2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Zoeken
 
 
 
9-5-2014 : Dortmund/D - CAC-CACIB VDH-Europasieger 2014
Keurmeester : Dhr. Wiersma Wim/NL
Resultaten en foto's : Rolf D. Niemann
 
 
 

VDH-Europasieger 2014
VDH CACIB BH BOS Ch. Stepun's Chaska - VDH CACIB BR BOB Ch. White Coronet Modnyabistru
 

37 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 19 / Teven : 18 )
 
Reuen (15/19)
 
Veteranenklas (1/1)
1 VetVDH VetCAC VDH-EVS 2014 Vet.BOB
Ch. Karamasov aus dem Zarenreich
Geb.: 15-04-2005   VDH/DWZB B : 17439
(Orel des Princes de Kazan x Russian Rapsody Krylov)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Niemann Rolf & Heidelinde
 
Jeugdklas (4/5)
1 U JgdVDH JgdCAC VDH-EJS 2014 JBOB
Rasswet's Diandro
Geb.: 02-03-2013   VDH/DWZB B : 18380
(Karamasov aus dem Zarenreich x Rasswet's Belana)
Fokker : Wille Marion - Eig.: Otto Conny / Hüttner Stephan
2 U JgdResVDH JgdResCAC
Ischyma Vangelis
Geb.: 10-11-2012   VDH/DWZB B : 18370
(Ch. Qubotko Kalinow x Ischyma Morticia)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Kirsch Evelyn / Richter Marion
3 U  Triumphator Zarenerbe
Geb.: 11-04-2013   MET/OAG : 1166/13
(Ladianov aus dem Zarenreich x Ch. Cárok Öröksége Aphrodite Samantha)
Fokker : Balkányi Ágnes - Eig.: Rüttimann Jeannette
4 ZG  Aston-Martin Karmazynowy Galop
Geb.: 03-07-2013   PKR.X : 8456
(Tylko Ten Polot x Manon Lescaut Stepowy Goniec)
Fokker : Dudzik Miroslawa - Eig.: Nickelsen Tanja & Kay
afw  Ischyma Waldai
Geb.: 08-04-2013   VDH/DWZB B : 18406
(Ch. Ischyma McCauley x Ipatyev Hazi Cezarina Carevna)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Donati-Schmid Tatjana
 
 
Intermediaire Klas (1/2)
1 U VDH RCAC
Nebesniy Opal Fonezel
Geb.: 24-05-2012   RKF : 3302098
(Bel Etual Razudaly Molodets x Belaya Kapel)
F.&Eig.: Bleze Elena
afw  Solovyev Triumf
Geb.: 01-06-2012   RKF : 3351747
(Ch. Solovyev Favorit x Ch. Solovyev Gvardia Belaya)
Fokker : Ostrovskaya Marina - Eig.: Smirnova M.
 
 
Kampioensklas (6/7)
1 U VDH CACIB VDH-ES 2014 BOB
Ch. White Coronet Modnyabistru
Geb.: 15-11-2009   NHSB : 2772648
(Ch. Lupushuan Siberian Ash x Ch. Lovely Butterfly Modnyabistru)
F.&Eig.: Kluiters Jeanne / van den Broek André
2 U RVDH
Ch. Mikolai aus dem Zarenreich
Geb.: 23-10-2008   VDH/DWZB B : 17913
(Karamasov aus dem Zarenreich x Jelena aus dem Zarenreich)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Niemann Rolf & Heidelinde
3 U  Ch. Pyashka's Barin
Geb.: 08-02-2010   VDH/DWZB B : 18089
(Kuskaya's Grischa x Ch. Pyashka's Adlesha)
Fokker : Buchmann Joachim - Eig.: Störner Simone & Klaus
4 U  Ch. Ischyma Saphir
Geb.: 30-12-2010   VDH/DWZB B : 18161
(Hunter Stepowy Goniec x Ischyma Morticia)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Endrikat Sabine
U  Ch. Bel Etual Florizel
Geb.: 17-04-2010   RKF : 2756513
(Donskoi Dimitrii x Rusich Tsaritsa Otrada)
Fokker : Parichenko Ekaterina / Smirnova  - Eig.: Bleze Elena
U  Ch. Cedar Noir Royal Lily
Geb.: 14-11-2009   CMKU/B : 2875/09
(Donskoi Borietz x Charyzma Chwili Polot)
Fokker : Portesova Alena - Eig.: Otto Conny / Hüttner Stephan
afw  Ch. Leonid vom Tollhaus
Geb.: 28-01-2009   VDH/DWZB B : 17923
(Jason vom Tollhaus x Leicro's Russian Zebeede)
Fokker : Döring Brigitte - Eig.: Leeb Susanne
 
 
Open Klas (3/4)
1 U VDH CAC RCACIB
Ch. Bel Etual Tornado Fonezel
Geb.: 27-07-2012   RKF : 338758
(Ch. Russkiy Azart Olimp Imperium Civiltas x Bel Etual Vesna)
F.&Eig.: Bleze Elena
2 ZG  Iwanuschka von St.Petersburg
Geb.: 30-12-2011   VDH/DWZB B : 18295
(Ch. Mikolai aus dem Zarenreich x Ischyma Natascha)
Fokker : Paffrath Gerlinde - Eig.: Nickelsen Tanja & Kay
3 ZG  Tylko Ten Polot
Geb.: 10-04-2011   PKR.X : 7810
(Rothesby Sholwood Miracle x Aparycja Amantki Polot)
F.&Eig.: Misterka-Kluska Wieslawa
afw  Ch. Ajoscha iz mira älf
Geb.: 23-09-2011   VDH/DWZB B : 18258
(Ch. Leonid vom Tollhaus x Ch. Scharkow's Bogisha)
Fokker : Kühlmann Martina - Eig.: Locher Stephan M. / Leeb Susanne
 
