2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Zoeken
 
 
 
19-10-2014 : Poitiers/F - CAC-CACIB
Keurmeester : Dhr. Mannucci Massimiliano/IT
Resultaten en foto's : Sylvie Guillon, Gérard Mahé
 
 
 


RBOG Ch. Russkiy Azart Wasiliy for Hermitage d'Eole
 

17 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 6 / Teven : 11 )
 
Reuen (6/6)
 
Intermediaire Klas (2/2)
1 U CACS-RCACIB
Ilaman d'Ellendil
Geb.: 26-04-2013   
(Erevan du Clos Vremontois x Lynx Morning Star)
F.&Eig.: Mme Debricon Sophie
2 U RCACS
Imperial Romanov du Grand Fresnoy
Geb.: 23-06-2013   LOF : 016491
(Chef d'Oeuvre du Grand Fresnoy x Staraja Russa Eva du Grand Fresnoy)
F.&Eig.: Combis Marie-Hélène
 
Open Klas (1/1)
1 ZG  Ch. Emminence Grise du Grand Fresnoy
Geb.: 08-03-2009   LOF : 015437
(Borscana Thunderstruck x Valse Viennoise du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis Marie-Hélène - Eig.: Mme Gaussail Lydia
 
Kampioensklas (2/2)
1 U CACS-CACIB BOB 2 BOG
Ch. Russkiy Azart Wasiliy for Hermitage d'Eole
Geb.: 09-03-2012   LOI : 12/50395
(Solovyev Landish for Russkiy Azart x Ch. Eleghiya Prekrasnaya Mecta)
Fokker : Lazareva Maria - Eig.: Guillon Sylvie
2 U  Ch. Chef-d'oeuvre du Grand Fresnoy
Geb.: 16-09-2007   LOF : 015102/02712
(Ch. Staraja Russa Darkov Fresnoy x Vinchka des Crocs de la Molière)
F.&Eig.: Combis Marie-Hélène
 
Puppyklas (1/1)
1 B  Jean Bart Le Corsaire du Grand Fresnoy
Geb.: 22-03-2014   LOF : 016579
(Bostamni Claudio x Zilent Wings Spirit of The Tsar)
Fokker : Combis Marie-Hélène - Eig.: Mme Gaussail Lydia
Teven (10/11)
 
Intermediaire Klas (2/2)
1 U CACS-CACIB BOS
Isami d'Ellendil
Geb.: 26-04-2013   
(Erevan du Clos Vremontois x Lynx Morning Star)
F.&Eig.: Mme Debricon Sophie
2 U  Irinka du Cot-Regnier
Geb.: 26-03-2013   LOF : 016383
(Fedja du Cot Regnier x F'Ksenia du Cot-Regnier)
Fokker : Laurent-Faure Danielle - Eig.: M. Orgeron Christophe
 
Open Klas (3/3)
1 U RCACS-RCACIB
H'Kraznaya de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 05-07-2012   LOF : 16196
(Fedja du Cot Regnier x Ch. Charunija de l'Hermitage d'Eole)
F.&Eig.: Guillon Sylvie
2 U  Ch. Histoire-d'Amour du Grand Fresnoy
Geb.: 22-07-2012   LOF :
(Chef d'Oeuvre du Grand Fresnoy x Dame Blanche du Grand Fresnoy)
F.&Eig.: Combis Marie-Hélène
3 U  Elina
Geb.:    
( x )
Fokker : Egorov Konstantin - Eig.: Pol Barbara
 
Kampioensklas (1/1)
1 G  Ch. Hermine Blanche du Grand Fresnoy
Geb.: 13-01-2012   LOF : 016162
(Chef d'Oeuvre du Grand Fresnoy x Staraja Russa Eva du Grand Fresnoy)
F.&Eig.: Combis Marie-Hélène
 
Jeugdklas (1/2)
1 U JBOB Junior BOG
Ievdenia de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 28-09-2013   LOF : 016479
(Russkiy Azart Wasiliy for Hermitage d'Eole x Russkiy Azart Ulenja for Hermitage d'Eole)
Fokker : Guillon Sylvie - Eig.: Mme Debricon Sophie
afw  Dushistaya Step Rain Star
Geb.: 18-09-2013   UKU : 0178380
(Tiberiy Aleksandrit Favorit x Tavriya Aleksandrit Favorit)
Fokker : Yumatova Tatyana Viktorovna - Eig.: Mme Debricon Sophie
 
 
Puppyklas (3/3)
1 VB Beste Puppy Puppy BIS
Fonezel Golubka Trepetnaya
Geb.: 25-01-2014   RKF : 123
(Bel Etual Florizel x Moya Mechta Bel Etual Iz Doma Karpovoy)
Fokker : Bleze Elena - Eig.: Guillon Sylvie
2 VB  Jeanne Darc du Grand Fresnoy
Geb.: 22-03-2014   LOF : 016584
(Bostamni Claudio x Zilent Wings Spirit of The Tsar)
F.&Eig.: Combis Marie-Hélène
3 VB  Jitka Inganovna Wolfskaïa
Geb.: 10-03-2014   LOF : 016545
(Hereban Wolfskaia x Inga Wolfskaia)
Fokker : Vuylsteke Anne - Eig.: Mme Fayel Carole
   
 
U : Uitmuntend
ZG : Zeer Goed
G : Goed
VB : Veel Belovend
B : Belovend
 
 
 
 
 
 
terug naar boven