Geb.: 14-06-2014   ROI : 14/106692
(Ch. Millionaire Red Diamond in Russkiy Azart x Russkiy Azart Vienna Virtus Clara)
Fokker : Lazareva Maria - Eig.: Gabrysch Anna
 
 
Intermediaire Klas (0/1)
afw  Tolstoi aus dem Zarenreich
Geb.: 06-05-2013   VDH/DWZB B : 18427
(Raskor Kalinow x Ch. Maraya aus dem Zarenreich)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Witt-Gross Katharina
 
 
Open Klas (1/2)
1 U CAC-CACIB
Giljay de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 23-10-2011   LOF : 016044/02985
(Ch. Dober-Kopp T-Boy x Bliostka de l'Hermitage d'Eole)
Fokker : Guillon Sylvie - Eig.: Mlle Fouque Sandrine
afw  Daijin-Feodor d'Ymauville
Geb.: 04-06-2008   LOF : 15244
(Gamajun Aurora x Svetlana-Jaruschkanovna d'Ymauville)
Fokker : Stacul Françoise - Eig.: Strube Daniela
 
 
Kampioensklas (2/2)
1 U RCAC-RCACIB
Ch. Ambros of the Wicklow Hunters
Geb.: 01-06-2009   NHSB : 2751398
(Borzowski's Nice Man Jack x Uljanow Barsois Catjuschka)
Fokker : Fakkert A.G. - Eig.: Fakkert Ans & Inge
 
2 U  Ch. Chyerdak Kashmir
Geb.: 14-09-2011   LOSH : 1100338
(Ch. Ischyma Hitan Ryan x Ch. Rainmaker Kylli Chyerdak)
Fokker : Soete Deborah - Eig.: Soete Deborah / Rogiers Annie
 
Teven (6/6)
 
Jeugdklas (1/1)
1 U JBOB
Dom As Goscha Nona Nikita
Geb.: 30-04-2014   LOSH : 1144633
(Ch. Le Sphinx Killing Me Softly x Ch. Anuszka z Jurajskich Biskupic)
F.&Eig.: Schalenbourg Greta
 
Open Klas (1/1)
1 U  Ieva Wolfskaïa
Geb.: 19-09-2009   LOSH : 1068430
(Attila Wolfskaïa x Faroussia Wolfskaïa)
Fokker : Vuylsteke Anne - Eig.: Michiels Camille
 
 
Kampioensklas (4/4)
1 U CAC-CACIB BOB
Ch. Chyerdak Kamaera
Geb.: 14-09-2011   LOSH : 1100346
(Ch. Ischyma Hitan Ryan x Ch. Rainmaker Kylli Chyerdak)
F.&Eig.: Soete Deborah
2 U RCAC-RCACIB
Ch. Prelesta Sokolow
Geb.: 28-03-2011   NHSB : 285795
(Silver Seraph Sokolow x Moonlight Meteliza Sokolow)
Fokker : Schmid Gabriele - Eig.: Gielisse A.M.Th. / Rijff-Rademaker N.
 
3 U  Ch. Rasswet's Carmina
Geb.: 08-02-2009   VDH/DWZB B : 17937
(Rasswet's Burattino x Jelistaz One Little Sweetheart)
Fokker : Wille Marion - Eig.: Schalenbourg Greta
 
4 U  Ch. Fortuna de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 25-04-2010   LOF : 015684/03306
(Ch. Dober-Kopp T-Boy x Ch. Ust'Luga de l'Hermitage d'Eole)
Fokker : Guillon Sylvie - Eig.: Mlle Fouque Sandrine
 
   
 
U : Uitmuntend
ZG : Zeer Goed
 
 
 
 
 
 
terug naar boven