2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Zoeken
 
 
 
28-6-2014 : Genk/B - CAC-CACIB
Keurmeester : Mw. Wagner Ruth/L
Resultaten en foto's : Sylvie Guillon, Gérard Mahé - Annie Rogiers
 
 
 


CAC-CACIB BOB 2BOG Ch. Chyerdak Kashmir - CAC-CACIB BOS Russian Pearl Sokolow
 

14 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 6 / Teven : 8 )
 
Reuen (6/6)
 
Intermediaire Klas (1/1)
1 U  Ornament iz Almaznogo Fonda
Geb.: 11-03-2013   UKU : 16677/000560
(Vega Shelk Rifey x Solovyev Gosudarynya Elizaveta)
Fokker : Lascenco Ella - Eig.: Corbesier Roger
 
Open Klas (2/2)
1 U RCAC-RCACIB
Russkiy Azart Wasiliy for Hermitage d'Eole
Geb.: 09-03-2012   LOI : 12/50395
(Solovyev Landish for Russkiy Azart x Ch. Eleghiya Prekrasnaya Mecta)
Fokker : Lazareva Maria - Eig.: Guillon Sylvie
2 U  Everhill's Higgins Evgen
Geb.: 08-02-2011   SE : 25281/2011
(Evgeni Bistkupstwo x Everhill's Boom Like That)
Fokker : Wiren Anna-Parisa - Eig.: Priest Rosalind
 
Kampioensklas (2/2)
1 U CAC-CACIB BOB 2 BOG
Ch. Chyerdak Kashmir
Geb.: 14-09-2011   LOSH : 1100338
(Ch. Ischyma Hitan Ryan x Ch. Rainmaker Kylli Chyerdak)
F.&Eig.: Soete Deborah
2 U  Ch. Bolshajan Faramir
Geb.: 08-03-2012   FI : 25361/12
(Ch. Korsakov's Oakhill Landmark x Staraja Russa Jaroslavna)
Fokker : Karikumpu Anne & Tero - Eig.: Karikumpu Sonja & Anne & Tero
 
Veteranenklas (1/1)
1 U Vet.BOB 4 Veteran BIS
MCh. Ischyma Harosjenkie
Geb.: 20-03-2005   VDH/DWZB B : 17430
(Ch. Darbaschan's Super Strike x Ch. Ischyma Comtess)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Schalenbourg Greta
Teven (8/8)
 
Jeugdklas (1/1)
1 U JBOB
Aiyana von Alshamina
Geb.: 14-03-2013   NHSB : 2935129
(Velikij Oleg x Rose of Heaven Sokolow)
Fokker : Koschwitz Nadja - Eig.: Alberda Frans
 
Intermediaire Klas (2/2)
1 U RCAC-RCACIB
H'Kraznaya de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 05-07-2012   LOF : 16196
(Fedja du Cot Regnier x Ch. Charunija de l'Hermitage d'Eole)
F.&Eig.: Guillon Sylvie
2 U  Resch Wind Amara
Geb.: 30-07-2012   VDH/DWZB B : 18326
(Ch. Ambros of the Wicklow Hunters x Ch. Alesja vom Euskirchenhof)
F.&Eig.: Schmidt Cordelia & Uwe
 
Open Klas (3/3)
1 U CAC-CACIB BOS
Russian Pearl Sokolow
Geb.: 28-03-2009   SHSB/LOS : 681830
(Phaedra Camus x Moonlight Meteliza Sokolow)
Fokker : Schmid Gabriele - Eig.: Van Hoof-Bekers Eddy & Bianca
2 U  Resch Wind Aurora
Geb.: 30-07-2012   VDH/DWZB B : 18328
(Ch. Ambros of the Wicklow Hunters x Ch. Alesja vom Euskirchenhof)
F.&Eig.: Schmidt Cordelia & Uwe
3 ZG  Bolshajan Freija Aurelia
Geb.: 08-03-2012   FI : 25362/12
(Ch. Korsakov's Oakhill Landmark x Staraja Russa Jaroslavna)
Fokker : Karikumpu Anne & Tero - Eig.: Karikumpu Sonja & Anne & Tero
 
Kampioensklas (2/2)
1 U  Ch. Chyerdak Kamaera
Geb.: 14-09-2011   LOSH : 1100346
(Ch. Ischyma Hitan Ryan x Ch. Rainmaker Kylli Chyerdak)
F.&Eig.: Soete Deborah
2 U  Ch. Gaïa de Xanishka
Geb.: 01-04-2011   LOF : 15936
(Ch. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka x Ch. Belka de Xanishka)
Fokker : Bacquet Annick / Pataud Xavier - Eig.: Bacquet Annick
   
 
U : Uitmuntend
ZG : Zeer Goed
 
 
 
 
 
 
terug naar boven