2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Zoeken
 
 
 
24-5-2014 : Ingolstadt/D - CAC
Keurmeester : Dhr. Levente Miklos/HU
Resultaten en foto's : Kerstin Gröschel
 
 
 


VDH CAC BR BOB Razumov aus dem Zarenreich - VDH CAC BH Barinya Spirit of the Tsar
 

15 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 3 / Teven : 12 )
 
Reuen (3/3)
 
Puppyklas (1/1)
1 VB  Stepun's Eleazar
Geb.: 31-08-2013   VDH/DWZB B : 18502
(Stepun's Zubatoi x Stepun's Agniia)
Fokker : Wöhrle-Simon Dorothee - Eig.: Müller-Rettenbacher Ingrid
 
Kampioensklas (1/1)
1 ZG  Ch. Bel Etual Vronskiy
Geb.: 25-03-2011   RKF : 2971583
(Demjan x Metel Moya Ostrada iz Severnoi Ohoty)
Fokker : Parichenko Ekaterina / Smirnova  - Eig.: Trevisan-Bauer Patrizia
 
Open Klas (1/1)
1 U VDH CAC Beste Reu - BOB
Razumov aus dem Zarenreich
Geb.: 25-01-2012   OHZB : 1317
(Karamasov aus dem Zarenreich x Mierzalosc Borzoi Blanda Aiton)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: ASG
Teven (12/12)
 
Puppyklas (2/2)
1 VB Beste Puppy
Gelert Spirit's Esthera
Geb.: 01-09-2013   VDH/DWZB B : 18496
(Corsakov-Impérator d'Ymauville x Lailah vom Sölring Hüs)
Fokker : Decker-Spychala Axel - Eig.: Tyroff Kay / Schuch Christine
2 VB  Stepun's Efvalia
Geb.: 31-08-2013   VDH/DWZB B : 18505
(Stepun's Zubatoi x Stepun's Agniia)
Fokker : Wöhrle-Simon Dorothee - Eig.: Lesser Kerstin
 
Jeugdklas (5/5)
1 U JgdVDH JgdCAC JBOB
Aleshanee von Alshamina
Geb.: 14-03-2013   VDH/DWZB B : 18387
(Velikij Oleg x Rose of Heaven Sokolow)
F.&Eig.: Koschwitz Nadja
2 U JgdResVDH JgdResCAC
Aponi von Alshamina
Geb.: 14-03-2013   VDH/DWZB B : 18390
(Velikij Oleg x Rose of Heaven Sokolow)
Fokker : Koschwitz Nadja - Eig.: Forster Martina
3 ZG  Fonezel Briljant Bijou Charisma Cavalerik
Geb.: 09-04-2013   RKF : 3586131
(Bel Etual Florizel x Puma Svet Ochey)
Fokker : Bleze Elena - Eig.: Zilken Uta
4 ZG  Olga Hiacyntowna Contra Lege
Geb.: 17-02-2013   PKR.X : 8449
(Solovyev Giacint x Rozprawa Lexowna Contra Lege)
Fokker : Zembowicz Andrzej - Eig.: Heintzel Danuta
G  Ayasha von Alshamina
Geb.: 14-03-2013   VDH/DWZB B : 18388
(Velikij Oleg x Rose of Heaven Sokolow)
Fokker : Koschwitz Nadja - Eig.: Huber Maria-Margaretha
 
Kampioensklas (2/2)
1 U VDH
Ch. Rose of Heaven Sokolow
Geb.: 28-03-2009   VDH/DWZB B : 18157
(Phaedra Camus x Moonlight Meteliza Sokolow)
Fokker : Schmid Gabriele - Eig.: Koschwitz Nadja
2 U RVDH
Ch. Stepun's Zora-Zarina
Geb.: 16-09-2008   VDH/DWZB B : 17891
(Ardagan's Firecracker x Stepun's Tupij)
Fokker : Wöhrle-Simon Dorothee - Eig.: Lesser Kerstin
 
Open Klas (3/3)
1 U VDH CAC Beste Teef - BOS
Barinya Spirit of the Tsar
Geb.: 23-05-2012   OHZB : BA 1322
(Endevor Senator Jay Eff Kay x Sherinja Spirit of the Tsar)
Fokker : Titze Edith - Eig.: Gröschel Kerstin & Udo
2 ZG  Stepun's Caterina
Geb.: 06-03-2011   VDH/DWZB B : 18186
(Teine Chester Kalinow x Stepun's Xaranowa)
Fokker : Wöhrle-Simon Dorothee - Eig.: Lesser Kerstin
3 ZG  Horka Flegeton
Geb.: 09-02-2010   PKR.X : 7369
(Rusich Baskak x Gaja Flegeton)
Fokker : Malgorzata Adas - Eig.: Köhler Barbara
   
 
U : Uitmuntend
ZG : Zeer Goed
G : Goed
VB : Veel Belovend
 
 
 
 
 
 
terug naar boven