2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Zoeken
 
 
 
28-3-2015 : Ostercappeln/D - CAC
Keurmeester : Mw. Märki Casanova Béatrix/CH
Resultaten : www.dwzrv.com - Foto's : Annie Rogiers
 
Foto's : www.owrv.de - Karl-Heinz Schulz
 
 
 
 

Foto : Annie Rogiers
VDH CAC BH Rasswet's Djuna - VDH BR BOB Ch. Chyerdak Kashmir
 

28 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 11 / Teven : 17 )
 
Reuen (11/11)
 
Puppyklas (2/2)
1 VB Beste Puppy
Amethyst Arkadij zu Elben Äiken
Geb.: 03-09-2014   VDH/DWZB B : 18634
(Ch. Niemen Stepowy Goniec x High Society Stepowy Goniec)
Fokker : Grüssing Hannelore / Wiemkes J. - Eig.: Grüssing Hannelore
 
2 VB  Ulan Udar aus dem Zarenreich
Geb.: 06-09-2014   VDH/DWZB B : 18641
(Art Deco Nijinski Ballet x Ondria aus dem Zarenreich)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Wilkens Helga
 
 
Jeugdklas (2/2)
1 U JgdVDH JgdCAC JBOB
Rasswet's Enigma
Geb.: 25-05-2014   VDH/DWZB B : 18592
(Ch. Lynx Winds from Russia x Ch. Rasswet's Camee)
Fokker : Wille Marion - Eig.: Teunissen Veronika
 
2 U JgdResVDH JgdResCAC
Blisshound Seemann
Geb.: 14-02-2014   SE : 21455/2014
(Ch. Ischyma Maxim x Rajka Majove Bohemia)
Fokker : Lund L. - Eig.: Sander Kirsi
 
 
Intermediaire Klas (2/2)
1 U VDH CAC
Tovaritsch aus dem Zarenreich
Geb.: 06-05-2013   VDH/DWZB B : 18428
(Raskor Kalinow x Ch. Maraya aus dem Zarenreich)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Harnau Ulrike
 
2 U RVDH
Opal Odaloij Raschi-Pack-Buran
Geb.: 20-07-2013   VDH/DWZB B : 18481
(Katai Raschi-Pack-Buran x Newesta Raschi-Pack-Buran)
Fokker : Bührmann Ludger - Eig.: Bührmann Ludger / Grüssing Hannelore
 
 
Kampioensklas (2/2)
1 U VDH Beste Reu - BOB
Ch. Chyerdak Kashmir
Geb.: 14-09-2011   LOSH : 1100338
(Ch. Ischyma Hitan Ryan x Ch. Rainmaker Kylli Chyerdak)
Fokker : Soete Deborah - Eig.: Soete Deborah / Rogiers Annie
2 U RVDH
Ch. Niemen Stepowy Goniec
Geb.: 20-09-2010   PKR.X : 7428
(Radoga's Wild One x Xynia Stepowy Goniec)
Fokker : Rychlik Kazimierz - Eig.: Grüssing Hannelore
 
 
Open Klas (3/3)
1 U VDH RCAC
Berendaij vom Falknerforst
Geb.: 29-12-2010   VDH/DWZB B : 18166
(Turgai's Feopen x Janscha Raschi-Pack-Buran)
Fokker : Kolberg Natascha - Eig.: Grüssing Hannelore
 
2 U RVDH
Rebbel aus dem Zarenreich
Geb.: 25-01-2012   VDH/DWZB B : 18301
(Karamasov aus dem Zarenreich x Mierzalosc Borzoi Blanda Aiton)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Wilkens Helga
 
3 U  Luke Skywalker z Bilmy
Geb.: 17-02-2011   CMKU/B : 3009/11
(Ch. Ischyma Maxim x Ajka z Murky)
Fokker : Parizkova Marcela - Eig.: Sander Kirsi / Kirsch Evelyn
 
Teven (17/17)
 
Veteranenklas (1/1)
1 VetVDH VetCAC Vet.BOB
Jakira Raschi-Pack-Buran
Geb.: 17-04-2005   VDH/DWZB B : 17448
(Fedor Raschi-Pack-Buran x Erunda Raschi-Pack-Buran)
Fokker : Bührmann Ludger - Eig.: Roth Ludwina
 
 
Puppyklas (3/3)
1 VB  Ustenia aus dem Zarenreich
Geb.: 06-09-2014   VDH/DWZB B : 18643
(Art Deco Nijinski Ballet x Ondria aus dem Zarenreich)
F.&Eig.: Klug Margrit
 
