2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Zoeken
 
 
 
6-12-2014 : Brussel/B - CAC-CACIB Brussels Dog Show 2014
Keurmeester : Dhr. Barjot Bernard/F
Foto's : Greet Schalenbourg
 
 
 

Foto : Brussels Dog Show
BOB Ch. White Coronet Modnyabistru
 

19 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 10 / Teven : 9 )
 
Reuen (9/10)
 
Puppyklas (1/1)
1 VB  Basnjan Knight Errand
Geb.: 29-03-2014   FIN : 26341/14
(of Golden-West Hearty Taifun x Donskoï Moroska)
Fokker : Nieminen Tarja - Eig.: Nickelsen Tanja
 
Jeugdklas (1/1)
1 U  Lepestok Iz Kitez Grada
Geb.: 20-01-2014   UKU : 0192169
(Ch. Borscana Hardcore Superstar x Zolushka Iz Kitez Grada)
Fokker : Stepanova Julia - Eig.: Nickelsen Tanja
 
Intermediaire Klas (2/2)
1 U  Tolstoi aus dem Zarenreich
Geb.: 06-05-2013   VDH/DWZB B : 18427
(Raskor Kalinow x Ch. Maraya aus dem Zarenreich)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Witt-Gross Katharina
2 U  Ich de Xanishka
Geb.: 01-07-2013   BE/RSH : 9149811
(Pyashka's Barenko x Ch. Delia de Xanishka)
Fokker : Bacquet Annick / Pataud Xavier - Eig.: Janssens Edward / Van Doorslaer Armand
 
Open Klas (2/2)
1 U  Puschkin aus dem Zarenreich
Geb.: 04-04-2011   VDH/DWZB B : 18214
(Ch. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka x Jelena aus dem Zarenreich)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Jans Veronique
2 U  Letho
Geb.: 12-12-2012   
(Elias Wolfskaia x Fryda iz Homierovskoi Pekarni)
F.&Eig.: Straus Romain
 
Gebruiskhondenklas (1/1)
1 U  Ch. Dober-Kopp Fatia Negra
Geb.: 14-05-2010   VDH/DWZB B : 18134
(Sunburst Duke Califa at Dober Kopp x Dober-Kopp Black Sirocco)
Fokker : Koppány Ágnes - Eig.: Gierschek Jürgen
 
Kampioensklas (2/3)
1 U CAC-CACIB BOB
Ch. White Coronet Modnyabistru
Geb.: 15-11-2009   NHSB : 2772648
(Ch. Lupushuan Siberian Ash x Ch. Lovely Butterfly Modnyabistru)
F.&Eig.: Kluiters Jeanne / van den Broek André
2 U RCAC-RCACIB
Ch. Pyashka's Barin
Geb.: 08-02-2010   VDH/DWZB B : 18089
(Kuskaya's Grischa x Ch. Pyashka's Adlesha)
Fokker : Buchmann Joachim - Eig.: Störner Simone & Klaus
afw  Ch. Russkiy Azart Wasiliy for Hermitage d'Eole
Geb.: 09-03-2012   LOI : 12/50395
(Solovyev Landish for Russkiy Azart x Ch. Eleghiya Prekrasnaya Mecta)
Fokker : Lazareva Maria - Eig.: Guillon Sylvie
 
Teven (6/9)
 
Puppyklas (1/2)
1 VB Beste Puppy
Dom As Goscha Nona Nikita
Geb.: 30-04-2014   LOSH : 1144633
(Le Sphinx Killing Me Softly x Ch. Anuszka z Jurajskich Biskupic)
F.&Eig.: Schalenbourg Greta
afw  Bravo Bis Polot
Geb.: 13-03-2014   PKR.X : 8789
(Tylko Ten Polot x Renoma Rodu Polot)
Fokker : Misterka Wieslawa - Eig.: Nickelsen Tanja
 
 
Jeugdklas (1/1)
1 U JBOB
Kataboliw Anna-Karenina
Geb.: 06-09-2013   VDH/DWZB B : 18512
(Iwanushka von St. Petersburg x Anatevka vom Falknerforst)
Fokker : Nickelsen Dr. Kay & Tanja - Eig.: Nickelsen Tanja
 
Intermediaire Klas (1/1)
1 U RCAC-RCACIB
Isba de Xanishka
Geb.: 01-07-2013   BE/RSH : 9149812
(Pyashka's Barenko x Ch. Delia de Xanishka)
Fokker : Bacquet Annick / Pataud Xavier - Eig.: Janssens Edward / Van Doorslaer Armand
 
Open Klas (2/4)
1 U  Li-Lou
Geb.: 12-12-2012   
(Elias Wolfskaia x Fryda iz Homierovskoi Pekarni)
F.&Eig.: Straus Romain
2 U  Iesvlana du Cot-Regnier
Geb.: 26-03-2013   LOF : 016380
(Fedja du Cot Regnier x F'Ksenia du Cot-Regnier)
Fokker : Laurent-Faure Danielle - Eig.: Mme Ronat Sandrine
afw  H'Kraznaya de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 05-07-2012   LOF : 16196
(Fedja du Cot Regnier x Ch. Charunija de l'Hermitage d'Eole)
F.&Eig.: Guillon Sylvie
 
afw  Jelka van Quazouraskaya
Geb.: 28-11-2010   LOSH : 1096164
(Ch. U'Alexei de Xanishka x Dunjaschka van Quazouraskaya)
F.&Eig.: Janssens Edward / Van Doorslaer Armand
 
 
Kampioensklas (1/1)
1 U CAC-CACIB BOS
Ch. Riband Wave Modnyabistru
Geb.: 15-11-2009   NHSB : 2772631
(Ch. Lupushuan Siberian Ash x Ch. Lovely Butterfly Modnyabistru)
F.&Eig.: Kluiters Jeanne / van den Broek André
   
 
U : Uitmuntend
VB : Veel Belovend
 
 
 
 
 
 
terug naar boven