2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Zoeken
 
 
 
8-6-2014 : Angers/F - CACS-CACIB Championnat de France
Keurmeester : Dhr. Dumortier Alain/F
Resultaten en foto's : Sylvie Guillon, Gérard Mahé
 
 
 

Reuen
CACIB BOB Ch. Chef-d'oeuvre du Grand Fresnoy
 

26 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 11 / Teven : 15 )
 
Reuen (11/11)
 
Open Klas (8/8)
1 U CAC-RCACIB New French Ch.
Russkiy Azart Wasiliy for Hermitage d'Eole
Geb.: 09-03-2012   LOI : 12/50395
(Solovyev Landish for Russkiy Azart x Ch. Eleghiya Prekrasnaya Mecta)
Fokker : Lazareva Maria - Eig.: Guillon Sylvie
2 U RCACS
F'Kretchet du Cot-Regnier
Geb.: 02-06-2010   LOF : 015752
(Rasswet's Burattino x Vestlana du Cot-Regnier)
F.&Eig.: Mme Laurent-Faure Danielle
3 U  Fenris du Cot-Regnier
Geb.: 18-03-2010   LOF : 015667
(Boran du Cot-Regnier x Aza)
Fokker : Laurent-Faure Danielle - Eig.: Mme Brondy Sylviane
4 U  Aristarh
Geb.: 05-05-2012   SF/FIN : 37420/12
(Ch. Borzowski's Phenomenon x Bel Etual Romantika)
Fokker : Polichenko Daria - Eig.: Combis Marie-Hélène
U  Emanurov de Prjevalski
Geb.: 05-09-2009   LOF : 015544
(Valdai des Crocs de la Molière x Vorestane de Tchesskaïa)
Fokker : Huvelle / Chevalier  - Eig.: Mlle Chevalier Line
U  Ch. Emminence Grise du Grand Fresnoy
Geb.: 08-03-2009   LOF : 015437
(Borscana Thunderstruck x Valse Viennoise du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis Marie-Hélène - Eig.: Mme Gaussail Lydia
U  Fribourg du Grand Fresnoy
Geb.: 05-09-2010   LOF : 015817
(Ischyma Fandango x Diane de Poitiers du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis Marie-Hélène - Eig.: Mme Bernard Christine
U  Ch. Pyashka's Barin
Geb.: 08-02-2010   VDH/DWZB B : 18089
(Kuskaya's Grischa x Ch. Pyashka's Adlesha)
Fokker : Buchmann Joachim - Eig.: Störner Simone & Klaus
 
Kampioensklas (1/1)
1 U CACIB BOB
Ch. Chef-d'oeuvre du Grand Fresnoy
Geb.: 16-09-2007   LOF : 015102/02712
(Ch. Staraja Russa Darkov Fresnoy x Vinchka des Crocs de la Molière)
F.&Eig.: Combis Marie-Hélène
 
Jeugdklas (2/2)
1 U  Ilaman d'Ellendil
Geb.: 26-04-2013   LOF : 016456
(Erevan du Clos Vremontois x Lynx Morning Star)
F.&Eig.: Mme Debricon Sophie
2 ZG  Iascha du Cot-Regnier
Geb.: 26-03-2013   LOF : 016379
(Fedja du Cot Regnier x F'Ksenia du Cot-Regnier)
Fokker : Laurent-Faure Danielle - Eig.: M. Haensel Cédric
Teven (15/15)
 
Open Klas (7/7)
1 U CACS-CACIB BOS
Ch. Pyashka's Bajara
Geb.: 08-02-2010   VDH/DWZB B : 18093
(Kuskaya's Grischa x Ch. Pyashka's Adlesha)
F.&Eig.: Buchmann Joachim
2 U RCACS
Ch. Fortuna de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 25-04-2010   LOF : 15684
(Ch. Dober-Kopp T-Boy x Ch. Ust'Luga de l'Hermitage d'Eole)
Fokker : Guillon Sylvie - Eig.: Mlle Fouque Sandrine
3 U  H'Kalouga de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 25-05-2012   LOF : 016187
(Eltsine de l'Hermitage d'Eole x Ch. Dober-Kopp Volga)
F.&Eig.: Guillon Sylvie
4 U  Ch. Histoire-d'Amour du Grand Fresnoy
Geb.: 22-07-2012   LOF : 016299/,3413
(Chef d'Oeuvre du Grand Fresnoy x Dame Blanche du Grand Fresnoy)
F.&Eig.: Combis Marie-Hélène
U  Borscana Excessive
Geb.: 24-07-2008   S : AG 0900512
(Ch. Borzowski's Golden Jubilee x Ch. Borscana WitchCraft)
Fokker : Edland / Sellin  - Eig.: Mme Worthy Linda / Mme Edland Lize
U  Fleche du Cot Regnier
Geb.: 18-03-2010   LOF : 015671/03305
(Boran du Cot-Regnier x Aza)
Fokker : Laurent-Faure Danielle - Eig.: M. Garcia Patrick
U  Ch. Hermine Blanche du Grand Fresnoy
Geb.: 13-01-2012   LOF : 016162
(Chef d'Oeuvre du Grand Fresnoy x Staraja Russa Eva du Grand Fresnoy)
F.&Eig.: Combis Marie-Hélène
 
Kampioensklas (2/2)
1 U RCACIB
Ch. F'Ksenia du Cot-Regnier
Geb.: 02-06-2010   LOF : 015757
(Rasswet's Burattino x Vestlana du Cot-Regnier)
F.&Eig.: Mme Laurent-Faure Danielle
2 U  Ch. Hortense de Beauharnais du Grand Fresnoy
Geb.: 22-03-2012   LOF : 016136/03398
(Chef d'Oeuvre du Grand Fresnoy x Alienor-d'Aquitaine du Grand Fresnoy)
F.&Eig.: Combis Marie-Hélène
 
Jeugdklas (4/4)
1 U JBOB
Isami d'Ellendil
Geb.: 26-04-2013   LOF : 016461
(Erevan du Clos Vremontois x Lynx Morning Star)
F.&Eig.: Mme Debricon Sophie
2 U  Iasnaia Poliana de Xanishka
Geb.: 01-07-2013   LOF : 016467
(Pyashka's Barenko x Ch. Delia de Xanishka)
Fokker : Bacquet Annick / Pataud Xavier - Eig.: Mme Duprey-Perou Christine
3 U  Irinka du Cot-Regnier
Geb.: 26-03-2013   LOF : 016383
(Fedja du Cot Regnier x F'Ksenia du Cot-Regnier)
Fokker : Laurent-Faure Danielle - Eig.: M. Orgeron Christophe
4 U  Iesvlana du Cot-Regnier
Geb.: 26-03-2013   LOF : 016380
(Fedja du Cot Regnier x F'Ksenia du Cot-Regnier)
Fokker : Laurent-Faure Danielle - Eig.: Mme Ronat Sandrine
 
Puppyklas (2/2)
1 VB Beste Puppy
Dushistaya Step Rain Star
Geb.: 18-09-2013   UKU : 0178380
(Tiberiy Aleksandrit Favorit x Tavriya Aleksandrit Favorit)
Fokker : Yumatova Tatyana Viktorovna - Eig.: Mme Debricon Sophie
2 VB  Iulia de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 28-09-2013   LOF : 016482
(Russkiy Azart Wasiliy for Hermitage d'Eole x Russkiy Azart Ulenja for Hermitage d'Eole)
F.&Eig.: Guillon Sylvie
   
 
U : Uitmuntend
ZG : Zeer Goed
VB : Veel Belovend
 
 
 
 
 
 
terug naar boven