2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Zoeken
 
 
 
15-3-2015 : Montluçon/F - CACS-CACIB Spéciale Barzoï
Keurmeester : Dhr. Chapiro Boris/F
Resultaten en foto's : Sylvie Guillon, Gérard Mahé
 
 
 


BOB 3BOG Ch. Russkiy Azart Wasiliy for Hermitage d'Eole
 

37 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 12 / Teven : 25 )
 
Reuen (11/12)
 
Intermediaire Klas (2/2)
1 U  Ilaman d'Ellendil
Geb.: 26-04-2013   LOF : 016456
(Erevan du Clos Vremontois x Lynx Morning Star)
F.&Eig.: Mme Debricon Sophie
2 U  Imperial Romanov du Grand Fresnoy
Geb.: 23-06-2013   LOF : 016491/02960
(Chef d'Oeuvre du Grand Fresnoy x Staraja Russa Eva du Grand Fresnoy)
F.&Eig.: Combis Marie-Hélène
 
Open Klas (5/5)
1 U CACS
Fenris du Cot-Regnier
Geb.: 18-03-2010   LOF : 015667
(Boran du Cot-Regnier x Aza)
Fokker : Laurent-Faure Danielle - Eig.: Mme Brondy Sylviane
2 U RCACS
Ch. Emminence Grise du Grand Fresnoy
Geb.: 08-03-2009   LOF : 015437/02938
(Borscana Thunderstruck x Valse Viennoise du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis Marie-Hélène - Eig.: Mme Gaussail Lydia
3 U  Giljay de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 23-10-2011   LOF : 016044/02985
(Ch. Dober-Kopp T-Boy x Bliostka de l'Hermitage d'Eole)
Fokker : Guillon Sylvie - Eig.: Mlle Fouque Sandrine
U  Ghino von Ochotnikov
Geb.: 11-08-2011   LOF : 016008/02878
(Falko von Ochotnikov x Fiona von Ochotnikov)
Fokker : Ehrler F. - Eig.: Ehrler Franz
U  Holsky de Prjevalski
Geb.: 14-10-2012   LOF : 016283/02929
(Voroy de Tchesskaïa x A'Khatarina des Crocs de la Molière)
Fokker : Huvelle / Chevalier  - Eig.: Mlle Chevalier Florence
 
Kampioensklas (2/2)
1 U CACIB BOB 3 BOG
Ch. Russkiy Azart Wasiliy for Hermitage d'Eole
Geb.: 09-03-2012   LOI : 12/50395
(Solovyev Landish for Russkiy Azart x Ch. Eleghiya Prekrasnaya Mecta)
Fokker : Lazareva Maria - Eig.: Guillon Sylvie
2 U RCACIB
Ch. Chef-d'oeuvre du Grand Fresnoy
Geb.: 16-09-2007   LOF : 015102/02712
(Ch. Staraja Russa Darkov Fresnoy x Vinchka des Crocs de la Molière)
F.&Eig.: Combis Marie-Hélène
 
Jeugdklas (1/1)
1 U  Jean-Jacques-Rousseau du Grand Fresnoy
Geb.: 23-04-2014   LOF : 016625
(Houdini Le Magicien du Grand Fresnoy x Eugenie-de-Montijo du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis Marie-Hélène - Eig.: Mme Gaussail Lydia
 
Puppyklas (0/1)
afw  Ninochka's Bacchus Bajou
Geb.: 08-08-2014   SLR RH : 00236
(Ch. Sunburst Lucid Dream at Ninochka's Borsois x Ch. Ninochka's Vihra)
Fokker : Novak Andreja - Eig.: Mme Laurent Marie-Thérèse
 
 
Babyklas (1/1)
1 VB  Harropine Hermes
Geb.: 17-09-2014   KC : AS00490701
(Ischyma Imperial x Ch. Madame De Pompadour Stepowy Goniec)
Fokker : Harper Michael - Eig.: Combis Marie-Hélène
Teven (24/25)
 
Intermediaire Klas (5/5)
1 U  Isami d'Ellendil
Geb.: 26-04-2013   LOF : 016461
(Erevan du Clos Vremontois x Lynx Morning Star)
F.&Eig.: Mme Debricon Sophie
2 U  Izadora du Cot-Regnier
Geb.: 26-03-2013   LOF : 016382/03444
(Fedja du Cot Regnier x F'Ksenia du Cot-Regnier)
F.&Eig.: Mme Laurent-Faure Danielle
3 U  Iulia de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 28-09-2013   LOF : 016482
(Russkiy Azart Wasiliy for Hermitage d'Eole x Russkiy Azart Ulenja for Hermitage d'Eole)
F.&Eig.: Guillon Sylvie
4 U  Iesvlana du Cot-Regnier
Geb.: 26-03-2013   LOF : 016380/03437
(Fedja du Cot Regnier x F'Ksenia du Cot-Regnier)
Fokker : Laurent-Faure Danielle - Eig.: Mme Ronat Sandrine
U  Ivy d'Aleksandrovsh
Geb.: 15-12-2013   LOF : 016533
(Secret Garden Ruler x Flora d'Aleksandrovsh)
F.&Eig.: Mme Laurent Marie-Thérèse
 
