2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Zoeken
 
 
 
31-8-2014 : Romorantin/F - CACS
Keurmeester : Dhr. Piau Bertrand/F
Resultaten en foto's : Sylvie Guillon, Gérard Mahé
 
 
 


Best in Show Ch. Russkiy Azart Wasiliy for Hermitage d'Eole
 

15 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 9 / Teven : 6 )
 
Reuen (8/9)
 
Intermediaire Klas (1/1)
1 U  Iouri de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 04-01-2013   LOF : 016320
(Elkan du Clos des Sabines x Bliostka de l'Hermitage d'Eole)
Fokker : Guillon Sylvie - Eig.: M. Hilzenkopp Jean-Pierre
 
Open Klas (2/3)
1 U CACS
Giljay de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 23-10-2011   LOF : 016044
(Ch. Dober-Kopp T-Boy x Bliostka de l'Hermitage d'Eole)
Fokker : Guillon Sylvie - Eig.: Mlle Fouque Sandrine
2 U  Emanurov de Prjevalski
Geb.: 05-09-2009   LOF : 015544
(Valdai des Crocs de la Molière x Vorestane de Tchesskaïa)
Fokker : Huvelle / Chevalier  - Eig.: Mlle Chevalier Line
afw  Fedorov de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 25-04-2010   LOF : 015680
(Ch. Dober-Kopp T-Boy x Ch. Ust'Luga de l'Hermitage d'Eole)
Fokker : Guillon Sylvie - Eig.: M. Hilzenkopp Jean-Pierre
 
 
Gebruiskhondenklas (1/1)
1 U RCACS
H'Karpov de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 25-05-2012   LOF : 016184
(Eltsine de l'Hermitage d'Eole x Ch. Dober-Kopp Volga)
Fokker : Guillon Sylvie - Eig.: M. Nevers Philippe / Mlle Riche Isabelle
 
Kampioensklas (1/1)
1 U BOB BOG - Best in Show
Ch. Russkiy Azart Wasiliy for Hermitage d'Eole
Geb.: 09-03-2012   LOI : 12/50395
(Solovyev Landish for Russkiy Azart x Ch. Eleghiya Prekrasnaya Mecta)
Fokker : Lazareva Maria - Eig.: Guillon Sylvie
 
Jeugdklas (2/2)
1 U  Iascha du Cot-Regnier
Geb.: 26-03-2013   LOF : 016379
(Fedja du Cot Regnier x F'Ksenia du Cot-Regnier)
Fokker : Laurent-Faure Danielle - Eig.: M. Haensel Cédric
2 ZG  Iouriev de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 28-09-2013   LOF : 016481
(Russkiy Azart Wasiliy for Hermitage d'Eole x Russkiy Azart Ulenja for Hermitage d'Eole)
Fokker : Guillon Sylvie - Eig.: M. Haensel Cédric
 
Veteranenklas (1/1)
1 U  Bojan de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 01-07-2006   LOF : 014754/02666
(Patchkov de Tchesskaïa x Ulianka des Crocs de la Molière)
Fokker : Guillon Sylvie - Eig.: M. Chevallier Jean-Marie
Teven (5/6)
 
Intermediaire Klas (2/3)
1 U RCACS
Ievskaia de Principaute de Boisbelle
Geb.: 27-03-2013   LOF : 016376
(Bojan de l'Hermitage d'Eole x Ch. Cljatva de l'Hermitage d'Eole)
F.&Eig.: M. Nevers Philippe / Mlle Riche Isabelle
2 U  Irishka de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 04-01-2013   LOF : 016319
(Elkan du Clos des Sabines x Bliostka de l'Hermitage d'Eole)
Fokker : Guillon Sylvie - Eig.: Mme Ferenbach Stéphanie
afw  Berenica Izironk
Geb.: 08-02-2013   CMKU/B : 3260/13
(Allperi Highlands Heart x Ch. Teine Abracadabra)
Fokker : Chocholouskova Helena - Eig.: Guillon Sylvie
 
 
Open Klas (1/1)
1 U CACS
H'Kraznaya de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 05-07-2012   LOF : 16196
(Fedja du Cot Regnier x Ch. Charunija de l'Hermitage d'Eole)
F.&Eig.: Guillon Sylvie
 
Kampioensklas (1/1)
1 U BOS
Ch. Fortuna de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 25-04-2010   LOF : 15684
(Ch. Dober-Kopp T-Boy x Ch. Ust'Luga de l'Hermitage d'Eole)
Fokker : Guillon Sylvie - Eig.: Mlle Fouque Sandrine
 
Jeugdklas (1/1)
1 U  Iulia de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 28-09-2013   LOF : 016482
(Russkiy Azart Wasiliy for Hermitage d'Eole x Russkiy Azart Ulenja for Hermitage d'Eole)
F.&Eig.: Guillon Sylvie
   
 
U : Uitmuntend
ZG : Zeer Goed
 
 
 
 
 
 
terug naar boven