2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Zoeken
 
 
 
20-9-2014 : Mertingen/D - CAC LS
Keurmeester : Mw. Piesik Birgit/D
Resultaten en foto's : Kerstin Gröschel
 
LS Südbayern 2014 met toewijzing van Alpencupsieger 2014
 
 
 
 

LS Südbayern 2014
VDH CAC BR BOS Ch. Dante Frajanka - VDH CAC BH BOB Madyeshda vom Sölring Hüs
 

14 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 4 / Teven : 10 )
 
Reuen (3/4)
 
Kampioensklas (2/3)
1 U VDH
Ch. Razumov aus dem Zarenreich
Geb.: 25-01-2012   OHZB : 1317
(Karamasov aus dem Zarenreich x Mierzalosc Borzoi Blanda Aiton)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: ASG
2 ZG  Ch. Darley z Palatinu Moravia
Geb.: 03-03-2011   CMKU/B : 3013/11
(Darwin Majove Bohemia x Ciacona Bistkupstwo)
Fokker : Ruzickova Marta - Eig.: Stettinger-Faust Renate
afw  Ch. Qubotko Kalinow
Geb.: 20-03-2010   VDH/DWZB B : 18104
(Teine Intrepid x Inuschka Kalinow)
Fokker : Kalinowski Robert & Silvia - Eig.: Dick Ute
 
 
Open Klas (1/1)
1 U VDH CAC LS Südbayern 2014 Beste Reu - BOS
Ch. Dante Frajanka
Geb.: 09-11-2011   
(Harmon Majove Bohemia x Phaedra Iriska)
Fokker : Pilecek Karel - Eig.: Stettinger-Faust Renate
Teven (10/10)
 
Jeugdklas (3/3)
1 U JgdVDH JgdCAC LJS Südbayern 2014 JBOB
Joana's Magic Bess
Geb.: 05-05-2013   VDH/DWZB B : 18442
(Ischyma Pamir x Ischyma Kamee)
Fokker : Lohner Gabriele - Eig.: Rösch-Bentner Gaby
2 U JgdResVDH JgdResCAC
Gelert Spirit's Edita
Geb.: 01-09-2013   VDH/DWZB B : 18495
(Corsakov-Impérator d'Ymauville x Lailah vom Sölring Hüs)
Fokker : Decker-Spychala Axel - Eig.: Holzmann Monika
3 ZG  Stepun's Efvalia
Geb.: 31-08-2013   VDH/DWZB B : 18505
(Stepun's Zubatoi x Stepun's Agniia)
Fokker : Wöhrle-Simon Dorothee - Eig.: Lesser Kerstin
 
Intermediaire Klas (2/2)
1 U VDH
Olga Hiacyntowna Contra Lege
Geb.: 17-02-2013   PKR.X : 8449
(Solovyev Giacint x Rozprawa Lexowna Contra Lege)
Fokker : Zembowicz Andrzej - Eig.: Heintzel Danuta
2 ZG  Fonezel Briljant Bijou Charisma Cavalerik
Geb.: 09-04-2013   RKF : 3586131
(Bel Etual Florizel x Puma Svet Ochey)
Fokker : Bleze Elena - Eig.: Zilken Uta
 
Gebruiskhondenklas (1/1)
1 U VDH
Ch. Stepun's Zora-Zarina
Geb.: 16-09-2008   VDH/DWZB B : 17891
(Ardagan's Firecracker x Stepun's Tupij)
Fokker : Wöhrle-Simon Dorothee - Eig.: Lesser Kerstin
 
Open Klas (4/4)
1 U VDH CAC LS Südbayern 2014 Beste Teef - BOB
Madyeshda vom Sölring Hüs
Geb.: 22-03-2011   VDH/DWZB B : 18191
(Corsakov-Impérator d'Ymauville x Tovaritsch's Boginya)
Fokker : Neumann H. & I.C. - Eig.: Decker Axel / Spychala Barbara
2 U RVDH RCAC
Barinya Spirit of the Tsar
Geb.: 23-05-2012   OHZB : BA 1322
(Endevor Senator Jay Eff Kay x Sherinja Spirit of the Tsar)
Fokker : Titze Edith - Eig.: Gröschel Kerstin
3 U  Stepun's Caterina
Geb.: 06-03-2011   VDH/DWZB B : 18186
(Teine Chester Kalinow x Stepun's Xaranowa)
Fokker : Wöhrle-Simon Dorothee - Eig.: Lesser Kerstin
4 ZG  Resch Wind Agapi Mou
Geb.: 30-07-2012   VDH/DWZB B : 18325
(Ch. Ambros of the Wicklow Hunters x Ch. Alesja vom Euskirchenhof)
Fokker : Schmidt Cordelia & Uwe - Eig.: Rösch-Bentner Gaby
   
 
U : Uitmuntend
ZG : Zeer Goed
 
 
 
 
 
 
terug naar boven