2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Zoeken
 
 
 
26-4-2014 : Münster/D - CAC
Keurmeester : Dhr. Kuszyk Tomasz/PL
Resultaten en foto's : www.dwzrv.com - Foto's : Rolf D. Niemann, Inge Fakkert
 
 
 


VDH CAC BR BOB Pascha aus dem Zarenreich - Jgd.VDH Jgd.CAC Jgd.BOB BH Iskristaja Iskra Wolkowo
 

28 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 16 / Teven : 12 )
 
Reuen (16/16)
 
Jeugdklas (4/4)
1 U JgdVDH JgdCAC
Aston-Martin Karmazynowy Galop
Geb.: 03-07-2013   PKR.X : 8456
(Tylko Ten Polot x Manon Lescaut Stepowy Goniec)
Fokker : Dudzik Miroslawa - Eig.: Dr. Nickelsen Kay
2 U JgdResVDH JgdResCAC
Tolstoi aus dem Zarenreich
Geb.: 06-05-2013   VDH/DWZB B : 18427
(Raskor Kalinow x Ch. Maraya aus dem Zarenreich)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Klug Margrit / Langhein Joh.
3 U  Scharkow's Donjew
Geb.: 13-07-2013   VDH/DWZB B : 18462
(Mayvale's American Graffiti x Scharkow's Cleo)
Fokker : Schelke Angela & Thomas - Eig.: van den Berg Evelyne
4 U  Opal Odaloij Raschi-Pack-Buran
Geb.: 20-07-2013   VDH/DWZB B : 18481
(Katai Raschi-Pack-Buran x Newesta Raschi-Pack-Buran)
Fokker : Bührmann Ludger - Eig.: Bührmann Ludger / Grüssing Hannelore
 
Intermediaire Klas (1/1)
1 U VDH
Smigus Dyngus Stepowy Goniec
Geb.: 25-09-2012   PKR.X : 8122
(Kumir iz Severnoy Ochoty x Alliance de Mur'Etnaya)
Fokker : Rychlik Kazimierz - Eig.: Dr. Nickelsen Kay
 
Kampioensklas (2/2)
1 U VDH
Ch. Niemen Stepowy Goniec
Geb.: 20-09-2010   PKR.X : 7428
(Radoga's Wild One x Xynia Stepowy Goniec)
Fokker : Rychlik Kazimierz - Eig.: Grüssing Hannelore
2 U RVDH
Ch. Mikolai aus dem Zarenreich
Geb.: 23-10-2008   VDH/DWZB B : 17913
(Karamasov aus dem Zarenreich x Jelena aus dem Zarenreich)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Niemann Rolf & Heidelinde
 
Open Klas (9/9)
1 U VDH CAC Beste Reu - BOB
Pascha aus dem Zarenreich
Geb.: 04-04-2011   VDH/DWZB B : 18217
(Ch. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka x Jelena aus dem Zarenreich)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Justus Gaby
2 U RVDH RCAC
Ch. Ambros of the Wicklow Hunters
Geb.: 01-06-2009   NHSB : 2751398
(Borzowski's Nice Man Jack x Uljanow Barsois Catjuschka)
Fokker : Fakkert A.G. - Eig.: Fakkert Ans & Inge
3 U  Rodja aus dem Zarenreich
Geb.: 25-01-2012   VDH/DWZB B : 18305
(Karamasov aus dem Zarenreich x Mierzalosc Borzoi Blanda Aiton)
F.&Eig.: Klug Margrit
4 U  Ch. White Coronet Modnyabistru
Geb.: 15-11-2009   NHSB : 2772648
(Ch. Lupushuan Siberian Ash x Ch. Lovely Butterfly Modnyabistru)
Fokker : Kluiters Jeanne / van den Broek André - Eig.: Kluiters Jeanne
U  Nabat Raschi-Pack-Buran
Geb.: 08-04-2009   VDH/DWZB B : 17964
(Turgai's Feopen x Feja Raschi-Pack-Buran)
Fokker : Bührmann Ludger - Eig.: Grüssing Hannelore
ZG  White Veined Divo Modnyabistru
Geb.: 15-11-2009   NHSB : 2772647
(Ch. Lupushuan Siberian Ash x Ch. Lovely Butterfly Modnyabistru)
F.&Eig.: Kluiters Jeanne / van den Broek André
ZG  Scharkow's Chagajew
Geb.: 12-05-2010   VDH/DWZB B : 18128
(Silver Seraph Sokolow x Scharkow's Akasha)
Fokker : Schelke Angela & Thomas - Eig.: van den Berg Evelyne
ZG  Rebbel aus dem Zarenreich
Geb.: 25-01-2012   VDH/DWZB B : 18301
(Karamasov aus dem Zarenreich x Mierzalosc Borzoi Blanda Aiton)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Wilkens Helga
ZG  Indjuk von St. Petersburg
Geb.: 30-12-2011   VDH/DWZB B : 18293
(Ch. Mikolai aus dem Zarenreich x Ischyma Natascha)
Fokker : Paffrath Gerlinde - Eig.: Kristandt Gabi
Teven (12/12)
 
