2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Zoeken
 
 
 
11-10-2014 : Sachsenheim/D - CAC
Keurmeester : Mw. Maerki-Casa Nova Béatrix/CH
Resultaten en foto's : Kerstin Gröschel
 
 
 
VDH BH BOB Ch. Ischyma Rana-Saphira - VDH CAC BR BOS Achat Legenda Rossij
 

18 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 12 / Teven : 6 )
 
Reuen (10/12)
 
Babyklas (1/1)
1 VB Beste Baby
Rusich Jaropolk
Geb.: 20-05-2014   RKF : 3631242
(Donskoi Eglon x Bestija)
Fokker : Korschunova Irina - Eig.: Rüttimann Jeannette
 
Jeugdklas (2/2)
1 U JgdVDH JgdCAC JBOB
Triumphator Zarenerbe
Geb.: 11-04-2013   
(Ladianov aus dem Zarenreich x Ch. Cárok Öröksége Aphrodite Samantha)
Fokker : Balkányi Ágnes - Eig.: Rüttimann Jeannette
2 U JgdResVDH JgdResCAC
Stepun's Elekin
Geb.: 31-08-2013   VDH/DWZB B : 18498
(Stepun's Zubatoi x Stepun's Agniia)
Fokker : Wöhrle-Simon Dorothee - Eig.: Wilhelm Geseta
 
Intermediaire Klas (2/2)
1 ZG  Turgai's Makari
Geb.: 19-05-2013   VDH/DWZB B : 18444
(Akim Mraja x Ch. Turgai's Asmyrna)
Fokker : Franz Marina & Gerhard - Eig.: Neu Daniel
2 ZG  Ischyma Welkin
Geb.: 08-04-2013   VDH/DWZB B : 18402
(Ch. Ischyma McCauley x Ipatyev Hazi Cezarina Carevna)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Schmitt Ulrich
 
Kampioensklas (1/1)
1 U VDH
Ch. Darley z Palatinu Moravia
Geb.: 03-03-2011   CMKU/B : 3013/11
(Darwin Majove Bohemia x Ciacona Bistkupstwo)
Fokker : Ruzickova Marta - Eig.: Stettinger-Faust Renate
 
Open Klas (4/6)
1 U VDH CAC Beste Reu - BOS
Achat Legenda Rossij
Geb.: 07-04-2011   VDH/DWZB B : 18204
(Zagar Iz Razdolia x Lynx Power of Love)
Fokker : Spengler Ljudmila - Eig.: Schneider Tatjana
2 U RVDH RCAC
Ischyma Urraco
Geb.: 15-02-2012   VDH/DWZB B : 18310
(Ch. Stravi A Kind of Magic x Ipatyev Hazi Cezarina Carevna)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Schmitt Ulrich
3 U  Ch. Dante Frajanka
Geb.: 09-11-2011   
(Harmon Majove Bohemia x Phaedra Iriska)
Fokker : Pilecek Karel - Eig.: Stettinger-Faust Renate
4 U  Rezvyi Veter Zlatorglaviy Zar
Geb.: 15-06-2012   RKF : R.3302903
(Ch. Borzowski's Phenomenon x Vega Shelk Rumyana)
Fokker : Baryshnikova Ekaterina - Eig.: Hilt Alex & Tatjana
afw  Patjomkin
Geb.: 05-05-2012   FI : 37424/12
(Ch. Borzowski's Phenomenon x Bel Etual Romantika)
Fokker : Polichenko Daria - Eig.: Ziefle Carolin
 
afw  Dusha Poley Aristarh
Geb.: 18-05-2012   RKF : 3351810
(Aleksandrit x Stone Gail Alpina)
Fokker : Yakubova Sophie / Yakubov Timur - Eig.: Ziefle Carolin
 
Teven (6/6)
 
Jeugdklas (1/1)
1 U JgdVDH JgdCAC
Gelert Spirit's Edita
Geb.: 01-09-2013   VDH/DWZB B : 18495
(Corsakov-Impérator d'Ymauville x Lailah vom Sölring Hüs)
Fokker : Decker-Spychala Axel - Eig.: Holzmann Monika
 
Intermediaire Klas (1/1)
1 U VDH RCAC
Olga Hiacyntowna Contra Lege
Geb.: 17-02-2013   PKR.X : 8449
(Solovyev Giacint x Rozprawa Lexowna Contra Lege)
Fokker : Zembowicz Andrzej - Eig.: Heintzel Danuta
 
Kampioensklas (2/2)
1 U VDH Beste Teef - BOB
Ch. Ischyma Rana-Saphira
Geb.: 19-06-2010   VDH/DWZB B : 18138
(Borscana Unreal x Ischyma Karona)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Saier Nina
2 U RVDH
Ch. Stepun's Anfisa
Geb.: 16-09-2009   VDH/DWZB B : 18027
(Kuskaya's Grischa x Stepun's Uljeschka)
Fokker : Wöhrle-Simon Dorothee - Eig.: Klein Juliana / Dr. Klein Edith
 
Open Klas (2/2)
1 U VDH CAC
Barinya Spirit of the Tsar
Geb.: 23-05-2012   OHZB : BA 1322
(Endevor Senator Jay Eff Kay x Sherinja Spirit of the Tsar)
Fokker : Titze Edith - Eig.: Gröschel Kerstin & Udo
2 U  Stepun's Dayka Domnika
Geb.: 30-09-2012   VDH/DWZB B : 18350
(Stepun's Aristarkh x Stepun's Xaranowa)
Fokker : Wöhrle-Simon Dorothee - Eig.: Klein Edith
   
 
U : Uitmuntend
ZG : Zeer Goed
VB : Veel Belovend
 
 
 
 
 
 
terug naar boven