Open Klas (7/7)
1 U CACS RCACIB
Ch. Histoire-d'Amour du Grand Fresnoy
Geb.: 22-07-2012   LOF : 016299/03413
(Chef d'Oeuvre du Grand Fresnoy x Dame Blanche du Grand Fresnoy)
F.&Eig.: Combis Marie-Hélène
2 U  Douchka de Prjevalski
Geb.: 02-08-2008   LOF : 015274/03211
(Valdai des Crocs de la Molière x Vorestane de Tchesskaïa)
Fokker : Huvelle / Chevalier  - Eig.: M. Buisson Dominique
3 U  H'Kalouga de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 25-05-2012   LOF : 016187
(Eltsine de l'Hermitage d'Eole x Ch. Dober-Kopp Volga)
F.&Eig.: Guillon Sylvie
4 U  Indira von Ochotnikov
Geb.: 09-02-2013   LOF : 016425
(Gordy von Ochotnikov x Baraba du Bois de la Verdage)
Fokker : Ehrler F. - Eig.: Ehrler Franz
U  Hiness de Prjevalski
Geb.: 14-10-2012   LOF : 016286/03408
(Voroy de Tchesskaïa x A'Khatarina des Crocs de la Molière)
Fokker : Huvelle / Chevalier  - Eig.: Mlle Chevalier Florence
U  Hodessa de Prjevalski
Geb.: 14-10-2012   LOF : 016287
(Voroy de Tchesskaïa x A'Khatarina des Crocs de la Molière)
Fokker : Huvelle / Chevalier  - Eig.: M. Buisson Dominique
U  Indra von Ochotnikov
Geb.: 09-02-2013   LOF : 016427
(Gordy von Ochotnikov x Baraba du Bois de la Verdage)
Fokker : Ehrler F. - Eig.: Ehrler Franz
 
Gebruiskhondenklas (1/1)
1 U RCACS
Edwina de Prjevalski
Geb.: 21-12-2009   LOF : 015640/03269
(Voroy de Tchesskaïa x A'Khatarina des Crocs de la Molière)
Fokker : Huvelle / Chevalier  - Eig.: M. Buisson Dominique
 
Kampioensklas (3/3)
1 U CACIB BOS
Ch. F'Ksenia du Cot-Regnier
Geb.: 02-06-2010   LOF : 015757/03283
(Rasswet's Burattino x Vestlana du Cot-Regnier)
F.&Eig.: Mme Laurent-Faure Danielle
2 U  Ch. Hermine Blanche du Grand Fresnoy
Geb.: 13-01-2012   LOF : 016162/03371
(Chef d'Oeuvre du Grand Fresnoy x Staraja Russa Eva du Grand Fresnoy)
F.&Eig.: Combis Marie-Hélène
3 U  Ch. Fortuna de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 25-04-2010   LOF : 015684/03306
(Ch. Dober-Kopp T-Boy x Ch. Ust'Luga de l'Hermitage d'Eole)
Fokker : Guillon Sylvie - Eig.: Mlle Fouque Sandrine
 
Jeugdklas (5/6)
1 U JBOB 3 Junior BOG
Ievdenia de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 28-09-2013   LOF : 016479
(Russkiy Azart Wasiliy for Hermitage d'Eole x Russkiy Azart Ulenja for Hermitage d'Eole)
Fokker : Guillon Sylvie - Eig.: M. Moussiere Jean-Michel
2 U  Jarkowa de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 29-04-2014   LOF : 16565
(Russkiy Azart Wasiliy for Hermitage d'Eole x Ch. Feia Zoya de l'Hermitage d'Eole)
Fokker : Guillon Sylvie - Eig.: M. Nevers Philippe / Mlle Riche Isabelle
3 U  Fonezel Jivaya Legenda
Geb.: 12-06-2014   LOI : 3912063
(Secret Garden Shofar x Bel Etual Nezhnost Fonezel)
Fokker : Bleze Elena - Eig.: Guillon Sylvie
4 U  Jeanne Darc du Grand Fresnoy
Geb.: 22-03-2014   LOF : 016584
(Bostamni Claudio x Zilent Wings Spirit of The Tsar)
F.&Eig.: Combis Marie-Hélène
U  Dushistaya Step Rain Star
Geb.: 18-09-2013   UKU : 0178380
(Tiberiy Aleksandrit Favorit x Tavriya Aleksandrit Favorit)
Fokker : Yumatova Tatyana Viktorovna - Eig.: Mme Debricon Sophie
afw  Jawrinka de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 29-04-2014   LOF : 016571
(Russkiy Azart Wasiliy for Hermitage d'Eole x Ch. Feia Zoya de l'Hermitage d'Eole)
Fokker : Guillon Sylvie - Eig.: Mlle Chevalier Line
 
 
Puppyklas (2/2)
1 VB  Jasmine du Cot-Regnier
Geb.: 29-08-2014   LOF : 016686
(Ch. Lynx Winds from Russia x Flèche du Cot-Regnier)
F.&Eig.: Mme Laurent-Faure Danielle
2 VB  Janeeta von Ochotnikov
Geb.: 25-07-2014   LOF : 016647
(Duc Dourakine du Château de la Taurie x Baraba du Bois de la Verdage)
Fokker : Ehrler F. - Eig.: Ehrler Franz
 
Babyklas (1/1)
1 VB  Jyurina de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 16-11-2014   LOF : 016684
(Russkiy Azart Wasiliy for Hermitage d'Eole x Ch. Charunija de l'Hermitage d'Eole)
F.&Eig.: Guillon Sylvie
   
 
U : Uitmuntend
VB : Veel Belovend
 
 
 
 
 
 
terug naar boven