Veteranenklas (1/1)
1 U VetVDH VetCAC Vet.BOB Veteran BIS
Uljanow Barsois Calypso
Geb.: 05-06-2005   NHSB : 2596510
(Afelia's Doijan x Dober-Kopp Varjan Fable)
Fokker : Schulte Christina - Eig.: Fakkert Ans & Inge
 
Jeugdklas (5/5)
1 U JgdVDH JgdCAC JBOB - Beste Teef - BOS
Iskristaja Iskra Wolkowo
Geb.: 25-11-2012   NHSB : 2927248
(Ch. Rothesby Sholwood Red Sky x Galantnaja Galka Wolkowo)
Fokker : Margeta Davor / Arh Helena - Eig.: Fakkert Ans & Inge
2 U JgdResVDH JgdResCAC
Upsala Stepowy Goniec
Geb.: 01-03-2013   PKR.X : 8280
(Oleg Kalinow x Cassablanca Stepowy Goniec)
Fokker : Rychlik Kazimierz - Eig.: Dr. Nickelsen Kay
3 U  Anice bely Beljajew
Geb.: 22-04-2013   VDH/DWZB B : 18414
(Ch. Cyparus Mierzalosc Borzoi x Daphne Laureatus Mierzalosc Borzoi)
F.&Eig.: Metzdorf Claudia
4 U  Scharkow's Darinja
Geb.: 13-07-2013   VDH/DWZB B : 18472
(Mayvale's American Graffiti x Scharkow's Cleo)
Fokker : Schelke Angela & Thomas - Eig.: Schelke Angela
ZG  Scharkow's Donara
Geb.: 13-07-2013   VDH/DWZB B : 18466
(Mayvale's American Graffiti x Scharkow's Cleo)
Fokker : Schelke Angela & Thomas - Eig.: Schelke Angela
 
Intermediaire Klas (2/2)
1 U VDH RCAC
Resch Wind Aurora
Geb.: 30-07-2012   VDH/DWZB B : 18328
(Ch. Ambros of the Wicklow Hunters x Ch. Alesja vom Euskirchenhof)
F.&Eig.: Schmidt Cordelia & Uwe
 
2 U RVDH
Resch Wind Amara
Geb.: 30-07-2012   VDH/DWZB B : 18326
(Ch. Ambros of the Wicklow Hunters x Ch. Alesja vom Euskirchenhof)
F.&Eig.: Schmidt Cordelia & Uwe
 
 
Kampioensklas (1/1)
1 U VDH
Ch. Riband Wave Modnyabistru
Geb.: 15-11-2009   NHSB : 2772631
(Ch. Lupushuan Siberian Ash x Ch. Lovely Butterfly Modnyabistru)
F.&Eig.: Kluiters Jeanne / van den Broek André
 
Gebruiskhondenklas (1/1)
1 U VDH CAC
Ch. Pyashka's Baisa
Geb.: 08-02-2010   VDH/DWZB B : 18092
(Kuskaya's Grischa x Ch. Pyashka's Adlesha)
Fokker : Buchmann Joachim - Eig.: Kamp Joyce E.
 
Open Klas (2/2)
1 U VDH
Anatevka vom Falknerhorst
Geb.: 28-09-2009   VDH/DWZB B : 18037
(Turgai's Feopen x Janscha Raschi-Pack-Buran)
Fokker : Kolberg Natascha - Eig.: Dr. Nickelsen Kay
2 ZG  Scharkow's Calinka
Geb.: 12-05-2010   VDH/DWZB B : 18132
(Silver Seraph Sokolow x Scharkow's Akasha)
Fokker : Schelke Angela & Thomas - Eig.: Schelke Angela
   
 
U : Uitmuntend
ZG : Zeer Goed
 
 
 
 
 
 
terug naar boven