2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Zoeken
 
 
 
28-2-2015 : Groningen/NL - CAC-CACIB Benelux Winner 2015
Keurmeester : Dhr. Hearn Leigh G./AUS
Resultaten en foto's : Annie Rogiers
 
Martini Dogshow 2015
 
 
 
 

Foto : Michèle Wybou
Benelux Winner 2015 - CAC CACIB : BOB 3BOG Ch. Chyerdak Kashmir - BOS Ch. Riband Wave Modnyabistru
 

14 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 7 / Teven : 7 )
 
Reuen (7/7)
 
Jeugdklas (1/1)
1 ZG  Otrada Amur Zlatoyar At Zoribo
Geb.: 06-03-2014   KC : AS0900248
(Borscana Rimfrost x Vega Shelk Inne Otrada)
Fokker : Kulikova Ilona - Eig.: Langley / Thomas
 
 
Intermediaire Klas (1/1)
G  Tolstoi aus dem Zarenreich
Geb.: 06-05-2013   VDH/DWZB B : 18427
(Raskor Kalinow x Ch. Maraya aus dem Zarenreich)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Witt-Gross Katharina
 
 
Open Klas (1/1)
G  Pontos aus dem Zarenreich
Geb.: 04-04-2011   VDH/DWZB B : 18217
(Ch. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka x Jelena aus dem Zarenreich)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Boekhout van Solinge Marian
 
 
Kampioensklas (4/4)
1 U CAC CACIB Benelux Winner 2015 BOB 3 BOG
Ch. Chyerdak Kashmir
Geb.: 14-09-2011   LOSH : 1100338
(Ch. Ischyma Hitan Ryan x Ch. Rainmaker Kylli Chyerdak)
Fokker : Soete Deborah - Eig.: Soete Deborah / Rogiers Annie
 
2 U RCAC RCACIB
Ch. Ischyma Saphir
Geb.: 30-12-2010   VDH/DWZB B : 18161
(Hunter Stepowy Goniec x Ischyma Morticia)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Endrikat Sabine
 
3 ZG  Ch. Ambros of the Wicklow Hunters
Geb.: 01-06-2009   NHSB : 2751398
(Borzowski's Nice Man Jack x Uljanow Barsois Catjuschka)
Fokker : Fakkert A.G. - Eig.: Fakkert Ans & Inge
 
4 ZG  Ch. White Coronet Modnyabistru
Geb.: 15-11-2009   NHSB : 2772648
(Ch. Lupushuan Siberian Ash x Ch. Lovely Butterfly Modnyabistru)
Fokker : Kluiters Jeanne / van den Broek André - Eig.: Kluiters Jeanne
 
Teven (7/7)
 
Jeugdklas (2/2)
1 ZG  Dom As Goscha Nona Nikita
Geb.: 30-04-2014   LOSH : 1144633
(Ch. Le Sphinx Killing Me Softly x Ch. Anuszka z Jurajskich Biskupic)
F.&Eig.: Schalenbourg Greta
 
2 ZG  Zabava Znaty Dinastiya
Geb.: 23-04-2014   DK : 18721/2014
(Solovyev Triumf x Apriori Kassiopeya)
Fokker : Terra Irina & Kristina - Eig.: Freudenthal Poul
 
 
Open Klas (2/2)
1 ZG  Nibrass Golden Saylah
Geb.: 27-09-2008   KC : BN 2005/09
(Tayzalor Secret Quest x Nibrass Queen Motemwiya)
F.&Eig.: Kanoo Hana
 
2 ZG  Iskristaja Iskra Wolkowo
Geb.: 25-11-2012   NHSB : 2927248
(Ch. Rothesby Sholwood Red Sky x Galantnaja Galka Wolkowo)
Fokker : Margeta Davor / Arh Helena - Eig.: Fakkert Ans & Inge
 
 
Kampioensklas (3/3)
1 U CAC CACIB Benelux Winner 2015 BOS
Ch. Riband Wave Modnyabistru
Geb.: 15-11-2009   NHSB : 2772631
(Ch. Lupushuan Siberian Ash x Ch. Lovely Butterfly Modnyabistru)
Fokker : Kluiters Jeanne / van den Broek André - Eig.: Kluiters Jeanne
 
2 U RCAC RCACIB New Dutch Ch.
Ch. Chyerdak Kamaera
Geb.: 14-09-2011   LOSH : 1100346
(Ch. Ischyma Hitan Ryan x Ch. Rainmaker Kylli Chyerdak)
F.&Eig.: Soete Deborah
 
3 ZG  Ch. Anuszka z Jurajskich Biskupic
Geb.: 28-01-2011   PKR.X : 7652
(Ch. Casanova Stepowy Goniec x Ch. Roza z Jurajskich Biskupic)
Fokker : Juszczyk Agata - Eig.: Schalenbourg Greta
 
   
 
U : Uitmuntend
ZG : Zeer Goed
G : Goed
 
 
 
 
 
 
terug naar boven