2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Zoeken
 
 
 
3-5-2014 : Freiburg/D - CAC LS
Keurmeester : Mw. Melchior Marie Josée/L
Resultaten en foto's : Kerstin Gröschel
 
 
 

LS BW 2014
VDH BH Ch. Rhapsody in Silver Sokolow - VDH BR BOB Ch. Hunter Stepowy Goniec
 

17 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 12 / Teven : 5 )
 
Reuen (12/12)
 
Jeugdklas (4/4)
1 U JgdVDH JgdCAC JBOB
Triumphator Zarenerbe
Geb.: 11-04-2013   MET/OAG : 1166/13
(Ladianov aus dem Zarenreich x Ch. Cárok Öröksége Aphrodite Samantha)
Fokker : Balkányi Ágnes - Eig.: Rüttimann Jeannette
2 U JgdResVDH JgdResCAC
Lezgin Sokolow
Geb.: 27-03-2013   SHSB/LOS : 718182
(Silver Seraph Sokolow x Moondance Milovna Sokolow)
Fokker : Schmid Gabriele - Eig.: Schmid Gabriele / Ammann Margrith
3 U  Ischyma Welkin
Geb.: 08-04-2013   VDH/DWZB B : 18402
(Ch. Ischyma McCauley x Ipatyev Hazi Cezarina Carevna)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Schmitt Ulrich
4 U  Alvar von Pohjan-Akka
Geb.: 24-06-2013   VDH/DWZB B : 18460
(Borscana In Flames x Polongain Mairea)
F.&Eig.: Bleier Stefan
 
Intermediaire Klas (1/1)
1 U VDH RCAC
Dusha Poley Aristarh
Geb.: 18-05-2012   RKF : 3351810
(Aleksandrit x Stone Gail Alpina)
Fokker : Yakubova Sophie / Yakubov Timur - Eig.: Ziefle Carolin
 
Kampioensklas (2/2)
1 U VDH Beste Reu - BOB
Ch. Hunter Stepowy Goniec
Geb.: 28-04-2008   VDH/DWZB B : 17995
(Ch. Wlad av Fjascho x Ch. Ursa Maior Stepowy Goniec)
Fokker : Rychlik Kazimierz - Eig.: Arndt Yvonne
2 U RVDH
Ch. Silver Seraph Sokolow
Geb.: 18-03-2008   SHSB/LOS : 672247
(Moonglow Mazeppa Sokolow x Ch. Majenkir Mercuria)
F.&Eig.: Schmid Gabriele
 
Open Klas (5/5)
1 U VDH CAC
Poraschai Sokolow
Geb.: 28-03-2011   SHSB/LOS : 700733
(Silver Seraph Sokolow x Moonlight Meteliza Sokolow)
Fokker : Schmid Gabriele - Eig.: Schmid Gabriele / Ammann Margrith
2 U RVDH
Patjomkin
Geb.: 05-05-2012   FI : 37424/12
(Ch. Borzowski's Phenomenon x Bel Etual Romantika)
Fokker : Polichenko Daria - Eig.: Ziefle Carolin
3 U  Ischyma Urraco
Geb.: 15-02-2012   VDH/DWZB B : 18310
(Ch. Stravi A Kind of Magic x Ipatyev Hazi Cezarina Carevna)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Schmitt Ulrich
4 U  Kuskaya's Imola
Geb.: 13-07-2009   SHSB/LOS : 685028
(Kuskaya's Ayak x Masha Balsaja Achota)
Fokker : Rüttimann Jeannette - Eig.: Rüttimann J. / Huber R.
ZG  Tarasov's Ikarow
Geb.: 23-02-2012   SE : 22411/2012
(Teine Art Nouveau x Tarasov's Grey Pearl)
Fokker : Persson Susanne - Eig.: Beck Leena / Aliklaavu Nanni
 
Teven (5/5)
 
Jeugdklas (1/1)
1 U JgdVDH JgdCAC
Lebediska Sokolow
Geb.: 27-03-2013   SHSB/LOS : 718185
(Silver Seraph Sokolow x Moondance Milovna Sokolow)
F.&Eig.: Schmid Gabriele
 
Intermediaire Klas (1/1)
1 U VDH
Barinya Spirit of the Tsar
Geb.: 23-05-2012   OHZB : BA 1322
(Endevor Senator Jay Eff Kay x Sherinja Spirit of the Tsar)
Fokker : Titze Edith - Eig.: Gröschel Kerstin & Udo
 
Kampioensklas (1/1)
1 U VDH Beste Teef
Ch. Rhapsody in Silver Sokolow
Geb.: 28-03-2009   SHSB/LOS : 681826
(Phaedra Camus x Moonlight Meteliza Sokolow)
F.&Eig.: Schmid Gabriele
 
Open Klas (2/2)
1 U VDH CAC
Pursuit of Love Sokolow
Geb.: 28-03-2011   SHSB/LOS : 700738
(Silver Seraph Sokolow x Moonlight Meteliza Sokolow)
F.&Eig.: Schmid Gabriele
2 U RVDH RCAC
Grazyja de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 23-10-2011   LOF : 16048/0
(Ch. Dober-Kopp T-Boy x Bliostka de l'Hermitage d'Eole)
Fokker : Guillon Sylvie - Eig.: Rüttimann Jeannette
   
 
U : Uitmuntend
ZG : Zeer Goed
 
 
 
 
 
 
terug naar boven