2 VB  Sokol & K Kadril moya Serdechnaya
Geb.: 06-08-2014   RKF : 4050773
(Ch. Borscana Besteven x Ch. Femme d'honneur du Grand Fresnoy)
Fokker : Lyapina Elena - Eig.: Kirsch Evelyn
 
3 VB  Veruschka aus dem Zarenreich
Geb.: 18-09-2014   VDH/DWZB B : 18652
(Avant-Garde Art Brockat x Mariza aus dem Zarenreich)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Kühn Andrea
 
 
Jeugdklas (2/2)
1 U JgdVDH JgdCAC
Rasswet's Estelle
Geb.: 25-05-2014   VDH/DWZB B : 18595
(Ch. Lynx Winds from Russia x Ch. Rasswet's Camee)
F.&Eig.: Wille Marion
 
2 U JgdResVDH JgdResCAC
Rasswet's Enya
Geb.: 25-05-2014   VDH/DWZB B : 18594
(Ch. Lynx Winds from Russia x Ch. Rasswet's Camee)
Fokker : Wille Marion - Eig.: Winter Anke / Frische Martin
 
 
Intermediaire Klas (3/3)
1 U VDH
Olessia Raschi-Pack-Buran
Geb.: 20-07-2013   VDH/DWZB B : 18487
(Katai Raschi-Pack-Buran x Newesta Raschi-Pack-Buran)
Fokker : Bührmann Ludger - Eig.: Grüssing Hannelore / Bührmann L.
 
2 U RVDH
Nalewka vom Sölring Hüs
Geb.: 05-10-2013   VDH/DWZB B : 18518
(Ch. Jakuschin vom Sölring Hüs x Masha vom Sölring Hüs)
Fokker : Neumann H. & I.C. - Eig.: Kamp Joyce E.
 
3 U  Olalala Raschi-Pack-Buran
Geb.: 20-07-2013   VDH/DWZB B : 18486
(Katai Raschi-Pack-Buran x Newesta Raschi-Pack-Buran)
Fokker : Bührmann Ludger - Eig.: Grüssing Hannelore / Bührmann L.
 
 
Kampioensklas (1/1)
1 U VDH
Ch. Pyashka's Baisa
Geb.: 08-02-2010   VDH/DWZB B : 18092
(Kuskaya's Grischa x Ch. Pyashka's Adlesha)
Fokker : Buchmann Joachim - Eig.: Kamp Joyce E.
 
 
Gebruiskhondenklas (1/1)
1 ZG  Ch. Manuschka vom Sölring Hüs
Geb.: 22-03-2011   VDH/DWZB B : 18192
(Corsakov-Impérator d'Ymauville x Tovaritsch's Boginya)
Fokker : Neumann H. & I.C. - Eig.: Kamp Joyce E.
 
 
Open Klas (6/6)
1 U VDH CAC Beste Teef
Rasswet's Djuna
Geb.: 02-03-2013   VDH/DWZB B : 18381
(Karamasov aus dem Zarenreich x Rasswet's Belana)
Fokker : Wille Marion - Eig.: Eisenbeiss Sabine
 
2 U RVDH RCAC
Ch. Chyerdak Kamaera
Geb.: 14-09-2011   LOSH : 1100346
(Ch. Ischyma Hitan Ryan x Ch. Rainmaker Kylli Chyerdak)
F.&Eig.: Soete Deborah
3 U  Ischyma Uhura
Geb.: 15-02-2012   VDH/DWZB B : 18314
(Ch. Stravi A Kind of Magic x Ipatyev Hazi Cezarina Carevna)
F.&Eig.: Kirsch Evelyn
 
4 U  Rada aus dem Zarenreich
Geb.: 25-01-2012   VDH/DWZB B : 18307
(Karamasov aus dem Zarenreich x Mierzalosc Borzoi Blanda Aiton)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Schulz Alexander
 
U  Jelistaz Venancia
Geb.: 22-06-2011   S : 46493/2011
(Jelistaz Painted Pelgrim x Ch. Jelistaz Optimistic Angel)
Fokker : Holmberg S. / Söderberg S. - Eig.: Winter Anke
 
U  Rasswet's Diva
Geb.: 02-03-2013   VDH/DWZB B : 18382
(Karamasov aus dem Zarenreich x Rasswet's Belana)
Fokker : Wille Marion - Eig.: Kühn Andrea
 
   
 
U : Uitmuntend
ZG : Zeer Goed
VB : Veel Belovend
 
 
 
 
 
 
terug naar boven