2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Zoeken
 
 
 
31-1-2015 : Langerwisch/D - CAC
Keurmeester : Dhr. Richter Wolfgang/D
Resultaten : www.dwzrv.com - Foto's : Dörte Siegel, Christiane Schön
 
 
 


Jgd.VDH Jgd.CAC Jgd.BOS BH BOB Karenina von der Windhundranch - VDH CAC BR BOS Kalinin von der Windhundranch
 

29 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 13 / Teven : 16 )
 
Reuen (13/13)
 
Puppyklas (1/1)
1 VB Beste Puppy
Chrom Legenda Rossij
Geb.: 03-07-2014   VDH/DWZB B : 18608
(Ch. Ognik Stepowy Goniec x Ch. Lynx Power of Love)
F.&Eig.: Spengler Ljudmila
 
Jeugdklas (6/6)
1 U JgdVDH JgdCAC JBOB 3 Junior BIS
Ca'Frosco Mathis
Geb.: 23-03-2014   LOI : 14/60891
(Ca'Frosco Korshun x Dobrinja)
Fokker : Bertolini Elena - Eig.: Siegel Dörte
2 U JgdResVDH JgdResCAC
Lataro von der Windhundranch
Geb.: 16-04-2014   VDH/DWZB B : 18554
(Romanof aus dem Zarenreich x Ch. Ginger von der Windhundranch)
Fokker : Schwarz Brigitte & Heike - Eig.: Käbisch Daniela
3 U  Ablomov Bogdashha
Geb.: 01-04-2014   VDH/DWZB B : 18541
(Ch. Hedin Zarownik x Almazka Legenda Rossij)
Fokker : Schmidt Claudia / Schiering Sabine - Eig.: Tilse Marina
4 U  Akidin Bogdashha
Geb.: 01-04-2014   VDH/DWZB B : 18542
(Ch. Hedin Zarownik x Almazka Legenda Rossij)
Fokker : Schmidt Claudia / Schiering Sabine - Eig.: Flemming Eleonore & Berndt
 
U  Liridon von der Windhundranch
Geb.: 16-04-2014   VDH/DWZB B : 18558
(Romanof aus dem Zarenreich x Ch. Ginger von der Windhundranch)
Fokker : Schwarz Brigitte & Heike - Eig.: Käbisch Daniela
ZG  Blisshound Seemann
Geb.: 14-02-2014   SE : 21455/2014
(Ch. Ischyma Maxim x Rajka Majove Bohemia)
Fokker : Lund L. - Eig.: Sander Kirsi
 
 
Intermediaire Klas (2/2)
1 U VDH CAC Beste Reu
Kalinin von der Windhundranch
Geb.: 05-08-2013   VDH/DWZB B : 18473
(Romanof aus dem Zarenreich x Ch. Eschowa von der Windhundranch)
Fokker : Schwarz Brigitte & Heike - Eig.: Raddatz Christin
2 U RVDH
Juri Bojarin vom Kuhlenfelder Wald
Geb.: 12-06-2013   VDH/DWZB B : 18449
(Ischyma Jaden Triskel x Carisma Royal Lily)
Fokker : Dressel Heiko - Eig.: Hahn-Wassilewa Tina
 
Kampioensklas (1/1)
1 U VDH
Ch. Klingsor's Aschan
Geb.: 10-05-2008   VDH/DWZB B : 17849
(Klingsor's Nonius x Baruschka's Imzadza)
Fokker : Siegel Dörte - Eig.: Siegel Dörte / Kroll Sabine
 
Gebruiskhondenklas (1/1)
1 U VDH
Avant-Garde Art Abstract
Geb.: 27-04-2010   VDH/DWZB B : 18112
(Ischyma Irtysch x Ischyma Fantasy)
F.&Eig.: Kitsche Annett
 
 
Open Klas (2/2)
1 U VDH RCAC
Iolaos ze Dvora Kralove
Geb.: 20-01-2013   VDH/DWZB B : 18373
(Ch. Ganymed ze Dvora Kralove x Ch. Camilca Mischenka)
Fokker : Buroh Helena & Dennis / Pearce Marina - Eig.: Buroh Helena
 
2 U RVDH
Luke Skywalker z Bilmy
Geb.: 17-02-2011   CMKU/B : 3009/11
(Ch. Ischyma Maxim x Ajka z Murky)
Fokker : Parizkova Marcela - Eig.: Sander Kirsi / Kirsch Evelyn
 
Teven (16/16)
 
