2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Zoeken
 
 
 
22-2-2015 : Bourges/F - CACS-CACIB
Keurmeester : Dhr. Dux Hans-Joachim/D
Resultaten en foto's : Sylvie Guillon, Gérard Mahé
 
 
 


3 BOG Ch. Russkiy Azart Wasiliy for Hermitage d'Eole
 

16 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 5 / Teven : 11 )
 
Reuen (5/5)
 
Intermediaire Klas (2/2)
1 U CACS RCACIB
Ilaman d'Ellendil
Geb.: 26-04-2013   LOF : 016456
(Erevan du Clos Vremontois x Lynx Morning Star)
F.&Eig.: Mme Debricon Sophie
2 U RCACS
Iascha du Cot-Regnier
Geb.: 26-03-2013   LOF : 016379/02942
(Fedja du Cot Regnier x F'Ksenia du Cot-Regnier)
Fokker : Laurent-Faure Danielle - Eig.: M. Haensel Cédric
 
Kampioensklas (1/1)
1 U CACIB BOB 3 BOG
Ch. Russkiy Azart Wasiliy for Hermitage d'Eole
Geb.: 09-03-2012   LOI : 12/50395
(Solovyev Landish for Russkiy Azart x Ch. Eleghiya Prekrasnaya Mecta)
Fokker : Lazareva Maria - Eig.: Guillon Sylvie
 
Jeugdklas (1/1)
1 U  Iouriev de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 28-09-2013   LOF : 016481
(Russkiy Azart Wasiliy for Hermitage d'Eole x Russkiy Azart Ulenja for Hermitage d'Eole)
Fokker : Guillon Sylvie - Eig.: M. Haensel Cédric
 
Veteranenklas (1/1)
1 U Beste Veteraan
Vostok des Crocs de la Molière
Geb.: 26-02-2004   LOF : 14489/02573
(Alexandroff du Pré du Château x Natalia des Crocs de la Molière)
Fokker : Descamps Marc - Eig.: Kowal Barbara
Teven (11/11)
 
Intermediaire Klas (4/4)
1 U  Izaïa de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 16-06-2013   LOF : 16444/03447
(Bojan de l'Hermitage d'Eole x Ch. Dober-Kopp Volga)
Fokker : Guillon Sylvie - Eig.: M. Nevers Philippe / Mlle Riche Isabelle
2 U  Ievdenia de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 28-09-2013   LOF : 016479
(Russkiy Azart Wasiliy for Hermitage d'Eole x Russkiy Azart Ulenja for Hermitage d'Eole)
Fokker : Guillon Sylvie - Eig.: Mme Debricon Sophie
3 U  Ievskaia de Principaute de Boisbelle
Geb.: 27-03-2013   LOF : 016376/3427
(Bojan de l'Hermitage d'Eole x Ch. Cljatva de l'Hermitage d'Eole)
F.&Eig.: M. Nevers Philippe / Mlle Riche Isabelle
4 U  Iliona de Principaute de Boisbelle
Geb.: 27-03-2013   LOF : 16377/3435
(Bojan de l'Hermitage d'Eole x Ch. Cljatva de l'Hermitage d'Eole)
Fokker : Nevers Philippe / Riche Isabelle - Eig.: Gauriat Benedicte
 
Open Klas (2/2)
1 U CACS CACIB
H'Kraznaja de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 05-07-2012   LOF : 16196/03405
(Fedja du Cot Regnier x Ch. Charunija de l'Hermitage d'Eole)
F.&Eig.: Guillon Sylvie
2 U RCACS RCACIB
Isami d'Ellendil
Geb.: 26-04-2013   LOF : 016461
(Erevan du Clos Vremontois x Lynx Morning Star)
F.&Eig.: Mme Debricon Sophie
 
Jeugdklas (4/4)
1 U JBOB 3 Junior BOG
Jarkowa de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 29-04-2014   LOF : 16565
(Russkiy Azart Wasiliy for Hermitage d'Eole x Ch. Feia Zoya de l'Hermitage d'Eole)
Fokker : Guillon Sylvie - Eig.: M. Nevers Philippe / Mlle Riche Isabelle
2 U  Jawrinka de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 29-04-2014   LOF : 016571
(Russkiy Azart Wasiliy for Hermitage d'Eole x Ch. Feia Zoya de l'Hermitage d'Eole)
Fokker : Guillon Sylvie - Eig.: Mlle Chevalier Line
3 U  J'Veronica Janouchka d'Aleksandrovsh
Geb.: 04-02-2014   LOF : 16614
(Croquignol de Belouyeva x Paskova Enigma)
Fokker : Laurent Marie-Thérèse - Eig.: Gauriat Benedicte
4 U  Dushistaya Step Rain Star
Geb.: 18-09-2013   UKU : 0178380
(Tiberiy Aleksandrit Favorit x Tavriya Aleksandrit Favorit)
Fokker : Yumatova Tatyana Viktorovna - Eig.: Mme Debricon Sophie
 
Puppyklas (1/1)
1 VB Beste Puppy 3 Puppy BIS
Fonezel Jivaya Legenda
Geb.: 12-06-2014   
(Secret Garden Shofar x Bel Etual Nezhnost Fonezel)
Fokker : Bleze Elena - Eig.: Guillon Sylvie
   
 
U : Uitmuntend
VB : Veel Belovend
 
 
 
 
 
 
terug naar boven