2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Zoeken
 
 
 
27-7-2014 : Chemnitz-Klaffenbach/D - CAC
Keurmeester : Dhr. Jipping Gerard/NL
Resultaten en foto's : Christiane Schön
 
LS-Sachsen 2014
 
 
 
 

LS Sachsen 2014
VDH BR Ch. Qubotko Kalinow - VDH BH BOB BIS Ipatyev Hazi Cezarina Carevna
 

19 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 8 / Teven : 11 )
 
Reuen (8/8)
 
Jeugdklas (2/2)
1 U JgdVDH JgdCAC LJS Sachsen 2014
Kataboliw Aurum
Geb.: 06-09-2013   VDH/DWZB B : 18507
(Iwanushka von St. Petersburg x Anatevka vom Falknerforst)
Fokker : Nickelsen Dr. Kay & Tanja - Eig.: Dr. Nickelsen Kay
2 U JgdResVDH JgdResCAC
Tzigan aus dem Zarenreich
Geb.: 06-05-2013   VDH/DWZB B : 18424
(Raskor Kalinow x Ch. Maraya aus dem Zarenreich)
F.&Eig.: Klug Margrit
 
Kampioensklas (4/4)
1 U VDH LS Sachsen 2014 Beste Reu
Ch. Qubotko Kalinow
Geb.: 20-03-2010   VDH/DWZB B : 18104
(Teine Intrepid x Inuschka Kalinow)
Fokker : Kalinowski Robert & Silvia - Eig.: Dick Ute
2 U RVDH
Ch. Ischyma Polonius
Geb.: 16-08-2009   VDH/DWZB B : 18014
(Triskel Celtic Krylov x Cher z Bilmy)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Powilleit Renate
3 U  Ch. Mikolai aus dem Zarenreich
Geb.: 23-10-2008   VDH/DWZB B : 17913
(Karamasov aus dem Zarenreich x Jelena aus dem Zarenreich)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Niemann Rolf & Heidelinde
4 U  Ch. Altai vom Tännichtgrund
Geb.: 26-08-2008   VDH/DWZB B : 17878
(Ch. Turgai's Hajatin x Ch. Victory Misty Blue River)
Fokker : Dr. Med. Hille Rolf - Eig.: Siegel Dörte
 
Open Klas (2/2)
1 U VDH CAC
Skylark Stepowy Goniec
Geb.: 25-08-2012   PKR.X : 8174
(Ermolay av Fjascho x Ch. Zlota Sotnia Stepowy Goniec)
Fokker : Rychlik Kazimierz - Eig.: Dr. Nickelsen Kay
2 U RVDH RCAC
Klingsor's Curgan
Geb.: 29-10-2011   VDH/DWZB B : 18284
(Altai vom Tännichtgrund x Ch. Klingsor's Xynthia)
Fokker : Siegel Dörte - Eig.: Siegel Dörte / Kroll Sabine
Teven (10/11)
 
Jeugdklas (4/5)
1 U JgdVDH JgdCAC LJS Sachsen 2014 JBOB
Russkiy Azart Yellaine Delight of Paradise
Geb.: 02-04-2013   ROI : 13/62558
(Ch. Russkiy Azart Olimp Imperium Civiltas x Borscana Iselin)
Fokker : Lazareva Maria - Eig.: Dr. Nickelsen Kay
2 U JgdResVDH JgdResCAC
Tahira aus dem Zarenreich
Geb.: 06-05-2013   VDH/DWZB B : 18435
(Raskor Kalinow x Ch. Maraya aus dem Zarenreich)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Franz Kathrin & Alexander
3 U  Ischyma Winona
Geb.: 08-04-2013   VDH/DWZB B : 18409
(Ch. Ischyma McCauley x Ipatyev Hazi Cezarina Carevna)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Powilleit Renate
4 U  Ischyma Waris
Geb.: 08-04-2013   VDH/DWZB B : 18407
(Ch. Ischyma McCauley x Ipatyev Hazi Cezarina Carevna)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Lemke Viktor & Irina
afw  Shahira aus dem Zarenreich
Geb.: 09-04-2013   VDH/DWZB B : 18401
(Art Deco Nijinski Ballet x Karenina aus dem Zarenreich)
F.&Eig.: Klug Margrit
 
 
Intermediaire Klas (1/1)
1 ZG  Bilans No Doubt
Geb.: 01-04-2013   PKR.X : 8351
(Yermoloff's Majakovski x Bilans It's Incredible)
Fokker : Kuszyk Thomas - Eig.: Achenbach Melanie
 
 
Kampioensklas (3/3)
1 U VDH LS Sachsen 2014 Beste Teef - BOB Best in Show
Ch. Ipatyev Hazi Cezarina Carevna
Geb.: 21-08-2009   VDH/DWZB B : 18099
(Ch. Ischyma Carat x Ch. Ipatyev Hazi Bianka Baroness)
Fokker : Nagy T. - Eig.: Kirsch Evelyn
2 U RVDH
Ch. Marischka aus dem Zarenreich
Geb.: 23-10-2008   VDH/DWZB B : 17916
(Karamasov aus dem Zarenreich x Jelena aus dem Zarenreich)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Franz Kathrin
 
3 U  Ch. Pamina aus dem Zarenreich
Geb.: 04-04-2011   VDH/DWZB B : 18221
(Ch. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka x Jelena aus dem Zarenreich)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Schön Christiane
 
Open Klas (2/2)
1 U VDH CAC
Ca'Frosco Lietka
Geb.: 03-07-2012   ROI : 12/111337
(Ca'Frosco Hakon x Dobrinja)
Fokker : Bertolini Elena - Eig.: Siegel Dörte
2 U RVDH RCAC
Anatevka vom Falknerhorst
Geb.: 28-09-2009   VDH/DWZB B : 18037
(Turgai's Feopen x Janscha Raschi-Pack-Buran)
Fokker : Kolberg Natascha - Eig.: Dr. Nickelsen Kay
 
   
 
U : Uitmuntend
ZG : Zeer Goed
 
 
 
 
 
 
terug naar boven