2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Zoeken
 
 
 
6-9-2014 : Rotterdam/NL - CAC-CACIB
Keurmeester : Dhr. Kostopoulos George/GR
Resultaten en foto's : Annie Rogiers, Bianca Van Hoof-Bekers
 
 
 


BOB Ch. Chyerdak Kashmir
 

14 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 3 / Teven : 11 )
 
Reuen (3/3)
 
Jeugdklas (1/1)
1 U JCAC RCAC Benelux Juniorwinner 2014 Crufts Qualification 2015 JBOB
Tolstoi aus dem Zarenreich
Geb.: 06-05-2013   VDH/DWZB B : 18427
(Raskor Kalinow x Ch. Maraya aus dem Zarenreich)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Witt-Gross Katharina
 
Open Klas (1/1)
1 U RCACIB
Cymabresjeva Osloeschnik
Geb.: 19-05-2012   NHSB : 2883615
(Eltsine de l'Hermitage d'Eole x Ch. Cymabresjeva Irvania)
F.&Eig.: de Groot Wim
 
Kampioensklas (1/1)
1 U CAC-CACIB Benelux Winner 2014 Crufts Qualification 2015 BOB
Ch. Chyerdak Kashmir
Geb.: 14-09-2011   LOSH : 1100338
(Ch. Ischyma Hitan Ryan x Ch. Rainmaker Kylli Chyerdak)
Fokker : Soete Deborah - Eig.: Soete Deborah / Rogiers Annie
Teven (11/11)
 
Jeugdklas (2/2)
1 U JCAC Benelux Juniorwinner 2014 Crufts Qualification 2015
Anice bely Beljajew
Geb.: 22-04-2013   VDH/DWZB B : 18414
(Ch. Cyparus Mierzalosc Borzoi x Daphne Laureatus Mierzalosc Borzoi)
F.&Eig.: Metzdorf Claudia
2 U  Cymabresjeva Qatyuska
Geb.: 24-06-2013   
(Enzo Vidockowitch Du Domaine d'Iasnaia Poliana x Cymabresjeva Katyuska)
F.&Eig.: de Groot Wim
 
Intermediaire Klas (1/1)
1 U  Iskristaja Iskra Wolkowo
Geb.: 25-11-2012   
(Ch. Rothesby Sholwood Red Sky x Galantnaja Galka Wolkowo)
Fokker : Margeta Davor / Arh Helena - Eig.: Fakkert Ans & Inge
 
Open Klas (5/5)
1 U RCAC-RCACIB
Russian Pearl Sokolow
Geb.: 28-03-2009   SHSB/LOS : 681830
(Phaedra Camus x Moonlight Meteliza Sokolow)
Fokker : Schmid Gabriele - Eig.: Van Hoof-Bekers Eddy & Bianca
2 U  Cymabresjeva Orvania
Geb.: 19-05-2012   NHSB : 2883620
(Eltsine de l'Hermitage d'Eole x Ch. Cymabresjeva Irvania)
F.&Eig.: de Groot Wim
3 ZG  Blasch Legenda Rossij
Geb.: 17-06-2012   VDH/DWZB B : 18357
(Blesk iz Razdolia x Lynx Power of Love)
F.&Eig.: Spengler Ljudmila
4 ZG  Dvorets-Borzogo Barycha
Geb.: 21-08-2012   NHSB : 2894431
(Ch. Mikolai aus dem Zarenreich x Ischyma Milayka Miloslava)
Fokker : Steenvoorden Wela - Eig.: Smit Anneke
ZG  Lynx Kizil Zagadka
Geb.: 10-01-2011   NHSB : 2833331
(Lynx Moon Legend x Lynx Winds of Joy)
Fokker : Johnsson Elisabet - Eig.: Van Dam C.C.M.
 
Kampioensklas (2/2)
1 U CAC-CACIB Benelux Winner 2014 Crufts Qualification 2015
Ch. Aljaska Legenda Rossij
Geb.: 07-04-2011   VDH/DWZB B : 18213
(Zagar Iz Razdolia x Lynx Power of Love)
F.&Eig.: Spengler Ljudmila
2 U  Ch. Chyerdak Kamaera
Geb.: 14-09-2011   LOSH : 1100346
(Ch. Ischyma Hitan Ryan x Ch. Rainmaker Kylli Chyerdak)
F.&Eig.: Soete Deborah
 
Veteranenklas (1/1)
1 U VetCAC Vet.BOB
Ch. Nadja Raisa Krylataja Ljoebov
Geb.: 30-08-2006   NHSB : 2623034
(Ch. Ljoebov Kirov Krylataja Ljoebov x Ch. Seabury's Celtic Dance)
Fokker : Gielisse A. M. Th. - Eig.: v. Woerdekom A.A.
   
 
U : Uitmuntend
ZG : Zeer Goed
 
 
 
 
 
 
terug naar boven