2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Zoeken
 
 
 
7-6-2014 : Tüttleben/D - CAC
Keurmeester : Dhr. Sistermann Marco/D
Resultaten en foto's : Christiane Schön
 
25 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 10 / Teven : 15 )
 
Reuen (10/10)
 
Veteranenklas (1/1)
1 U VetVDH VetCAC Vet.BOB
Ch. Zloty Laur Stepowy Goniec
Geb.: 29-09-2004   VDH/DWZB B : 17698
(Russkiy Standart Arlekin x Via Alba Stepowy Goniec)
Fokker : Rychlik Kazimierz - Eig.: Barwitzki Ludmilla
 
Jeugdklas (4/4)
1 U JgdVDH JgdCAC
Ischyma Wassja
Geb.: 08-04-2013   VDH/DWZB B : 18403
(Ch. Ischyma McCauley x Ipatyev Hazi Cezarina Carevna)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Walck Wilfried
2 U JgdResVDH JgdResCAC
Rasswet's Dante
Geb.: 02-03-2013   VDH/DWZB B : 18379
(Karamasov aus dem Zarenreich x Rasswet's Belana)
Fokker : Wille Marion - Eig.: Gums Angelika
 
3 U  Stepun's Elekin
Geb.: 31-08-2013   VDH/DWZB B : 18498
(Stepun's Zubatoi x Stepun's Agniia)
F.&Eig.: Wöhrle-Simon Dorothee
4 U  Rasswet's Diandro
Geb.: 02-03-2013   VDH/DWZB B : 18380
(Karamasov aus dem Zarenreich x Rasswet's Belana)
Fokker : Wille Marion - Eig.: Otto Conny / Hüttner Stephan
 
Intermediaire Klas (1/1)
1 U VDH CAC Beste Reu - BOB
Ruslan Stepowy Goniec
Geb.: 20-07-2012   PKR.X : 8061
(Lothar Stepowy Goniec x Cassablanca Stepowy Goniec)
Fokker : Rychlik Kazimierz - Eig.: Barwitzki Ludmilla
 
Kampioensklas (2/2)
1 U VDH
Ch. Ajoscha iz mira älf
Geb.: 23-09-2011   VDH/DWZB B : 18258
(Ch. Leonid vom Tollhaus x Ch. Scharkow's Bogisha)
Fokker : Kühlmann Martina - Eig.: Locher Stephan M. / Leeb Susanne
2 U RVDH
Ch. Ischyma Polonius
Geb.: 16-08-2009   VDH/DWZB B : 18014
(Triskel Celtic Krylov x Cher z Bilmy)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Powilleit Renate
 
Open Klas (2/2)
1 U VDH RCAC
Rimskiy aus dem Zarenreich
Geb.: 25-01-2012   VDH/DWZB B : 18303
(Karamasov aus dem Zarenreich x Mierzalosc Borzoi Blanda Aiton)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Gligoric Milorad / Hartig Sabine
2 U RVDH
Alshajan vom Euskirchenhof
Geb.: 14-07-2009   VDH/DWZB B : 18005
(Joschij vom Sölring Hüs x Tovaritsch's Boltuska)
Fokker : Euskirchen R. & P.J. - Eig.: Kanngiesser Tom
Teven (15/15)
 
Jeugdklas (5/5)
1 U JgdVDH JgdCAC JBOB
Tahira aus dem Zarenreich
Geb.: 06-05-2013   VDH/DWZB B : 18435
(Raskor Kalinow x Ch. Maraya aus dem Zarenreich)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Franz Kathrin & Alexander
2 U JgdResVDH JgdResCAC
Stepun's Efvalia
Geb.: 31-08-2013   VDH/DWZB B : 18505
(Stepun's Zubatoi x Stepun's Agniia)
Fokker : Wöhrle-Simon Dorothee - Eig.: Lesser Kerstin
3 U  Ischyma Winona
Geb.: 08-04-2013   VDH/DWZB B : 18409
(Ch. Ischyma McCauley x Ipatyev Hazi Cezarina Carevna)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Powilleit Renate
4 U  Alija bely Beljajew
Geb.: 22-04-2013   VDH/DWZB B : 18413
(Ch. Cyparus Mierzalosc Borzoi x Daphne Laureatus Mierzalosc Borzoi)
Fokker : Metzdorf Claudia - Eig.: Metzdorf Claudia / Dr. Schorre-Stallmann G.
ZG  Bilans No Doubt
Geb.: 01-04-2013   PKR.X : 8351
(Yermoloff's Majakovski x Bilans It's Incredible)
Fokker : Kuszyk Thomas - Eig.: Achenbach Melanie
 
 
Intermediaire Klas (2/2)
1 U VDH
Rasswet's Davina
Geb.: 02-03-2013   VDH/DWZB B : 18385
(Karamasov aus dem Zarenreich x Rasswet's Belana)
F.&Eig.: Wille Marion
2 U RVDH
Roxolana Stepowy Goniec
Geb.: 20-07-2012   PKR.X : 8062
(Lothar Stepowy Goniec x Cassablanca Stepowy Goniec)
Fokker : Rychlik Kazimierz - Eig.: Barwitzki Ludmilla
 
Kampioensklas (3/3)
1 U VDH
Ch. Stepun's Chaska
Geb.: 06-03-2011   VDH/DWZB B : 18184
(Teine Chester Kalinow x Stepun's Xaranowa)
F.&Eig.: Wöhrle-Simon Dorothee
1 U  Ch. Her Majesty Stepowy Goniec
Geb.: 28-04-2008   VDH/DWZB B : 17922
(Ch. Wlad av Fjascho x Ch. Ursa Maior Stepowy Goniec)
Fokker : Rychlik Kazimierz - Eig.: Barwitzki Ludmilla
 
2 U RVDH
Ch. Stepun's Zora-Zarina
Geb.: 16-09-2008   VDH/DWZB B : 17891
(Ardagan's Firecracker x Stepun's Tupij)
Fokker : Wöhrle-Simon Dorothee - Eig.: Lesser Kerstin
 
Gebruiskhondenklas (1/1)
1 U VDH
Rasswet's Chernila
Geb.: 08-02-2009   VDH/DWZB B : 17940
(Rasswet's Burattino x Jelistaz One Little Sweetheart)
F.&Eig.: Wille Marion
 
 
Open Klas (4/4)
1 U VDH CAC Beste Teef - BOS
Stepun's Caterina
Geb.: 06-03-2011   VDH/DWZB B : 18186
(Teine Chester Kalinow x Stepun's Xaranowa)
Fokker : Wöhrle-Simon Dorothee - Eig.: Lesser Kerstin
2 U RVDH RCAC
Stepun's Barishnija
Geb.: 02-04-2010   VDH/DWZB B : 18101
(Alex Baranowskij x Stepun's Tupij)
F.&Eig.: Wöhrle-Simon Dorothee
3 U  Ch. Pamina aus dem Zarenreich
Geb.: 04-04-2011   VDH/DWZB B : 18221
(Ch. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka x Jelena aus dem Zarenreich)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Schön Christiane
4 ZG  Klingsor's Adascha
Geb.: 10-05-2008   VDH/DWZB B : 17850
(Klingsor's Nonius x Baruschka's Imzadza)
Fokker : Siegel Dörte - Eig.: Raspe Petra
   
 
U : Uitmuntend
ZG : Zeer Goed
 
 
 
 
 
 
terug naar boven