2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Zoeken
 
 
 
1-2-2015 : Langerwisch/D - CAC
Keurmeester : Dhr. Brixhe Jean/B
Resultaten en foto's : Christiane Schön
 
24 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 9 / Teven : 15 )
 
Reuen (9/9)
 
Puppyklas (2/2)
1 VB Beste Puppy
Chrom Legenda Rossij
Geb.: 03-07-2014   VDH/DWZB B : 18608
(Ch. Ognik Stepowy Goniec x Ch. Lynx Power of Love)
F.&Eig.: Spengler Ljudmila
2 B  Russkaya Zabawa Atass
Geb.: 11-07-2014   VDH/DWZB B : 18615
(Asterion Izironk x Beluga Archangelika)
F.&Eig.: Hahn-Wassilewa Tina
 
Jeugdklas (3/3)
1 U JgdVDH JgdCAC Beste Reu
Ablomov Bogdashha
Geb.: 01-04-2014   VDH/DWZB B : 18541
(Ch. Hedin Zarownik x Almazka Legenda Rossij)
Fokker : Schmidt Claudia / Schiering Sabine - Eig.: Tilse Marina
2 U JgdResVDH JgdResCAC
Liridon von der Windhundranch
Geb.: 16-04-2014   VDH/DWZB B : 18558
(Romanof aus dem Zarenreich x Ch. Ginger von der Windhundranch)
Fokker : Schwarz Brigitte & Heike - Eig.: Käbisch Daniela
3 U  Lataro von der Windhundranch
Geb.: 16-04-2014   VDH/DWZB B : 18554
(Romanof aus dem Zarenreich x Ch. Ginger von der Windhundranch)
Fokker : Schwarz Brigitte & Heike - Eig.: Käbisch Daniela
 
Intermediaire Klas (3/3)
1 U VDH CAC
Kalinin von der Windhundranch
Geb.: 05-08-2013   VDH/DWZB B : 18473
(Romanof aus dem Zarenreich x Ch. Eschowa von der Windhundranch)
Fokker : Schwarz Brigitte & Heike - Eig.: Raddatz Christin
2 U RVDH
Juri Bojarin vom Kuhlenfelder Wald
Geb.: 12-06-2013   VDH/DWZB B : 18449
(Ischyma Jaden Triskel x Carisma Royal Lily)
Fokker : Dressel Heiko - Eig.: Hahn-Wassilewa Tina
3 ZG  Klingsor's Dajosch
Geb.: 21-03-2013   VDH/DWZB B : 18393
(Altai vom Tännichtgrund x Ch. Klingsor's Xynthia)
Fokker : Herold - Eig.: Baage Gisela & Uwe
 
Open Klas (1/1)
1 U VDH RCAC
Klingsor's Chester
Geb.: 29-10-2011   VDH/DWZB B : 18282
(Altai vom Tännichtgrund x Ch. Klingsor's Xynthia)
Fokker : Siegel Dörte - Eig.: Baage Gisela
 
Teven (15/15)
 
Veteranenklas (1/1)
1 VetVDH VetCAC Vet.BOB
Ch. Kuskaya's Geisha
Geb.: 05-07-2006   VDH/DWZB B : 17670
(Kuskaya's Alik x Klingsor's Ochotna)
Fokker : Rüttimann Jeannette - Eig.: Weiser-Stratmann Anita
 
Babyklas (1/1)
1 VB Beste Baby
Uliana aus dem Zarenreich
Geb.: 06-09-2014   VDH/DWZB B : 18646
(Art Deco Nijinski Ballet x Ondria aus dem Zarenreich)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Klug Margrit / Schön Christiane
 
Puppyklas (1/1)
1 B  Cariza Elisaweta Legenda Rossij
Geb.: 03-07-2014   VDH/DWZB B : 18611
(Ch. Ognik Stepowy Goniec x Ch. Lynx Power of Love)
F.&Eig.: Spengler Ljudmila
 
 
Jeugdklas (4/4)
1 U JgdVDH JgdCAC JBOB
Askarina Bogdashha
Geb.: 01-04-2014   VDH/DWZB B : 18544
(Ch. Hedin Zarownik x Almazka Legenda Rossij)
Fokker : Schmidt Claudia / Schiering Sabine - Eig.: Roehl Sylvia
2 U JgdResVDH JgdResCAC
Ulchenka Kalinow
Geb.: 11-04-2014   VDH/DWZB B : 18578
(Ch. Datcha Payatz at Menigma x Ch. Teine Vienna Kalinow)
Fokker : Kalinowski Robert & Silvia - Eig.: Kühlmann Martina
3 U  Karenina von der Windhundranch
Geb.: 05-08-2013   VDH/DWZB B : 18476
(Romanof aus dem Zarenreich x Ch. Eschowa von der Windhundranch)
F.&Eig.: Schwarz Brigitte & Heike
4 ZG  Russian Gold iz Almaznogo Fonda
Geb.: 03-11-2013   UCHM : 16686/000569
(Magistr Uspeha Aleksandrit Favorit x Imperatriza Ekaterina iz Almaznogo Fonda)
Fokker : Lascenco Ella - Eig.: Rissmann Sabine
 
Intermediaire Klas (3/3)
1 U VDH CAC
BelSu iz mira älf
Geb.: 29-04-2013   VDH/DWZB B : 18423
(Ch. Dikaja Varjag x Ch. Diva Slatina de l'Hermitage d'Eole)
F.&Eig.: Kühlmann Martina
 
2 U RVDH
Oblonka Raschi-Pack-Buran
Geb.: 20-07-2013   VDH/DWZB B : 18485
(Katai Raschi-Pack-Buran x Newesta Raschi-Pack-Buran)
Fokker : Bührmann Ludger - Eig.: Münch Marie-Christin
 
3 U  Tahira aus dem Zarenreich
Geb.: 06-05-2013   VDH/DWZB B : 18435
(Raskor Kalinow x Ch. Maraya aus dem Zarenreich)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Franz Kathrin
 
 
Kampioensklas (1/1)
1 U VDH Beste Teef - BOB
Ch. Pamina aus dem Zarenreich
Geb.: 04-04-2011   VDH/DWZB B : 18221
(Ch. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka x Jelena aus dem Zarenreich)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Schön Christiane
 
Open Klas (4/4)
1 U VDH RCAC
Alissa von Natalijnka
Geb.: 23-08-2012   VDH/DWZB B : 18343
(Ch. Velikij Kirgei x Ch. Kuskaya's Geisha)
F.&Eig.: Weiser-Stratmann Anita
2 U RVDH
Philadelphian Sabanna Danijara
Geb.: 16-02-2012   EST : 01400/12
(Ch. Legende's Patrician Ibaby I Am Ladniy At Metelitsa x Philadelphian Sabanna Almazka)
Fokker : Teek Rita - Eig.: Kitsche Annett
3 U  Cleopatra Balvert's
Geb.: 18-08-2012   CMKU/B : 3241/12
(Russkiy Azart Kristall Absolute x Estet Classic Basurmanka)
Fokker : Pokorna Zaneta - Eig.: Hahn-Wassilewa Tina
 
4 ZG  Tess Milana Majove Bohemia
Geb.: 12-02-2013   CMKU/B : 3252/13
(Harmon Majove Bohemia x Ch. Marisa Majove Bohemia iz Belaja Svora)
Fokker : Vesela Marie - Eig.: Hahn-Wassilewa Tina
 
   
 
U : Uitmuntend
ZG : Zeer Goed
VB : Veel Belovend
B : Belovend
 
 
 
 
 
 
terug naar boven