2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Zoeken
 
 
 
12-10-2014 : Orleans/F - CACS-CACIB
Keurmeester : Dhr. Khomasuridze Revaz/RUS
Resultaten en foto's : Sylvie Guillon, Gérard Mahé
 
 
 

Foto : Danielle Laurent-Faure
CACIB BOB Ch. F'Ksenia du Cot-Regnier
 

30 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 13 / Teven : 17 )
 
Reuen (12/13)
 
Intermediaire Klas (2/3)
1 U RCACS
Ilaman d'Ellendil
Geb.: 26-04-2013   LOF : 016456
(Erevan du Clos Vremontois x Lynx Morning Star)
F.&Eig.: Mme Debricon Sophie
2 U  Iam'z du Joyau des Bois
Geb.: 23-04-2013   LOF : 016433
(C'Smirnoff des Crocs de la Molière x Faizabad-Feodora du Joyau des Bois)
Fokker : Harani Fabrice - Eig.: Mme Tortorici Marie-Line
afw  Imperial Romanov du Grand Fresnoy
Geb.: 23-06-2013   LOF : 016491
(Chef d'Oeuvre du Grand Fresnoy x Staraja Russa Eva du Grand Fresnoy)
F.&Eig.: Combis Marie-Hélène
 
 
Open Klas (4/4)
1 U CACS-RCACIB
Fenris du Cot-Regnier
Geb.: 18-03-2010   LOF : 015667
(Boran du Cot-Regnier x Aza)
Fokker : Laurent-Faure Danielle - Eig.: Mme Brondy Sylviane
2 U  Ch. Emminence Grise du Grand Fresnoy
Geb.: 08-03-2009   LOF : 015437
(Borscana Thunderstruck x Valse Viennoise du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis Marie-Hélène - Eig.: Mme Gaussail Lydia
3 U  Giljay de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 23-10-2011   LOF : 016044
(Ch. Dober-Kopp T-Boy x Bliostka de l'Hermitage d'Eole)
Fokker : Guillon Sylvie - Eig.: Mlle Fouque Sandrine
4 U  H'Kiev de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 25-05-2012   LOF : 016185
(Eltsine de l'Hermitage d'Eole x Ch. Dober-Kopp Volga)
Fokker : Guillon Sylvie - Eig.: M. Goulet Maurice
 
Kampioensklas (2/2)
1 U CACIB
Ch. Chef-d'oeuvre du Grand Fresnoy
Geb.: 16-09-2007   LOF : 015102/02712
(Ch. Staraja Russa Darkov Fresnoy x Vinchka des Crocs de la Molière)
F.&Eig.: Combis Marie-Hélène
2 U  Ch. Russkiy Azart Wasiliy for Hermitage d'Eole
Geb.: 09-03-2012   LOI : 12/50395
(Solovyev Landish for Russkiy Azart x Ch. Eleghiya Prekrasnaya Mecta)
Fokker : Lazareva Maria - Eig.: Guillon Sylvie
 
Jeugdklas (1/1)
1 U JBOB
Iaroslav Black des Svoras de la Centauresse
Geb.: 17-07-2013   LOF : 016449
(Black Demon in the Name of Love x Enya Kalina du Chateau de la Taurie)
F.&Eig.: Mme Verrecchia Virginie
 
Puppyklas (2/2)
B  Jean Bart Le Corsaire du Grand Fresnoy
Geb.: 22-03-2014   LOF : 016579
(Bostamni Claudio x Zilent Wings Spirit of The Tsar)
Fokker : Combis Marie-Hélène - Eig.: Mme Gaussail Lydia
B  Joukoff Herebanovich Wolfskaia
Geb.: 10-03-2014   LOF : 016547
(Hereban Wolfskaia x Inga Wolfskaia)
Fokker : Vuylsteke Anne - Eig.: M. Le Cleguerec Philippe
 
Veteranenklas (1/1)
1 U  Bojan de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 01-07-2006   LOF : 014754/02666
(Patchkov de Tchesskaïa x Ulianka des Crocs de la Molière)
Fokker : Guillon Sylvie - Eig.: M. Chevallier Jean-Marie
Teven (17/17)
 
Intermediaire Klas (2/2)
1 U  Isami d'Ellendil
Geb.: 26-04-2013   LOF : 016461
(Erevan du Clos Vremontois x Lynx Morning Star)
F.&Eig.: Mme Debricon Sophie
2 U  Iesvlana du Cot-Regnier
Geb.: 26-03-2013   LOF : 016380
(Fedja du Cot Regnier x F'Ksenia du Cot-Regnier)
Fokker : Laurent-Faure Danielle - Eig.: Mme Ronat Sandrine
 
