2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Zoeken
 
 
 
31-8-2014 : Luxembourg/L - CACL-CACIB
Keurmeester : Dhr. Vojtek Vlastislav/SK
Resultaten en foto's : Annie Rogiers
 
 
Foto : Maria Lazareva
 
CACL-CACIB BOB Russkiy Azart Yevasor d'Aragon Antares - CACL-CACIB BOS Isami d'Ellendil
 

27 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 13 / Teven : 14 )
 
Reuen (10/13)
 
Jeugdklas (2/4)
1 U Lux. Jeugd Kamp. JBOB
Ich de Xanishka
Geb.: 01-07-2013   BE/RSH : 9149811
(Pyashka's Barenko x Ch. Delia de Xanishka)
Fokker : Bacquet Annick / Pataud Xavier - Eig.: Janssens Edward / Van Doorslaer Armand
 
G  Tolstoi aus dem Zarenreich
Geb.: 06-05-2013   VDH/DWZB B : 18427
(Raskor Kalinow x Ch. Maraya aus dem Zarenreich)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Witt-Gross Katharina
 
afw  Kataboliw Amur
Geb.: 06-09-2013   VDH/DWZB B : 18510
(Iwanushka von St. Petersburg x Anatevka vom Falknerforst)
Fokker : Nickelsen Dr. Kay & Tanja - Eig.: Nickelsen Tanja
 
afw  Kataboliw Aurum
Geb.: 06-09-2013   VDH/DWZB B : 18507
(Iwanushka von St. Petersburg x Anatevka vom Falknerforst)
Fokker : Nickelsen Dr. Kay & Tanja - Eig.: Nickelsen Tanja
 
 
Kampioensklas (3/4)
1 U CACL-RCACIB New Lux Ch.
Ch. Chyerdak Kashmir
Geb.: 14-09-2011   LOSH : 1100338
(Ch. Ischyma Hitan Ryan x Ch. Rainmaker Kylli Chyerdak)
Fokker : Soete Deborah - Eig.: Soete Deborah / Rogiers Annie
2 U RCACL
Ch. Millionaire Red Diamond in Russkiy Azart
Geb.: 16-06-2012   ROI : 1310458
(Russkiy Azart Kordero Exclusive x Bel Etual Roskosh)
Fokker : Bleze Elena - Eig.: Mme Lazareva Maria
 
3 U  Ch. Darley z Palatinu Moravia
Geb.: 03-03-2011   CMKU/B : 3013/11
(Darwin Majove Bohemia x Ciacona Bistkupstwo)
Fokker : Ruzickova Marta - Eig.: Stettinger-Faust Renate
 
afw  Ch. Emminence Grise du Grand Fresnoy
Geb.: 08-03-2009   LOF : 015437
(Borscana Thunderstruck x Valse Viennoise du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis Marie-Hélène - Eig.: Mme Gaussail Lydia
 
 
Intermediaire Klas (3/3)
1 U CACL-CACIB BOB
Russkiy Azart Yevasor d'Aragon Antares
Geb.: 02-04-2013   ROI : 1362554
(Ch. Russkiy Azart Olimp Imperium Civiltas x Borscana Iselin)
F.&Eig.: Mme Lazareva Maria
2 U RCACL
Ilaman d'Ellendil
Geb.: 26-04-2013   LOF : 016456
(Erevan du Clos Vremontois x Lynx Morning Star)
F.&Eig.: Mme Debricon Sophie
 
3 U  Ornament iz Almaznogo Fonda
Geb.: 11-03-2013   
(Vega Shelk Rifey x Solovyev Gosudarynya Elizaveta)
Fokker : Lascenco Ella - Eig.: Corbesier Roger
 
 
Open Klas (2/2)
1 U CACL
Hamilton du Grand Fresnoy
Geb.: 13-01-2012   LOF : 016160
(Chef d'Oeuvre du Grand Fresnoy x Staraja Russa Eva du Grand Fresnoy)
F.&Eig.: Combis Marie-Hélène
 
2 ZG  Ch. Dante Frajanka
Geb.: 09-11-2011   
(Harmon Majove Bohemia x Phaedra Iriska)
Fokker : Pilecek Karel - Eig.: Stettinger-Faust Renate
 
Teven (13/14)
 
