2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Zoeken
 
 
 
18-4-2015 : Oberhausen/D - CAC LS
Keurmeester : Mw. Schäfer Diotima/D
Resultaten : Kerstin Gröschel - Foto's : Udo Gröschel
 
 
 


LS BOS Ch. Pyashka's Barin - LS BOB BIS Ch. Teine Painted Black at Rassim's
 

23 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 5 / Teven : 18 )
 
Reuen (5/5)
 
Jeugdklas (1/1)
1 U JgdVDH JgdCAC LJS JBOS
Rashomon's Gerlado
Geb.: 23-03-2014   VDH/DWZB B : 18531
(Silver Seraph Sokolow x Rashomon`s Eileen)
Fokker : Demmin Sylvia - Eig.: Weiler Herbert
 
Intermediaire Klas (1/1)
1 U VDH RCAC
Stepun's Elekin
Geb.: 31-08-2013   VDH/DWZB B : 18498
(Stepun's Zubatoi x Stepun's Agniia)
Fokker : Wöhrle-Simon Dorothee - Eig.: Wilhelm Geseta
 
Kampioensklas (2/2)
1 U VDH LS Beste Reu - BOS
Ch. Pyashka's Barin
Geb.: 08-02-2010   VDH/DWZB B : 18089
(Kuskaya's Grischa x Ch. Pyashka's Adlesha)
Fokker : Buchmann Joachim - Eig.: Störner Simone & Klaus
2 U RVDH
Ch. Ischyma Urraco
Geb.: 15-02-2012   VDH/DWZB B : 18310
(Ch. Stravi A Kind of Magic x Ipatyev Hazi Cezarina Carevna)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Schmitt Ulrich
 
Open Klas (1/1)
1 U VDH CAC
Ischyma Waldai
Geb.: 08-04-2013   VDH/DWZB B : 18406
(Ch. Ischyma McCauley x Ipatyev Hazi Cezarina Carevna)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Donati-Schmid Tatjana
Teven (18/18)
 
Veteranenklas (2/2)
1 VetVDH VetCAC Vet.BOB
Ch. Ischyma Karona
Geb.: 08-01-2007   VDH/DWZB B : 17676
(Ischyma Fandango x Ch. Ischyma Comtess)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Saier Nina
2 VetResVDH VetResCAC
Ch. Pyashka's Adlesha
Geb.: 14-01-2004   VDH/DWZB B : 17245
(Ruslan St Rogoff Impérial de Perchinoskaïa x Ch. Pyashka de Xanishka)
F.&Eig.: Buchmann Joachim
 
Puppyklas (4/4)
1 VB Beste Puppy
Augenweide zu Elben Äiken
Geb.: 03-09-2014   VDH/DWZB B : 18637
(Ch. Niemen Stepowy Goniec x High Society Stepowy Goniec)
Fokker : Grüssing Hannelore / Wiemkes J. - Eig.: Hubert Renate
2 VB  Aviva Rosa wetrow
Geb.: 25-08-2014   VDH/DWZB B : 18628
(Ch. Zoiboyz Perfect Storm v Rosehill x Turgai's Kalypso)
F.&Eig.: Kohl Dagmar
3 VB  Arabella Rosa wetrow
Geb.: 25-08-2014   VDH/DWZB B : 18627
(Ch. Zoiboyz Perfect Storm v Rosehill x Turgai's Kalypso)
F.&Eig.: Kohl Dagmar
4 B  Ava Rosa wetrow
Geb.: 25-08-2014   VDH/DWZB B : 18629
(Ch. Zoiboyz Perfect Storm v Rosehill x Turgai's Kalypso)
Fokker : Kohl Dagmar - Eig.: Kohl Anne Natalie
 
Jeugdklas (1/1)
1 U JgdVDH JgdCAC LJS JBOB
Bravehounds Xenia Onatopp
Geb.: 22-05-2014   SE : 37747/2014
(Ch. Dikaja Varjag x JustSo Kalahari Cheeta Club)
Fokker : Franklin Anne-Lee & Reynard - Eig.: Niekamp Volker
 
Intermediaire Klas (2/2)
1 U VDH CAC
Turgai's Miliy
Geb.: 19-05-2013   VDH/DWZB B : 18448
(Akim Mraja x Turgai's Jashma)
F.&Eig.: Franz Marina
2 U RVDH
Joana's Magic Bess
Geb.: 05-05-2013   VDH/DWZB B : 18442
(Ischyma Pamir x Ischyma Kamee)
Fokker : Lohner Gabriele - Eig.: Rösch-Bentner Gaby
 
Kampioensklas (3/3)
1 U VDH LS Beste Teef - BOB Best in Show
Ch. Teine Painted Black at Rassim's
Geb.: 22-03-2010   VDH/DWZB B : 18142
(Teine Intrepid x Teine Singularity)
Fokker : Midgarden A. - Eig.: Niekamp Volker
2 U RVDH
Ch. Ischyma Rana-Saphira
Geb.: 19-06-2010   VDH/DWZB B : 18138
(Borscana Unreal x Ischyma Karona)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Saier Nina
3 U  Ch. Pyashka's Bajara
Geb.: 08-02-2010   VDH/DWZB B : 18093
(Kuskaya's Grischa x Ch. Pyashka's Adlesha)
F.&Eig.: Buchmann Joachim
 
Open Klas (6/6)
1 U VDH RCAC
Nibrass Silver Stelae
Geb.: 27-09-2006   KC : B N2003/09
(Tayzalor Secret Quest x Nibrass Queen Motemwiya)
Fokker : Kanoo Hana - Eig.: Futschig Norbert
2 U RVDH
Nibrass Golden Saylah
Geb.: 27-09-2008   KC : BN 2005/09
(Tayzalor Secret Quest x Nibrass Queen Motemwiya)
Fokker : Kanoo Hana - Eig.: Futschig Norbert
3 U  Barinya Spirit of the Tsar
Geb.: 23-05-2012   OHZB : BAR 1322
(Endevor Senator Jay Eff Kay x Sherinja Spirit of the Tsar)
Fokker : Titze Edith - Eig.: Gröschel Kerstin & Udo
4 U  Romashka s Eyla by Zoiboyz
Geb.: 10-05-2010   AKC : HP37997009
(Romashka's Aramis x Zoiboyz Tornado v Rosehil)
Fokker : Tabner S. / Golcher T. / Thompson C. - Eig.: Malota Ursula
U  Birjusa Legenda Rossij
Geb.: 17-06-2012   VDH/DWZB B : 18356
(Kornet iz Razdolia x Ch. Lynx Power of Love)
Fokker : Spengler Ljudmila - Eig.: Schneider Tatjana
zur.gez.  Resch Wind Agapi Mou
Geb.: 30-07-2012   VDH/DWZB B : 18325
(Ch. Ambros of the Wicklow Hunters x Ch. Alesja vom Euskirchenhof)
Fokker : Schmidt Cordelia & Uwe - Eig.: Rösch-Bentner Gaby
 
   
 
U : Uitmuntend
VB : Veel Belovend
B : Belovend
zur.gez. : teruggetrokken
 
 
 
 
 
 
terug naar boven