Veteranenklas (1/1)
1 VetVDH VetCAC Vet.BOB
Bilans Cma Gaja
Geb.: 13-10-2003   PKR.X : 5393
(Ch. Bilans Amsterdam x Ch. Sama Slodycz Polot)
Fokker : Kuszyk Thomas - Eig.: Dr. Med. Hille Rolf / Schmeller Gerhard
 
 
Puppyklas (4/4)
1 VB  Klingsor's Elaika
Geb.: 25-05-2014   VDH/DWZB B : 18596
(Ch. Klingsor's Aschan x Ch. Klingsor's Xynthia)
Fokker : Herold - Eig.: Grund Susanne
2 VB  Burgunde von der Tillyschanze
Geb.: 21-06-2014   VDH/DWZB B : 18603
(Ca'Frosco Ebony x Ch. Chaijka)
Fokker : Scholz Claudia / Wille Michael - Eig.: Einbock Peter & Cornelia
3 VB  Cariza Ekaterina Legenda Rossij
Geb.: 03-07-2014   VDH/DWZB B : 18610
(Ch. Ognik Stepowy Goniec x Ch. Lynx Power of Love)
F.&Eig.: Spengler Ljudmila
 
4 VB  Cherwona Legenda Rossij
Geb.: 03-07-2014   VDH/DWZB B : 18612
(Ch. Ognik Stepowy Goniec x Ch. Lynx Power of Love)
Fokker : Spengler Ljudmila - Eig.: Spengler Ljudmila / Fink Fr. T.
 
 
Jeugdklas (4/4)
1 U JgdVDH JgdCAC Beste Teef - BOB
Karenina von der Windhundranch
Geb.: 05-08-2013   VDH/DWZB B : 18476
(Romanof aus dem Zarenreich x Ch. Eschowa von der Windhundranch)
F.&Eig.: Schwarz Brigitte & Heike
2 U JgdResVDH JgdResCAC
Ulchenka Kalinow
Geb.: 11-04-2014   VDH/DWZB B : 18578
(Ch. Datcha Payatz at Menigma x Ch. Teine Vienna Kalinow)
Fokker : Kalinowski Robert & Silvia - Eig.: Kühlmann Martina
3 ZG  Russian Gold iz Almaznogo Fonda
Geb.: 03-11-2013   UCHM : 16686/000569
(Magistr Uspeha Aleksandrit Favorit x Imperatriza Ekaterina iz Almaznogo Fonda)
Fokker : Lascenco Ella - Eig.: Rissmann Sabine
Vold.  Askarina Bogdashha
Geb.: 01-04-2014   VDH/DWZB B : 18544
(Ch. Hedin Zarownik x Almazka Legenda Rossij)
Fokker : Schmidt Claudia / Schiering Sabine - Eig.: Roehl Sylvia
 
Intermediaire Klas (2/2)
1 U VDH
BelSu iz mira älf
Geb.: 29-04-2013   VDH/DWZB B : 18423
(Ch. Dikaja Varjag x Ch. Diva Slatina de l'Hermitage d'Eole)
F.&Eig.: Kühlmann Martina
 
2 U RVDH
Klingsor's Daina
Geb.: 21-03-2013   VDH/DWZB B : 18396
(Altai vom Tännichtgrund x Ch. Klingsor's Xynthia)
Fokker : Siegel Dörte - Eig.: Dr. med. Hille Rolf / Seliger Kerstin
 
Open Klas (5/5)
1 U VDH CAC
Klingsor's Cescada
Geb.: 29-10-2011   VDH/DWZB B : 18285
(Altai vom Tännichtgrund x Ch. Klingsor's Xynthia)
F.&Eig.: Siegel Dörte
2 U RVDH RCAC
Ischyma Scarlett
Geb.: 30-12-2010   VDH/DWZB B : 18163
(Hunter Stepowy Goniec x Ischyma Morticia)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Kretschmer Guido & Marina
 
3 U  Avant-Garde Art Ava
Geb.: 26-04-2010   VDH/DWZB B : 18117
(Ischyma Irtysch x Ischyma Fantasy)
F.&Eig.: Kitsche Annett
 
4 U  Alaska von Nataljinka
Geb.: 21-08-2012   VDH/DWZB B : 18345
(Ch. Velikij Kirgei x Ch. Kuskaya's Geisha)
F.&Eig.: Weiser-Stratmann Anita
ZG  Cleopatra Balvert's
Geb.: 18-08-2012   CMKU/B : 3241/12
(Russkiy Azart Kristall Absolute x Estet Classic Basurmanka)
Fokker : Pokorna Zaneta - Eig.: Hahn-Wassilewa Tina
 
   
 
U : Uitmuntend
ZG : Zeer Goed
Vold. : Voldoende
VB : Veel Belovend
 
 
 
 
 
 
terug naar boven