Jeugdklas (3/3)
1 ZG  Isba de Xanishka
Geb.: 01-07-2013   BE/RSH : 9149812
(Pyashka's Barenko x Ch. Delia de Xanishka)
Fokker : Bacquet Annick / Pataud Xavier - Eig.: Janssens Edward / Van Doorslaer Armand
 
2 ZG  Aiyana von Alshamina
Geb.: 14-03-2013   NHSB : 2935129
(Velikij Oleg x Rose of Heaven Sokolow)
Fokker : Koschwitz Nadja - Eig.: Alberda Frans
 
3 ZG  Kniazhie Zoloto Voploscheniye Mechtiy
Geb.: 29-08-2013   RKF : 3804282
(Volchek iz Legendy Podmoskovya x Rusich Bereginya)
Fokker : Zolochevskaya Elmira - Eig.: Benz Elvira / Kirchhofer Klaus
 
 
Kampioensklas (1/1)
1 U CACL
Ch. Hortense de Beauharnais du Grand Fresnoy
Geb.: 22-03-2012   
(Chef d'Oeuvre du Grand Fresnoy x Alienor-d'Aquitaine du Grand Fresnoy)
F.&Eig.: Combis Marie-Hélène
 
 
Gebruiskhondenklas (1/1)
1 U CACL
Ch. Hermine Blanche du Grand Fresnoy
Geb.: 13-01-2012   LOF : 016162
(Chef d'Oeuvre du Grand Fresnoy x Staraja Russa Eva du Grand Fresnoy)
F.&Eig.: Combis Marie-Hélène
 
 
Intermediaire Klas (2/2)
1 U CACL-CACIB BOS
Isami d'Ellendil
Geb.: 26-04-2013   LOF : 016461
(Erevan du Clos Vremontois x Lynx Morning Star)
F.&Eig.: Mme Debricon Sophie
 
2 U RCACL
Bel Etual Ariadna Present at Russkiy Azart
Geb.: 20-04-2013   ROI : 148334
(Russkiy Azart Kordero Exclusive x Volya)
Fokker : Parichenko Ekaterina / Smirnova  - Eig.: Mme Lazareva Maria
 
 
Open Klas (6/7)
1 U CACL-RCACIB New Lux Ch.
Ch. Chyerdak Kamaera
Geb.: 14-09-2011   LOSH : 1100346
(Ch. Ischyma Hitan Ryan x Ch. Rainmaker Kylli Chyerdak)
F.&Eig.: Soete Deborah
2 U RCACL
Resch Wind Aurora
Geb.: 30-07-2012   VDH/DWZB B : 18328
(Ch. Ambros of the Wicklow Hunters x Ch. Alesja vom Euskirchenhof)
Fokker : Schmidt Cordelia & Uwe - Eig.: Schmidt Cordelia
 
3 U  Russkiy Azart Yalmea Rejna Liberty
Geb.: 02-04-2013   ROI : 1362560
(Ch. Russkiy Azart Olimp Imperium Civiltas x Borscana Iselin)
F.&Eig.: Mme Lazareva Maria
 
4 U  Ch. Histoire-d'Amour du Grand Fresnoy
Geb.: 22-07-2012   LOF : 016299/,3413
(Chef d'Oeuvre du Grand Fresnoy x Dame Blanche du Grand Fresnoy)
F.&Eig.: Combis Marie-Hélène
 
ZG  Anton-Now Katinka
Geb.: 09-08-2012   MET/OAG : 1140/12
(Volodei des Crocs de la Molière x Dober-Kopp Reich Katyusa)
Fokker : Proksa Antal - Eig.: Benz Elvira / Kirchhofer Klaus
 
ZG  Jelka van Quazouraskaya
Geb.: 28-11-2010   LOSH : 1096164
(Ch. U'Alexei de Xanishka x Dunjaschka van Quazouraskaya)
F.&Eig.: Janssens Edward / Van Doorslaer Armand
 
afw  H'Kowalska de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 05-07-2012   LOF : 16197
(Fedja du Cot Regnier x Ch. Charunija de l'Hermitage d'Eole)
Fokker : Guillon Sylvie - Eig.: Nickelsen Tanja
 
   
 
U : Uitmuntend
ZG : Zeer Goed
G : Goed
 
 
 
 
 
 
terug naar boven