2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Zoeken
 
 
 
17-8-2014 : Valkeakoski/FIN - CAC
Keurmeester : Mw. Zake Ligita/LV
Resultaten en foto's : Rolf Niemann - Resultaten : kennelliitto.fi
 
 
 
CAC Best Male BOS Ch. Mikolai aus dem Zarenreich - BB Vet.BOB BOB Ch. Tarijemiran Chelestje
 

28 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 15 / Teven : 13 )
 
Reuen (15/15)
 
Jeugdklas (3/3)
1 U  Rainmaker Nemo Nightwish
Geb.: 24-02-2013   FI : 21281/13
(Rainmaker Jashin x Krilat Clavdiya)
Fokker : Lind / Vilpponen  - Eig.: Jokiperä Tarja
2 ZG  Saroslaw Aristion Redman
Geb.: 15-03-2013   FI : 23537/13
(Staraja Russa Krasislav x Krikorova Dmitrjevka)
Fokker : Airaksinen Sari - Eig.: Koponen Sirpa & Seppo
G  Tarijemiran Garim
Geb.: 08-09-2013   FI : 53163/13
(Borzowski's Nice Man Jack x Tarijemiran Enitja)
Fokker : Liesko Riitta & Tapio - Eig.: Luukas Jyrki
 
Intermediaire Klas (2/2)
1 U  Borzie-Senavian Tamerlan
Geb.: 22-08-2012   FI : 43834/13
(Borzie-Senavian Alfard Mily x Sokol & K Ekaterina Medichi)
Fokker : Tatarintseva Natalia - Eig.: Mahlapuu Maria & Marika
2 ZG  Lynx Tolka Adjin
Geb.: 30-08-2012   FI : 19510/13
(Bel Etual Faberge At Lynx x Lynx Miracle of Love)
Fokker : Johnsson Elisabet - Eig.: Nurmi Katja & Kimmo
 
Open Klas (6/6)
1 U CQ RCAC Beste Reu-2
Lynx Seri Savrasov
Geb.: 11-12-2011   FI : 24639/12
(Ch. Krilat Charadai x Lynx Midnight Sun)
Fokker : Johnsson Elisabet - Eig.: Luukas Jyrki
2 U CQ Beste Reu-4
Marosnaje Amur Apollinari
Geb.: 26-12-2009   FI : 16685/10
(Be Like Daddy Royal Lily x Charlotte’Russe Isolde)
Fokker : Ojutkangas Ojutkangas - Eig.: Kenkkila Tarja
3 U  Taigatassun Amore Armani
Geb.: 07-07-2012   FI : 42497/12
(Tarijemiran Don Corleone x Krilat Chara)
Fokker : Pappinen Kirsi - Eig.: Vigrén Elja
4 U  Goshaga Firestorm
Geb.: 08-08-2012   FI : 50423/12
(Teine Just So Jadite x Imperia Princess Majove Bohemia)
Fokker : Vilva Nora - Eig.: Ilves Katri / Vilva Nora
G  Anna-Su Xenik Fekete
Geb.: 22-05-2009   FI : 37956/09
(Of Golden-West Figaro x Anna-Su Bienca)
Fokker : Luukkanen Susanna - Eig.: Vehkasalo Joni & Erja
G  Anselmi
Geb.: 02-12-2007   FIN : 10975/08
(Ch. Bajenko Kalinow x Anna-Su Blue-Angel)
Fokker : Seppälä Ilmi - Eig.: Vehkasalo Joni & Erja
 
Kampioensklas (3/3)
1 U CQ CAC Beste Reu - BOS
Ch. Mikolai aus dem Zarenreich
Geb.: 23-10-2008   VDH/DWZB B : 17913
(Karamasov aus dem Zarenreich x Jelena aus dem Zarenreich)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Niemann D.
2 U CQ CAC Beste Reu-3
Ch. Wieraan Herran Chufarovo
Geb.: 16-01-2009   FI : 14351/09
(Cars Ivans Favorit x Krikorova Christmas Candy)
Fokker : Järnström Maire - Eig.: Luukas Jyrki
3 U  Ch. Tarijemiran Furalin
Geb.: 17-03-2011   FI : 28489/11
(Kazar Ural x Tarijemiran Chelestje)
Fokker : Liesko Riitta & Tapio - Eig.: Liesko Anniina
 