Teven (15/18)
 
Veteranenklas (1/1)
1 VetVDH VetCAC VDH-EVS 2014
Ch. Pyashka's Adlesha
Geb.: 14-01-2004   VDH/DWZB B : 17245
(Ruslan St Rogoff Impérial de Perchinoskaïa x Ch. Pyashka de Xanishka)
F.&Eig.: Buchmann Joachim
 
Jeugdklas (6/8)
1 U JgdVDH JgdCAC VDH-EJS 2014
Andora Karmazynowy Galop
Geb.: 03-07-2013   PKR.X : 8455
(Tylko Ten Polot x Manon Lescaut Stepowy Goniec)
Fokker : Dudzik Miroslawa - Eig.: Nickelsen Tanja & Kay
2 U JgdResVDH JgdResCAC
Iskristaja Iskra Wolkowo
Geb.: 25-11-2012   NHSB : 2927248
(Ch. Rothesby Sholwood Red Sky x Galantnaja Galka Wolkowo)
Fokker : Margeta Davor / Arh Helena - Eig.: Fakkert Ans & Inge
3 ZG  Rasswet's Davina
Geb.: 02-03-2013   VDH/DWZB B : 18385
(Karamasov aus dem Zarenreich x Rasswet's Belana)
F.&Eig.: Wille Marion
4 ZG  Fonezel Antuanetta Izabella
Geb.: 18-03-2013   RKF : 3586025
(Russkiy Azart Kordero Exclusive x Bel Etual Roskosh)
F.&Eig.: Bleze Elena
ZG  Scharkow's Donara
Geb.: 13-07-2013   VDH/DWZB B : 18466
(Mayvale's American Graffiti x Scharkow's Cleo)
Fokker : Schelke Angela & Thomas - Eig.: Schelke Angela
zur.gez.  Tahira aus dem Zarenreich
Geb.: 06-05-2013   VDH/DWZB B : 18435
(Raskor Kalinow x Ch. Maraya aus dem Zarenreich)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Franz Kathrin & Alexander
 
afw  Anice bely Beljajew
Geb.: 22-04-2013   VDH/DWZB B : 18414
(Ch. Cyparus Mierzalosc Borzoi x Daphne Laureatus Mierzalosc Borzoi)
F.&Eig.: Metzdorf Claudia
 
afw  Tebja aus dem Zarenreich
Geb.: 05-05-2013   VDH/DWZB B : 18434
(Raskor Kalinow x Ch. Maraya aus dem Zarenreich)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Maus Christa
 
 
Kampioensklas (3/3)
1 U VDH CACIB VDH-ES 2014 BOS
Ch. Stepun's Chaska
Geb.: 06-03-2011   VDH/DWZB B : 18184
(Teine Chester Kalinow x Stepun's Xaranowa)
F.&Eig.: Wöhrle-Simon Dorothee
2 U RVDH
Ch. Riband Wave Modnyabistru
Geb.: 15-11-2009   NHSB : 2772631
(Ch. Lupushuan Siberian Ash x Ch. Lovely Butterfly Modnyabistru)
F.&Eig.: Kluiters Jeanne / van den Broek André
3 U  Ch. Pyashka's Bajara
Geb.: 08-02-2010   VDH/DWZB B : 18093
(Kuskaya's Grischa x Ch. Pyashka's Adlesha)
F.&Eig.: Buchmann Joachim
 
Gebruiskhondenklas (3/3)
1 U VDH RCAC
Rasswet's Chernila
Geb.: 08-02-2009   VDH/DWZB B : 17940
(Rasswet's Burattino x Jelistaz One Little Sweetheart)
F.&Eig.: Wille Marion
2 U RVDH
Ischyma Rana-Saphira
Geb.: 19-06-2010   VDH/DWZB B : 18138
(Borscana Unreal x Ischyma Karona)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Saier Nina
3 ZG  Pyashka's Barinka
Geb.: 08-02-2010   VDH/DWZB B : 18091
(Kuskaya's Grischa x Ch. Pyashka's Adlesha)
Fokker : Buchmann Joachim - Eig.: Rockstroh Ines
 
Open Klas (2/3)
1 U VDH CAC RCACIB
Prelesta Sokolow
Geb.: 28-03-2011   NHSB : 285795
(Silver Seraph Sokolow x Moonlight Meteliza Sokolow)
Fokker : Schmid Gabriele - Eig.: Gielisse Anita
2 U RVDH
Jelistaz Venancia
Geb.: 22-06-2011   S : 46493/2011
(Jelistaz Painted Pelgrim x Ch. Jelistaz Optimistic Angel)
Fokker : Holmberg S. / Söderberg S. - Eig.: Winter Anke
afw  Ischyma Rubina
Geb.: 19-06-2010   VDH/DWZB B : 18139
(Borscana Unreal x Ischyma Karona)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Donati-Schmid Tatjana
 
   
 
U : Uitmuntend
ZG : Zeer Goed
zur.gez. : teruggetrokken
 
 
 
 
 
 
terug naar boven