2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Zoeken
 
 
 
10-1-2015 : Nürnberg/D - CAC-CACIB
Keurmeester : Dhr. Schäfer Guido/D
Resultaten : Kerstin Gröschel - Foto's : Udo Gröschel
 
Frankensieger 2015
 
 
 
 

Frankensieger 2015
VDH CAC CACIB BH BOS Barinya Spirit of the Tsar - VDH CAC CACIB BR BOB Ischyma Urraco
 

24 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 15 / Teven : 9 )
 
Reuen (10/15)
 
Puppyklas (0/1)
afw  Borzoi Tsarski Kappel
Geb.: 12-05-2014   RKF : 3949832
(Ch. Zhivago Spirit of the Tsar x Ch. Borzoi Tsarski Brusnika)
Fokker : Myltseva Tatiana - Eig.: Guldenschuh Heike
 
 
Jeugdklas (1/1)
1 U JgdVDH JgdCAC Frankenjugendsieger 2015
Gelert Spirit's Elijah-Sergej Le Marquis Noir
Geb.: 01-09-2013   VDH/DWZB B : 18489
(Corsakov-Impérator d'Ymauville x Lailah vom Sölring Hüs)
Fokker : Decker-Spychala Axel - Eig.: Stadeler Bettina S.C.
 
Intermediaire Klas (1/3)
1 ZG  Klingsor's Dajosch
Geb.: 21-03-2013   VDH/DWZB B : 18393
(Altai vom Tännichtgrund x Ch. Klingsor's Xynthia)
Fokker : Herold - Eig.: Baage Gisela
afw  Tovaritsch aus dem Zarenreich
Geb.: 06-05-2013   VDH/DWZB B : 18428
(Raskor Kalinow x Ch. Maraya aus dem Zarenreich)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Harnau Ulrike
 
afw  Gelert Spirit's Ewgenij-Alexej Le Grand Duc
Geb.: 01-09-2013   VDH/DWZB B : 18488
(Corsakov-Impérator d'Ymauville x Lailah vom Sölring Hüs)
Fokker : Decker-Spychala Axel - Eig.: Stadeler Bettina S.C.
 
 
Kampioensklas (4/5)
1 U VDH
Ch. Apriori Nizhinskiy
Geb.: 13-04-2011   ROI : 1369555
(Apriori Shalyaplin x Solovyev Povest)
Fokker : Vodynaya Maria - Eig.: Merulli Francesco
2 U RVDH
Ch. Razumov aus dem Zarenreich
Geb.: 25-01-2012   OHZB : 1317
(Karamasov aus dem Zarenreich x Mierzalosc Borzoi Blanda Aiton)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: ASG
3 U  Ch. Yegor Spirit of the Tsar
Geb.: 18-08-2010   OHZB : BAR 1278
(Izumrud iz Krylatoi Legendy x Abrakadabra Nijinski Ballet)
Fokker : Titze Edith - Eig.: Kain Maria
4 U  Ch. Ischyma Polonius
Geb.: 16-08-2009   VDH/DWZB B : 18014
(Triskel Celtic Krylov x Cher z Bilmy)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Powilleit Renate
afw  Ch. Darley z Palatinu Moravia
Geb.: 03-03-2011   CMKU/B : 3013/11
(Darwin Majove Bohemia x Ciacona Bistkupstwo)
Fokker : Ruzickova Marta - Eig.: Stettinger-Faust Renate
 
 
Open Klas (4/5)
1 U VDH CAC CACIB Frankensieger 2015 Beste Reu - BOB
Ischyma Urraco
Geb.: 15-02-2012   VDH/DWZB B : 18310
(Ch. Stravi A Kind of Magic x Ipatyev Hazi Cezarina Carevna)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Schmitt Ulrich
2 U RVDH RCAC RCACIB
Staraja Russa Krasnorada
Geb.: 21-02-2010   FI : 21689/10
(Rajalinian Flash Thowra x Staraja Russa Dushka)
Fokker : Voutilainen - Eig.:
3 U  Rimskij aus dem Zarenreich
Geb.: 25-01-2012   VDH/DWZB B : 18303
(Karamasov aus dem Zarenreich x Mierzalosc Borzoi Blanda Aiton)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Gligoric Milorad
4 U  Klingsor's Chester
Geb.: 29-10-2011   VDH/DWZB B : 18282
(Altai vom Tännichtgrund x Ch. Klingsor's Xynthia)
Fokker : Siegel Dörte - Eig.: Baage Gisela
afw  Ch. Dante Frajanka
Geb.: 09-11-2011   CMKU/B : 3095/11
(Harmon Majove Bohemia x Phaedra Iriska)
Fokker : Pilecek Karel - Eig.: Stettinger-Faust Renate
 
Teven (7/9)
 
Veteranenklas (1/1)
1 VetVDH VetCAC Vet.BOB
Ch. Kuskaya's Geisha
Geb.: 05-07-2006   VDH/DWZB B : 17670
(Kuskaya's Alik x Klingsor's Ochotna)
Fokker : Rüttimann Jeannette - Eig.: Weiser-Stratmann Anita
 
Intermediaire Klas (1/3)
1 U VDH
Ischyma Winona
Geb.: 08-04-2013   VDH/DWZB B : 18409
(Ch. Ischyma McCauley x Ipatyev Hazi Cezarina Carevna)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Powilleit Renate
afw  Estet Classic Modnica
Geb.: 24-03-2013   CMKU/B : 3352/13
(of Golden-West Hearty Taifun x Estet Classic Baronessa)
Fokker : Gorbatsjova Olga / Kasemets Natalja - Eig.: Vondrovicova Aneta
 
afw  Anice bely Beljajew
Geb.: 22-04-2013   VDH/DWZB B : 18414
(Ch. Cyparus Mierzalosc Borzoi x Daphne Laureatus Mierzalosc Borzoi)
F.&Eig.: Metzdorf Claudia
 
 
Kampioensklas (2/2)
1 U VDH RCACIB
Ch. Aida z Brnova
Geb.: 18-10-2010   CLP/B : 2966
(Allperi Highlands Heart x Paloma Fi-It)
Fokker : Slovackova Barbora - Eig.: Kain Maria
2 U RVDH
Ch. Stepnykh Almazov Giulietta
Geb.: 25-04-2010   LOI : 10/161659
(Carabida's Dazzling Gold x Stepnykh Almazov Cabiria)
Fokker : Epifani Cristina - Eig.: Merulli Francesco
 
Open Klas (3/3)
1 U VDH CAC CACIB Frankensiegerin 2015 Beste Teef - BOS
Barinya Spirit of the Tsar
Geb.: 23-05-2012   OHZB : BAR 1322
(Endevor Senator Jay Eff Kay x Sherinja Spirit of the Tsar)
Fokker : Titze Edith - Eig.: Gröschel Kerstin
2 U RVDH RCAC
Alaska von Nataljinka
Geb.: 21-08-2012   VDH/DWZB B : 18345
(Ch. Velikij Kirgei x Ch. Kuskaya's Geisha)
F.&Eig.: Weiser-Stratmann Anita
3 ZG  Alissa von Natalijnka
Geb.: 23-08-2012   VDH/DWZB B : 18343
(Ch. Velikij Kirgei x Ch. Kuskaya's Geisha)
F.&Eig.: Weiser-Stratmann Anita
   
 
U : Uitmuntend
ZG : Zeer Goed
 
 
 
 
 
 
terug naar boven