Veteranenklas (1/1)
1 U CQ CAC Vet.BOS
Ch. Cars Ivans Favorit
Geb.: 02-05-2005   FIN : 16477/06
(Velikij Bonapart Iz Razdolia x Borscana Rag Doll)
Fokker : Urtane Helena - Eig.: Nurmi Katja & Kimmo
Teven (13/13)
 
Jeugdklas (2/2)
1 U  Rainmaker Nanda Navigator
Geb.: 24-02-2013   FI : 21286/13
(Rainmaker Jashin x Krilat Clavdiya)
Fokker : Lind / Vilpponen  - Eig.: Kolkkalainen Salme & Esa
2 U  Saroslaw Aleksandra Shuttle
Geb.: 15-03-2013   FI : 23533/13
(Staraja Russa Krasislav x Krikorova Dmitrjevka)
F.&Eig.: Airaksinen Sari
 
Intermediaire Klas (2/2)
1 U CQ CAC Beste Teef-4
Staraja Russa Mika
Geb.: 20-12-2012   FI : 32370/13
(X-Potri Av Fjascho x Staraja Russa Hodawa)
Fokker : Voutilainen - Eig.: Tuominen Liisa / Voutilainen Susanna
2 ZG  Velikij Pinega
Geb.: 14-03-2013   FI : 35143
(Deijnuy Radyznuj av Adelrose x Velikij Laryssa)
Fokker : Häggström Cecilia - Eig.: Ruokonen Katri
 
Open Klas (2/2)
1 U  Tarijemiran Fiona
Geb.: 17-03-2011   FI : 28494/11
(Kazar Ural x Tarijemiran Chelestje)
Fokker : Liesko Riitta & Tapio - Eig.: Kenkkilä Heilli
2 ZG  Goshaga Ava Adore Zivanova
Geb.: 08-08-2012   FI : 50418/12
(Teine Just So Jadite x Imperia Princess Majove Bohemia)
Fokker : Vilva Nora - Eig.: Ahola Kristinna
 
Gebruiskhondenklas (1/1)
1 ZG  Charlotte'russe Mercedes
Geb.: 14-07-2009   FI : 38284/09
(Charlotte'Russe Glenn Miller x Mavra iz Razdolia)
Fokker : Sevón Synnöve & Charlotta - Eig.: Tuominen Liisa
 
Kampioensklas (4/4)
1 U CQ Beste Teef-2
Ch. Krikorova Dmitrjevka
Geb.: 25-02-2007   FIN : 20908/07
(Zevs iz Razdolia x Krikorova Cafe Au Lait)
Fokker : Korppinen Krista - Eig.: Airaksinen Sari
2 U CQ Beste Teef-3
Ch. Tarijemiran Frederiza
Geb.: 17-03-2011   FI : 28492/11
(Kazar Ural x Tarijemiran Chelestje)
Fokker : Liesko Riitta & Tapio - Eig.: Liesko Ritta
3 U  Ch. Katinka
Geb.: 15-08-2009   FI : 54153/09
(Drusina x Alma)
Fokker : Sulkumäki Leena - Eig.: Pyy Marinka
 Ch. Vilpertin Hizer
Geb.: 26-03-2009   FI : 30571/09
(Yegorov Midsummer Night x Rajalinjan Chudesnaja)
Fokker : Lindberg Päivikki & Göran - Eig.: Veijalainen Jenni
 
Veteranenklas (2/2)
1 U CQ Vet. BOB - Beste Teef - BOB
Ch. Tarijemiran Chelestje
Geb.: 22-07-2006   FIN : 41071/06
(Ch. Staraja Russa Babitzin x Tarijemiran Beresina)
Fokker : Liesko Riitta & Tapio - Eig.: Liesko Ritta & Anniina & Flytström Tiina
2 U CQ
Dolka
Geb.: 14-05-2005   FIN : 29304/05
(Sudar Skory x Knjazhna Ekaterina iz Severnoi Ohoty)
Fokker : Moisio Markku & Natalia - Eig.: Kenkkilä Heilli
   
 
U : Uitmuntend
ZG : Zeer Goed
G : Goed
 
 
 
 
 
 
terug naar boven