2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Zoeken
 
 
 
11-1-2015 : Nürnberg/D - CAC
Keurmeester : Dhr. Sistermann Elmar/D
Resultaten : Kerstin Gröschel - Foto's : Udo Gröschel
 
 
 


VDH CAC BR BOB Dober-Kopp Old Shatterhand - Vet.VDH Vet.CAC Vet.BOB BH BOS Vet.BIS Ch. Kuskaya's Geisha
 

18 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 10 / Teven : 8 )
 
Reuen (8/10)
 
Jeugdklas (1/1)
1 U JgdVDH JgdCAC JBOB
Gelert Spirit's Elijah-Sergej Le Marquis Noir
Geb.: 01-09-2013   VDH/DWZB B : 18489
(Corsakov-Impérator d'Ymauville x Lailah vom Sölring Hüs)
Fokker : Decker-Spychala Axel - Eig.: Stadeler Bettina S.C.
 
Intermediaire Klas (1/3)
1 U VDH
Klingsor's Dajosch
Geb.: 21-03-2013   VDH/DWZB B : 18393
(Altai vom Tännichtgrund x Ch. Klingsor's Xynthia)
Fokker : Herold - Eig.: Baage Gisela
afw  Tovaritsch aus dem Zarenreich
Geb.: 06-05-2013   VDH/DWZB B : 18428
(Raskor Kalinow x Ch. Maraya aus dem Zarenreich)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Harnau Ulrike
 
afw  Gelert Spirit's Ewgenij-Alexej Le Grand Duc
Geb.: 01-09-2013   VDH/DWZB B : 18488
(Corsakov-Impérator d'Ymauville x Lailah vom Sölring Hüs)
Fokker : Decker-Spychala Axel - Eig.: Stadeler Bettina S.C.
 
 
Kampioensklas (2/2)
1 U VDH
Ch. Darley z Palatinu Moravia
Geb.: 03-03-2011   CMKU/B : 3013/11
(Darwin Majove Bohemia x Ciacona Bistkupstwo)
Fokker : Ruzickova Marta - Eig.: Stettinger-Faust Renate
2 U RVDH
Ch. Ischyma Polonius
Geb.: 16-08-2009   VDH/DWZB B : 18014
(Triskel Celtic Krylov x Cher z Bilmy)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Powilleit Renate
 
Open Klas (4/4)
1 U VDH CAC Beste Reu - BOB
Dober-Kopp Old Shatterhand
Geb.: 08-03-2012   MET/OAG : 1125/12
(Dober-Kopp Wizzard of Oz x Dober-Kopp Black Sirocco)
Fokker : Koppány Ágnes - Eig.: Schickli Isabel
2 U RVDH RCAC
Rimskij aus dem Zarenreich
Geb.: 25-01-2012   VDH/DWZB B : 18303
(Karamasov aus dem Zarenreich x Mierzalosc Borzoi Blanda Aiton)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Gligoric Milorad / Hartig Sabine
3 U  Ch. Dante Frajanka
Geb.: 09-11-2011   CMKU/B : 3095/11
(Harmon Majove Bohemia x Phaedra Iriska)
Fokker : Pilecek Karel - Eig.: Stettinger-Faust Renate
4 U  Klingsor's Chester
Geb.: 29-10-2011   VDH/DWZB B : 18282
(Altai vom Tännichtgrund x Ch. Klingsor's Xynthia)
Fokker : Siegel Dörte - Eig.: Baage Gisela
Teven (7/8)
 
Veteranenklas (1/1)
1 VetVDH VetCAC Vet. BOB - Beste Teef Veteran BIS
Ch. Kuskaya's Geisha
Geb.: 05-07-2006   VDH/DWZB B : 17670
(Kuskaya's Alik x Klingsor's Ochotna)
Fokker : Rüttimann Jeannette - Eig.: Weiser-Stratmann Anita
 
Intermediaire Klas (3/4)
1 U VDH CAC
Anice bely Beljajew
Geb.: 22-04-2013   VDH/DWZB B : 18414
(Ch. Cyparus Mierzalosc Borzoi x Daphne Laureatus Mierzalosc Borzoi)
F.&Eig.: Metzdorf Claudia
2 U RVDH
Ischyma Winona
Geb.: 08-04-2013   VDH/DWZB B : 18409
(Ch. Ischyma McCauley x Ipatyev Hazi Cezarina Carevna)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Powilleit Renate
3 ZG  Gelert Spirit's Esthera
Geb.: 01-09-2013   VDH/DWZB B : 18496
(Corsakov-Impérator d'Ymauville x Lailah vom Sölring Hüs)
Fokker : Decker-Spychala Axel - Eig.: Tyroff Kay / Schuch Christine
afw  Estet Classic Modnica
Geb.: 24-03-2013   CMKU/B : 3352/13
(of Golden-West Hearty Taifun x Estet Classic Baronessa)
Fokker : Gorbatsjova Olga / Kasemets Natalja - Eig.: Vondrovicova Aneta
 
 
Open Klas (3/3)
1 U VDH RCAC
Barinya Spirit of the Tsar
Geb.: 23-05-2012   OHZB : BAR 1322
(Endevor Senator Jay Eff Kay x Sherinja Spirit of the Tsar)
Fokker : Titze Edith - Eig.: Gröschel Kerstin
2 U RVDH
Alaska von Nataljinka
Geb.: 21-08-2012   VDH/DWZB B : 18345
(Ch. Velikij Kirgei x Ch. Kuskaya's Geisha)
F.&Eig.: Weiser-Stratmann Anita
3 U  Alissa von Natalijnka
Geb.: 23-08-2012   VDH/DWZB B : 18343
(Ch. Velikij Kirgei x Ch. Kuskaya's Geisha)
F.&Eig.: Weiser-Stratmann Anita
   
 
U : Uitmuntend
ZG : Zeer Goed
 
 
 
 
 
 
terug naar boven