2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Zoeken
 
 
 
17-8-2014 : Brive/F - CACS-CACIB Spéciale Barzoï
Keurmeesters : Dhr. Faure Dominique/F - Dhr. Vilanova Yves-Emmanuel/F
Resultaten en foto's : Sylvie Guillon, Gérard Mahé
 
Dhr. Yves-Emmanuel Vilanova (F) : Puppy, Jeugd- & Veteranenklas - Dhr. Dominique Faure (F) : andere klassen
 
 
 
 

Reuen
CACS H'Oleg du Clos Vremontois - RCACS Fazan de l'Hermitage d'Eole
 

33 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 10 / Teven : 23 )
 
Reuen (9/10)
 
Open Klas (4/4)
1 U CACS
H'Oleg du Clos Vremontois
Geb.: 04-03-2012   LOF : 016165
(Ch. Leonid vom Tollhaus x Darinia du Clos Vremontois)
F.&Eig.: Bourrasset Françoise
2 U RCACS
Fazan de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 21-05-2010   LOF : 015682
(Ch. Dober-Kopp T-Boy x Ch. Ust'Luga de l'Hermitage d'Eole)
Fokker : Guillon Sylvie - Eig.: Mlle Renard Céline
3 U  Howard De Pinedo
Geb.: 24-05-2012   LOF : 016208/02903
(Fedja du Cot Regnier x Ch. Anaïs Anaïs de Pinedo)
Fokker : Fernandez de Pinedo Cecilio - Eig.: M. Mme Piard Michel & Monique
4 U  Ch. Pyashka's Barin
Geb.: 08-02-2010   VDH/DWZB B : 18089
(Kuskaya's Grischa x Ch. Pyashka's Adlesha)
Fokker : Buchmann Joachim - Eig.: Störner Simone & Klaus
 
Kampioensklas (2/2)
1 U CACIB BOB
Ch. Russkiy Azart Wasiliy for Hermitage d'Eole
Geb.: 09-03-2012   LOI : 12/50395
(Solovyev Landish for Russkiy Azart x Ch. Eleghiya Prekrasnaya Mecta)
Fokker : Lazareva Maria - Eig.: Guillon Sylvie
2 U RCACIB
Ch. Excelmans du Grand Fresnoy
Geb.: 07-07-2009   LOF : 15521
(Djinseeker French Dream du Grand Fresnoy x Ch. Andora du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis Marie-Hélène - Eig.: Mme Buira Helene
 
Jeugdklas (1/2)
1 U  Iouky
Geb.: 23-09-2013   LOF : 016489
(Eros du Clos Vrémontois x Erina du Clos des Sabines)
Fokker : Joray Danilyne - Eig.: Mme Billon Caroline
afw  Ilaman d'Ellendil
Geb.: 26-04-2013   LOF : 016456
(Erevan du Clos Vremontois x Lynx Morning Star)
F.&Eig.: Mme Debricon Sophie
 
 
Puppyklas (1/1)
1 B  Georgiy Mraja
Geb.: 05-01-2014   SPKP : 319
(Ch. Borya Mraja x Ch. Phaedra Romanza)
Fokker : Mrazova Jana - Eig.: Tréfoux Nathalie / Gouarin Cécile
 
Veteranenklas (1/1)
1 U Vet.BOB 2 Veteran BIS
Blistaj du Cot-Regnier
Geb.: 31-08-2006   LOF : 014847
(Noureev du Cot-Regnier x Priska du Cot-Regnier)
Fokker : Laurent-Faure Danielle - Eig.: M. Place Didier
Teven (15/23)
 
Intermediaire Klas (2/4)
1 U  Isabella du Clos Vremontois
Geb.: 08-02-2013   LOF : 016368
(Alyosha Sagan Mraja x Calinka du Clos Vrémontois)
F.&Eig.: Bourrasset Françoise
2 U  Berenica Izironk
Geb.: 08-02-2013   CMKU/B : 3260/13
(Allperi Highlands Heart x Ch. Teine Abracadabra)
Fokker : Chocholouskova Helena - Eig.: Guillon Sylvie
afw  Hekaterina Alekseevna
Geb.: 04-10-2012   LOF : 016280
(Grand Chambelan du Grand Fresnoy x Franciska du Grand Fresnoy)
Fokker : Anselin Gérard - Eig.: Tréfoux Nathalie / Gouarin Cécile
 
afw  Isami d'Ellendil
Geb.: 26-04-2013   LOF : 016461
(Erevan du Clos Vremontois x Lynx Morning Star)
F.&Eig.: Mme Debricon Sophie
 
