2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Zoeken
 
 
 
21-2-2015 : Hoogstraten/B - CAC-CACIB
Keurmeester : Dhr. Westren Wallace/IE
 
 
CAC-CACIB BOB Ch. Chyerdak Kashmir - CAC-CACIB BOS Dvorets-Borzogo Babochka
 

15 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 9 / Teven : 6 )
 
Reuen (9/9)
 
Jeugdklas (1/1)
1 U JCAC
Urkofsky Noureiev
Geb.: 15-03-2014   LOSH : 1141803
(Eristov de Prjevalski x Calova des Crocs de la Molière)
Fokker : Van den Brûle Tony / Kolbasin Catherine - Eig.: Kolbasin Cathérine
 
Intermediaire Klas (4/4)
1 U  Tolstoi aus dem Zarenreich
Geb.: 06-05-2013   VDH/DWZB B : 18427
(Raskor Kalinow x Ch. Maraya aus dem Zarenreich)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Witt-Gross Katharina
2 U  Ich de Xanishka
Geb.: 01-07-2013   BE/RSH : 9149811
(Pyashka's Barenko x Ch. Delia de Xanishka)
Fokker : Bacquet Annick / Pataud Xavier - Eig.: Janssens Edward / Van Doorslaer Armand
3 U  Ornament iz Almaznogo Fonda
Geb.: 11-03-2013   UCHM : 16677/000560
(Vega Shelk Rifey x Solovyev Gosudarynya Elizaveta)
Fokker : Lascenco Ella - Eig.: Corbesier Roger
4 U  Razguljai Uragan
Geb.: 15-05-2013   RKF : 3586924
(Dobrynya x Razguljai Rosa)
Fokker : Molev Serguei - Eig.: Kolbasin Cathérine
 
Open Klas (3/3)
1 U RCAC-RCACIB
Dober-Kopp Vasco de Gama
Geb.: 08-03-2012   IKC : Z40675
(Dober-Kopp Wizzard of Oz x Dober-Kopp Black Sirocco)
Fokker : Koppány Ágnes - Eig.: Guban Melinda
2 U  Everhill's Higgins Evgen
Geb.: 08-02-2011   SE : 25281/2011
(Evgeni Bistkupstwo x Everhill's Boom Like That)
Fokker : Wiren Anna-Parisa - Eig.: Priest Rosalind
3 U  Puschkin aus dem Zarenreich
Geb.: 04-04-2011   VDH/DWZB B : 18214
(Ch. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka x Jelena aus dem Zarenreich)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Jans Veronique
 
Kampioensklas (1/1)
1 U CAC-CACIB BOB
Ch. Chyerdak Kashmir
Geb.: 14-09-2011   LOSH : 1100338
(Ch. Ischyma Hitan Ryan x Ch. Rainmaker Kylli Chyerdak)
Fokker : Soete Deborah - Eig.: Soete Deborah / Rogiers Annie
Teven (6/6)
 
Jeugdklas (1/1)
1 U JCAC JBOB
Dom As Goscha Nona Nikita
Geb.: 30-04-2014   LOSH : 1144633
(Ch. Le Sphinx Killing Me Softly x Ch. Anuszka z Jurajskich Biskupic)
F.&Eig.: Schalenbourg Greta
 
Intermediaire Klas (1/1)
1 U  Isba de Xanishka
Geb.: 01-07-2013   BE/RSH : 9149812
(Pyashka's Barenko x Ch. Delia de Xanishka)
Fokker : Bacquet Annick / Pataud Xavier - Eig.: Janssens Edward / Van Doorslaer Armand
 
Open Klas (2/2)
1 U CAC-CACIB BOS
Dvorets-Borzogo Babochka
Geb.: 21-08-2012   NHSB : 2894433
(Ch. Mikolai aus dem Zarenreich x Ischyma Milayka Miloslava)
F.&Eig.: Steenvoorden Wela
2 ZG  Ieva Wolfskaïa
Geb.: 19-09-2009   LOSH : 1068430
(Attila Wolfskaïa x Faroussia Wolfskaïa)
Fokker : Vuylsteke Anne - Eig.: Michiels Camille
 
Kampioensklas (1/1)
1 U RCAC-RCACIB
Ch. Chyerdak Kamaera
Geb.: 14-09-2011   LOSH : 1100346
(Ch. Ischyma Hitan Ryan x Ch. Rainmaker Kylli Chyerdak)
F.&Eig.: Soete Deborah
 
Veteranenklas (1/1)
1 U Beste Veteraan
Ch. Lynx Endless Love
Geb.: 14-12-2006   S : 14517/2007
(Ch. Lynx Spirit of the Tiger x Ch. Lynx Dark Lady)
Fokker : Johnsson Elisabet - Eig.: Schalenbourg Greta
   
 
U : Uitmuntend
ZG : Zeer Goed
 
 
 
 
 
 
terug naar boven