2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Zoeken
 
 
 
25-5-2014 : Marmande/F - CACS-CACIB Spéciale Barzoï
Keurmeester : Dhr. Bessa Joao de Paula/PT
Resultaten en foto's : Sylvie Guillon, Gérard Mahé
 
 
 

Reuen
CACS Russkiy Azart Wasiliy for Hermitage d'Eole - RCACS Ch. Excelmans du Grand Fresnoy
 

19 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 8 / Teven : 11 )
 
Reuen (7/8)
 
Open Klas (6/7)
1 U CACS-RCACIB
Russkiy Azart Wasiliy for Hermitage d'Eole
Geb.: 09-03-2012   LOI : 12/50395
(Solovyev Landish for Russkiy Azart x Ch. Eleghiya Prekrasnaya Mecta)
Fokker : Lazareva Maria - Eig.: Guillon Sylvie
2 U RCACS
Ch. Excelmans du Grand Fresnoy
Geb.: 07-07-2009   LOF : 15521
(Djinseeker French Dream du Grand Fresnoy x Ch. Andora du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis Marie-Hélène - Eig.: Mme Buira Helene
3 U  H'Oleg du Clos Vremontois
Geb.: 04-03-2012   LOF : 016165
(Ch. Leonid vom Tollhaus x Darinia du Clos Vremontois)
F.&Eig.: Bourrasset Françoise
4 U  Howard De Pinedo
Geb.: 24-05-2012   LOF : 016208/02903
(Fedja du Cot Regnier x Ch. Anaïs Anaïs de Pinedo)
Fokker : Fernandez de Pinedo Cecilio - Eig.: M. Mme Piard Michel & Monique
U  Giljay de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 23-10-2011   LOF : 016044
(Ch. Dober-Kopp T-Boy x Bliostka de l'Hermitage d'Eole)
Fokker : Guillon Sylvie - Eig.: Mlle Fouque Sandrine
U  Hikolai des Fils de Borée
Geb.: 03-04-2012   LOF : 016142
(Danilov Iz Homierovskoi Pekarni x Ekatherina du Chateau de la Taurie)
Fokker : Mena Christiane - Eig.: Mme Renaud Anaïs
afw  Goeland des Fils de Borée
Geb.: 17-01-2011   LOF : 015866/2870
(Danilov Iz Homierovskoi Pekarni x Ekatherina du Chateau de la Taurie)
Fokker : Mena Christiane - Eig.: Mme Mena Oriane
 
 
Kampioensklas (1/1)
1 U CACIB BOB
Ch. Chef-d'oeuvre du Grand Fresnoy
Geb.: 16-09-2007   LOF : 015102/02712
(Ch. Staraja Russa Darkov Fresnoy x Vinchka des Crocs de la Molière)
F.&Eig.: Combis Marie-Hélène
Teven (11/11)
 
Intermediaire Klas (2/2)
1 U CACS-CACIB
H'Kraznaya de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 05-07-2012   LOF : 16196
(Fedja du Cot Regnier x Ch. Charunija de l'Hermitage d'Eole)
F.&Eig.: Guillon Sylvie
2 U  Irina du Clos Vrémontois
Geb.: 08-02-2013   LOF : 016366
(Alyosha Sagan Mraja x Calinka du Clos Vrémontois)
Fokker : Bourrasset Françoise - Eig.: Mme Cotinaud Andréa
 
Open Klas (4/4)
1 U RCACS
Hyaschka du Clos Vremontois
Geb.: 04-03-2012   LOF : 016169/03375
(Ch. Leonid vom Tollhaus x Darinia du Clos Vremontois)
F.&Eig.: Bourrasset Françoise
2 U  H'Kalouga de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 25-05-2012   LOF : 016187
(Eltsine de l'Hermitage d'Eole x Ch. Dober-Kopp Volga)
F.&Eig.: Guillon Sylvie
3 U  Gorlovska du Chateau de la Taurie
Geb.: 25-04-2011   LOF : 015911/03356
(Tsavo du Château de la Taurie x Vanina des Crocs de la Molière)
Fokker : de Gastines Martine - Eig.: Mme Mena Christiane
4 ZG  Helectra de Pinedo
Geb.: 24-05-2012   LOF : 16211
(Fedja du Cot Regnier x Ch. Anaïs Anaïs de Pinedo)
Fokker : Fernandez de Pinedo Cecilio - Eig.: Mme Laurent-Faure Danielle
 
Kampioensklas (3/3)
1 U RCACIB
Ch. F'Ksenia du Cot-Regnier
Geb.: 02-06-2010   LOF : 015757
(Rasswet's Burattino x Vestlana du Cot-Regnier)
F.&Eig.: Mme Laurent-Faure Danielle
2 U  Ch. Histoire-d'Amour du Grand Fresnoy
Geb.: 22-07-2012   LOF : 016299/,3413
(Chef d'Oeuvre du Grand Fresnoy x Dame Blanche du Grand Fresnoy)
F.&Eig.: Combis Marie-Hélène
3 U  Ch. Fortuna de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 25-04-2010   LOF : 15684
(Ch. Dober-Kopp T-Boy x Ch. Ust'Luga de l'Hermitage d'Eole)
Fokker : Guillon Sylvie - Eig.: Mlle Fouque Sandrine
 
Jeugdklas (2/2)
1 U JBOB
Izadora du Cot-Regnier
Geb.: 26-03-2013   LOF : 016382
(Fedja du Cot Regnier x F'Ksenia du Cot-Regnier)
F.&Eig.: Mme Laurent-Faure Danielle
2 U  Isabella du Clos Vremontois
Geb.: 08-02-2013   LOF : 016368
(Alyosha Sagan Mraja x Calinka du Clos Vrémontois)
F.&Eig.: Bourrasset Françoise
   
 
U : Uitmuntend
ZG : Zeer Goed
 
 
 
 
 
 
terug naar boven