2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Zoeken
 
 
 
11-4-2015 : Limoges/F - CACS-CACIB
Keurmeester : Dhr. Grunheid Jean-Louis/F
Resultaten en foto's : Sylvie Guillon, Gérard Mahé
 
 
 


JBOB - 3 Junior BOG Jarkova Polienkova de Smolianova - CACIB BOB - 4 BOG Ch. Russkiy Azart Wasiliy for Hermitage d'Eole - CACIB BOS Ch. Histoire-d'Amour du Grand Fresnoy
 

17 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 6 / Teven : 11 )
 
Reuen (6/6)
 
Intermediaire Klas (1/1)
1 U CACS
Ch. Imperial Romanov du Grand Fresnoy
Geb.: 23-06-2013   LOF : 016491/02960
(Chef d'Oeuvre du Grand Fresnoy x Staraja Russa Eva du Grand Fresnoy)
F.&Eig.: Combis Marie-Hélène
 
Open Klas (1/1)
1 U RCACS
Ch. Emminence Grise du Grand Fresnoy
Geb.: 08-03-2009   LOF : 015437/02938
(Borscana Thunderstruck x Valse Viennoise du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis Marie-Hélène - Eig.: Mme Gaussail Lydia
 
Kampioensklas (2/2)
1 U CACIB BOB 4 BOG
Ch. Russkiy Azart Wasiliy for Hermitage d'Eole
Geb.: 09-03-2012   LOI : 12/50395
(Solovyev Landish for Russkiy Azart x Ch. Eleghiya Prekrasnaya Mecta)
Fokker : Lazareva Maria - Eig.: Guillon Sylvie
2 U RCACIB
Ch. Chef-d'oeuvre du Grand Fresnoy
Geb.: 16-09-2007   LOF : 015102/02712
(Ch. Staraja Russa Darkov Fresnoy x Vinchka des Crocs de la Molière)
F.&Eig.: Combis Marie-Hélène
 
Jeugdklas (1/1)
1 U  Jean-Jacques-Rousseau du Grand Fresnoy
Geb.: 23-04-2014   LOF : 016625
(Houdini Le Magicien du Grand Fresnoy x Eugenie-de-Montijo du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis Marie-Hélène - Eig.: Mme Gaussail Lydia
 
Puppyklas (1/1)
VB  Ninochka's Bacchus Bojar
Geb.: 08-08-2014   SLR RH : 00236
(Ch. Sunburst Lucid Dream at Ninochka's Borsois x Ch. Ninochka's Vihra)
Fokker : Novak Andreja - Eig.: Mme Laurent Marie-Thérèse
Teven (10/11)
 
Intermediaire Klas (3/4)
1 U RCACS
Irinovska d'El Collina of Perruska
Geb.: 23-10-2013   LOF : 016515
(Dirkov d'El Collina of Perruska x Felitza d'El Collina of Perruska)
F.&Eig.: Mme Lalemand Josette
2 U  Irinuska Black Beauty d'Aleksandrovsh
Geb.: 19-09-2013   LOF : 16523
(Vaskes Admiral x Cristal Dehan)
F.&Eig.: Mme Laurent Marie-Thérèse
3 U  Ivy d'Aleksandrovsh
Geb.: 15-12-2013   LOF : 016533
(Secret Garden Ruler x Flora d'Aleksandrovsh)
F.&Eig.: Mme Laurent Marie-Thérèse
afw  Neznaya Melodiva S Zolotykh Dyun
Geb.: 20-05-2013   
(Apriori Mlechnyiy Put x Step Kubanskaya Divna)
Fokker : Kolesnichenko Natalya - Eig.: Mme Laurent Marie-Thérèse
 
 
Open Klas (3/3)
1 U CACS RCACIB
H'Kraznaja de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 05-07-2012   LOF : 16196/03405
(Fedja du Cot Regnier x Ch. Charunija de l'Hermitage d'Eole)
F.&Eig.: Guillon Sylvie
2 U  Ch. Hermine Blanche du Grand Fresnoy
Geb.: 13-01-2012   LOF : 016162/03371
(Chef d'Oeuvre du Grand Fresnoy x Staraja Russa Eva du Grand Fresnoy)
F.&Eig.: Combis Marie-Hélène
3 U  Irinka du Cot-Regnier
Geb.: 26-03-2013   LOF : 016383
(Fedja du Cot Regnier x F'Ksenia du Cot-Regnier)
Fokker : Laurent-Faure Danielle - Eig.: M. Orgeron Christophe
 
Kampioensklas (1/1)
1 U CACIB BOS
Ch. Histoire-d'Amour du Grand Fresnoy
Geb.: 22-07-2012   LOF : 016299/03413
(Chef d'Oeuvre du Grand Fresnoy x Dame Blanche du Grand Fresnoy)
F.&Eig.: Combis Marie-Hélène
 
Jeugdklas (2/2)
1 U JBOB 3 Junior BOG
Jarkova Polienkova de Smolianova
Geb.: 07-03-2014   LOF : 016653
(Blistaj du Cot-Regnier x F'Kubiena du Cot-Regnier)
F.&Eig.: M. Place de Vougon Didier
2 U  Jablonka de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 29-04-2014   LOF : 16573
(Russkiy Azart Wasiliy for Hermitage d'Eole x Ch. Feia Zoya de l'Hermitage d'Eole)
F.&Eig.: Guillon Sylvie
 
Babyklas (1/1)
1 VB Beste Baby
Jyurina de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 16-11-2014   LOF : 016684
(Russkiy Azart Wasiliy for Hermitage d'Eole x Ch. Charunija de l'Hermitage d'Eole)
F.&Eig.: Guillon Sylvie
   
 
U : Uitmuntend
VB : Veel Belovend
 
 
 
 
 
 
terug naar boven