2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Zoeken
 
 
 
19-7-2014 : Mammendorf/D - CAC
Keurmeester : Dhr. Baumann Wolfgang/D
Resultaten en foto's : Kerstin Gröschel - Foto's : Udo Gröschel
 
 
 


VDH BR BOB BIS Ch. Dante Frajanka - VDH CAC BH BOS Barinya Spirit of the Tsar
 

12 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 3 / Teven : 9 )
 
Reuen (3/3)
 
Kampioensklas (1/1)
1 U VDH Beste Reu - BOB Best in Show
Ch. Dante Frajanka
Geb.: 09-11-2011   CMKU/B : 3095/11
(Harmon Majove Bohemia x Phaedra Iriska)
Fokker : Pilecek Karel - Eig.: Stettinger-Faust Renate
 
Open Klas (2/2)
1 U VDH CAC
Razumov aus dem Zarenreich
Geb.: 25-01-2012   OHZB : 1317
(Karamasov aus dem Zarenreich x Mierzalosc Borzoi Blanda Aiton)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: ASG
2 U RVDH RCAC
Ch. Darley z Palatinu Moravia
Geb.: 03-03-2011   CMKU/B : 3013/11
(Darwin Majove Bohemia x Ciacona Bistkupstwo)
Fokker : Ruzickova Marta - Eig.: Stettinger-Faust Renate
Teven (9/9)
 
Jeugdklas (3/3)
1 U JgdVDH JgdCAC JBOB
Bourbonskaya Lilia Favorit Psovaja Ohota
Geb.: 29-03-2013   UKU : 091205
(Iorek's Fendi x Masha for Psovaja Ohota Aleksandrit Favorit)
Fokker : Shyman Marina - Eig.: Lehmann Gerd
2 U JgdResVDH JgdResCAC
Aponi von Alshamina
Geb.: 14-03-2013   VDH/DWZB B : 18390
(Velikij Oleg x Rose of Heaven Sokolow)
Fokker : Koschwitz Nadja - Eig.: Forster Martina
3 ZG  Stepun's Efvalia
Geb.: 31-08-2013   VDH/DWZB B : 18505
(Stepun's Zubatoi x Stepun's Agniia)
Fokker : Wöhrle-Simon Dorothee - Eig.: Lesser Kerstin
 
Intermediaire Klas (2/2)
1 U VDH
Ancia von Nataljinka
Geb.: 21-08-2012   VDH/DWZB B : 18344
(Ch. Velikij Kirgei x Ch. Kuskaya's Geisha)
Fokker : Weiser-Stratmann Anita - Eig.: Sigi Sonja
2 U RVDH
Fonezel Briljant Bijou Charisma Cavalerik
Geb.: 09-04-2013   RKF : 3586131
(Bel Etual Florizel x Puma Svet Ochey)
Fokker : Bleze Elena - Eig.: Zilken Uta
 
Gebruiskhondenklas (1/1)
1 U VDH
Ch. Stepun's Zora-Zarina
Geb.: 16-09-2008   VDH/DWZB B : 17891
(Ardagan's Firecracker x Stepun's Tupij)
Fokker : Wöhrle-Simon Dorothee - Eig.: Lesser Kerstin
 
Open Klas (3/3)
1 U VDH CAC Beste Teef - BOS
Barinya Spirit of the Tsar
Geb.: 23-05-2012   OHZB : BA 1322
(Endevor Senator Jay Eff Kay x Sherinja Spirit of the Tsar)
Fokker : Titze Edith - Eig.: Gröschel Kerstin & Udo
2 U RVDH RCAC
Stepun's Caterina
Geb.: 06-03-2011   VDH/DWZB B : 18186
(Teine Chester Kalinow x Stepun's Xaranowa)
Fokker : Wöhrle-Simon Dorothee - Eig.: Lesser Kerstin
3 U  Axinja von Natalijnka
Geb.: 21-08-2012   VDH/DWZB B : 18342
(Ch. Velikij Kirgei x Ch. Kuskaya's Geisha)
Fokker : Weiser-Stratmann Anita - Eig.: Sigi Sonja
   
 
U : Uitmuntend
ZG : Zeer Goed
 
 
 
 
 
 
terug naar boven