2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Zoeken
 
 
 
9-8-2014 : Zehlendorf/D - CAC
Keurmeester : Dhr. Erdös László/HU
Resultaten en foto's : Gerd-Christian www.gerd-christian.de
 
 
 
VDH CAC BR Klingsor's Curgan - VDH CAC BH BOB Blasch Legenda Rossij
 

13 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 5 / Teven : 8 )
 
Reuen (4/5)
 
Jeugdklas (0/1)
afw  Juri Bojarin vom Kuhlenfelder Wald
Geb.: 12-06-2013   VDH/DWZB B : 18449
(Ischyma Jaden Triskel x Carisma Royal Lily)
Fokker : Dressel Heiko - Eig.: Hahn-Wassilewa Tina
 
 
Intermediaire Klas (1/1)
1 U VDH
Iolaos ze Dvora Kralove
Geb.: 20-01-2013   VDH/DWZB B : 18373
(Ganymed ze Dvora Kralove x Camilca Mischenka)
Fokker : Buroh Helena & Dennis / Pearce Marina - Eig.: Buroh Helena
 
 
Kampioensklas (1/1)
1 U VDH
Ch. Yermoloff's Majakovski
Geb.: 22-07-2010   SE : 51124/2010
(Ztepponova Tzar Artjenko x Yermoloff's Jasmira)
Fokker : Persson Dan & Anneli - Eig.: Freiherr Danuta
 
 
Gebruiskhondenklas (1/1)
1 U VDH RCAC
Ch. Yegor Spirit of the Tsar
Geb.: 18-08-2010   OHZB : BAR 1278
(Izumrud iz Krylatoi Legendy x Abrakadabra Nijinski Ballet)
Fokker : Titze Edith - Eig.: Kain Maria
 
 
Open Klas (1/1)
1 U VDH CAC Beste Reu
Klingsor's Curgan
Geb.: 29-10-2011   VDH/DWZB B : 18284
(Altai vom Tännichtgrund x Ch. Klingsor's Xynthia)
Fokker : Siegel Dörte - Eig.: Siegel Dörte / Kroll Sabine
Teven (6/8)
 
Veteranenklas (1/1)
1 U VetCAC Vet.BOB
Ch. Kuskaya's Geisha
Geb.: 05-07-2006   VDH/DWZB B : 17670
(Kuskaya's Alik x Klingsor's Ochotna)
Fokker : Rüttimann Jeannette - Eig.: Weiser-Stratmann Anita
 
Jeugdklas (1/2)
1 ZG  Bilans No Doubt
Geb.: 01-04-2013   PKR.X : 8351
(Yermoloff's Majakovski x Bilans It's Incredible)
Fokker : Kuszyk Thomas - Eig.: Achenbach Melanie
 
afw  Jarina Bojarina vom Kuhlenfelder Wald
Geb.: 12-06-2013   VDH/DWZB B : 18455
(Ischyma Jaden Triskel x Carisma Royal Lily)
Fokker : Dressel Heiko - Eig.: Hahn-Wassilewa Tina
 
 
Intermediaire Klas (1/1)
1 U VDH RCAC
Alissa von Natalijnka
Geb.: 23-08-2012   VDH/DWZB B : 18343
(Ch. Velikij Kirgei x Ch. Kuskaya's Geisha)
F.&Eig.: Weiser-Stratmann Anita
 
 
Kampioensklas (2/2)
1 U VDH
Ch. Aljaska Legenda Rossij
Geb.: 07-04-2011   VDH/DWZB B : 18213
(Zagar Iz Razdolia x Lynx Power of Love)
F.&Eig.: Spengler Ljudmila
 
2 U RVDH
Ch. Aida z Brnova
Geb.: 18-10-2010   CLP/B : 2966
(Allperi Highlands Heart x Paloma Fi-It)
Fokker : Slovackova Barbora - Eig.: Kain Maria
 
 
Open Klas (1/2)
1 U VDH CAC Beste Teef - BOB
Blasch Legenda Rossij
Geb.: 17-06-2012   VDH/DWZB B : 18357
(Blesk iz Razdolia x Lynx Power of Love)
F.&Eig.: Spengler Ljudmila
afw  Cleopatra Balvert's
Geb.: 18-08-2012   CMKU/B : 3241/12
(Russkiy Azart Kristall Absolute x Estet Classic Basurmanka)
Fokker : Pokorna Zaneta - Eig.: Hahn-Wassilewa Tina
 
   
 
U : Uitmuntend
ZG : Zeer Goed
 
 
 
 
 
 
terug naar boven