 
Open Klas (6/9)
1 U CACS-CACIB BOS
H'Kraznaya de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 05-07-2012   LOF : 16196
(Fedja du Cot Regnier x Ch. Charunija de l'Hermitage d'Eole)
F.&Eig.: Guillon Sylvie
2 U RCACS-RCACIB
Eleonore de Hasbourg du Grand Fresnoy
Geb.: 07-07-2009   LOF : 15522/3242
(Djinseeker French Dream du Grand Fresnoy x Ch. Andora du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis Marie-Hélène - Eig.: Mlle Renard Céline
3 U  Ferrary White
Geb.: 09-10-2010   LOF : 015854
(Emyr Iz Homierovskoi Pekarni x Dachawanka des Crocs de la Molière)
Fokker : Pauthier Myriam - Eig.: Mlle Renard Céline
4 U  Holga-Czarovna du Domaine d'Iasnaia Poliana
Geb.: 02-05-2012   LOF : 16174
(Czaroff Vakonowich du Domaine d'Iasnaïa-Poliana x Erezinah des Plaines de Paudell)
Fokker : Tréfoux Nathalie - Eig.: Tréfoux Nathalie / Gouarin Cécile
U  Capriza de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 05-05-2007   LOF : 14972/03133
(Vestnik des Crocs de la Molière x Steppe-Jaruschkanovna d'Ymauville)
Fokker : Guillon Sylvie - Eig.: M. Nevers Philippe / Mlle Riche Isabelle
U  Dusha Poley Athenais Yasnaïa Poliana
Geb.: 18-05-2012   RKF : 07 19305
(Aleksandrit x Stone Gail Alpina)
Fokker : Yakubova Sophie / Yakubov Timur - Eig.: Tréfoux Nathalie / Gouarin Cécile
afw  Histoire-d'Amour-Czarovna du Domaine d'Iasnaia Poliana
Geb.: 02-05-2012   LOF : 16174
(Czaroff Vakonowich du Domaine d'Iasnaïa-Poliana x Erezinah des Plaines de Paudell)
Fokker : Tréfoux Nathalie - Eig.: Mlle Garnier Elisa
 
afw  Horizonte Iluminada Fama (dite Haya)
Geb.: 28-07-2012   
(Basmach iz Razdolia x Delicious First Love from Fart Stable)
Fokker : Van Rijn Lidia / Bulyma Kinga - Eig.: Mlle Garnier Elisa
 
afw  Hukrainia du Clos Vremontois
Geb.: 04-03-2012   LOF : 016171
(Ch. Leonid vom Tollhaus x Darinia du Clos Vremontois)
F.&Eig.: Bourrasset Françoise
 
 
Jeugdklas (7/10)
1 U JBOB
Istorija de Principaute de Boisbelle
Geb.: 27-03-2013   LOF : 016374
(Bojan de l'Hermitage d'Eole x Ch. Cljatva de l'Hermitage d'Eole)
F.&Eig.: M. Nevers Philippe / Mlle Riche Isabelle
2 U  Irinovska d'El Collina of Perruska
Geb.: 23-10-2013   LOF : 016515
(Dirkov d'El Collina of Perruska x Felitza d'El Collina of Perruska)
F.&Eig.: Mme Lalemand Josette
3 U  Iulia de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 28-09-2013   LOF : 016482
(Russkiy Azart Wasiliy for Hermitage d'Eole x Russkiy Azart Ulenja for Hermitage d'Eole)
F.&Eig.: Guillon Sylvie
4 U  Iesvlana du Cot-Regnier
Geb.: 26-03-2013   LOF : 016380
(Fedja du Cot Regnier x F'Ksenia du Cot-Regnier)
Fokker : Laurent-Faure Danielle - Eig.: Mme Ronat Sandrine
U  Ievskaia de Principaute de Boisbelle
Geb.: 27-03-2013   LOF : 016376
(Bojan de l'Hermitage d'Eole x Ch. Cljatva de l'Hermitage d'Eole)
F.&Eig.: M. Nevers Philippe / Mlle Riche Isabelle
ZG  Endless Enjoy Impuls I Spendor
Geb.: 28-10-2013   PKR.X : 8535
(Ostrov Zabava Cognac x Cosmic Girl Impuls i Splendor)
Fokker : Wójcik Angelika - Eig.: Tréfoux Nathalie / Gouarin Cécile
ZG  Idole du Croc d'Ivoire
Geb.: 24-03-2013   LOF : 016418
(Embleme Royal du Grand Fresnoy x Eridunda du Grand Fresnoy)
Fokker : Massoubre Cécile - Eig.: Mlle Deltreuil Blandine
afw  Icone-Russe du Domaine d'Iasnaia-Poliana
Geb.: 14-10-2013   LOF : 016498
(Glenwing-Eragonowitch du Domaine d'Iasnaia-Poliana x Dance avec les Loups du Domaine d'Iasnaia-Poliana)
Fokker : Tréfoux Nathalie - Eig.: Mlle Garnier Elisa
 
afw  Inouchka d'Ellendil
Geb.: 26-04-2013   LOF : 016460
(Erevan du Clos Vremontois x Lynx Morning Star)
F.&Eig.: Mme Debricon Sophie
 
afw  Indian-Summer du Domaine d'Iasnaia-Poliana
Geb.: 14-10-2013   LOF : 016497
(Glenwing-Eragonowitch du Domaine d'Iasnaia-Poliana x Dance avec les Loups du Domaine d'Iasnaia-Poliana)
Fokker : Tréfoux Nathalie - Eig.: Tréfoux Nathalie / Gouarin Cécile
 
   
 
U : Uitmuntend
ZG : Zeer Goed
B : Belovend
 
 
 
 
 
 
terug naar boven