Open Klas (7/7)
1 U CACS-RCACIB
Ch. Histoire-d'Amour du Grand Fresnoy
Geb.: 22-07-2012   LOF : 016299/,3413
(Chef d'Oeuvre du Grand Fresnoy x Dame Blanche du Grand Fresnoy)
F.&Eig.: Combis Marie-Hélène
2 U RCACS
Helectra de Pinedo
Geb.: 24-05-2012   LOF : 16211
(Fedja du Cot Regnier x Ch. Anaïs Anaïs de Pinedo)
Fokker : Fernandez de Pinedo Cecilio - Eig.: Mme Laurent-Faure Danielle
3 U  Europeika des Crocs de la Molière
Geb.: 29-10-2009   LOF : 015610/03267
(Vestnik des Crocs de la Molière x Borlowska des Crocs de la Molière)
Fokker : Descamps Marc - Eig.: Mme Sauret Mickaële / Mme Gannat Christine
4 U  H'Kraznaya de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 05-07-2012   LOF : 16196
(Fedja du Cot Regnier x Ch. Charunija de l'Hermitage d'Eole)
F.&Eig.: Guillon Sylvie
U  Eleonore de Hasbourg du Grand Fresnoy
Geb.: 07-07-2009   LOF : 15522/3242
(Djinseeker French Dream du Grand Fresnoy x Ch. Andora du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis Marie-Hélène - Eig.: Mlle Renard Céline
U  Enya Kalina du Chateau de la Taurie
Geb.: 04-05-2009   LOF : 15433/03238
(Tsavo du Château de la Taurie x Vanina des Crocs de la Molière)
Fokker : de Gastines Martine - Eig.: Mme Verrecchia Virginie
U  Gwenwald de la Zingarella
Geb.: 24-06-2011   LOF : 015961
(Eliakov Homierovitch Boldareffchino x Drouska Homierovitch Boldareffchino)
Fokker : Ferenbach Stéphanie / Brotons Christophe - Eig.: Mme Ferenbach Stéphanie
 
Kampioensklas (3/3)
1 U CACIB BOB
Ch. F'Ksenia du Cot-Regnier
Geb.: 02-06-2010   LOF : 015757
(Rasswet's Burattino x Vestlana du Cot-Regnier)
F.&Eig.: Mme Laurent-Faure Danielle
2 U  Ch. Hermine Blanche du Grand Fresnoy
Geb.: 13-01-2012   LOF : 016162
(Chef d'Oeuvre du Grand Fresnoy x Staraja Russa Eva du Grand Fresnoy)
F.&Eig.: Combis Marie-Hélène
3 U  Ch. Eden de Mur'Etnaya
Geb.: 06-10-2009   LOF : 15581
(Ch. Russkiy Azart Dagon x Velka de Mur'Etnaya)
Fokker : Musso M. Mme - Eig.: Mme Verrecchia Virginie
 
Jeugdklas (3/3)
1 U  Dushistaya Step Rain Star
Geb.: 18-09-2013   UKU : 0178380
(Tiberiy Aleksandrit Favorit x Tavriya Aleksandrit Favorit)
Fokker : Yumatova Tatyana Viktorovna - Eig.: Mme Debricon Sophie
2 U  Ievdenia de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 28-09-2013   LOF : 016479
(Russkiy Azart Wasiliy for Hermitage d'Eole x Russkiy Azart Ulenja for Hermitage d'Eole)
Fokker : Guillon Sylvie - Eig.: Mme Debricon Sophie
3 U  Iaroslavna Demona des Svoras de la Centauresse
Geb.: 17-07-2013   LOF : 016451
(Black Demon in the Name of Love x Enya Kalina du Chateau de la Taurie)
F.&Eig.: Mme Verrecchia Virginie
 
Puppyklas (2/2)
1 VB Beste Puppy
Fonezel Golubka Trepetnaya
Geb.: 25-01-2014   RKF : 123
(Bel Etual Florizel x Moya Mechta Bel Etual Iz Doma Karpovoy)
Fokker : Bleze Elena - Eig.: Guillon Sylvie
2 VB  Jeanne Darc du Grand Fresnoy
Geb.: 22-03-2014   LOF : 016584
(Bostamni Claudio x Zilent Wings Spirit of The Tsar)
F.&Eig.: Combis Marie-Hélène
   
 
U : Uitmuntend
VB : Veel Belovend
B : Belovend
 
 
 
 
 
 
terug naar boven