2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Zoeken
 
 
 
12-4-2014 : Issum/D - CAC
Keurmeester : Dhr. Gerritsen Frantz/NL
Resultaten : Annie Rogiers - Foto's : Rolf D. Niemann
 
 
 
VDH BH BOB BIS Ch. Stepun's Chaska - VDH CAC BR Smigus Dyngus Stepowy Goniec
 

20 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 6 / Teven : 14 )
 
Reuen (6/6)
 
Puppyklas (1/1)
1 VB  Scharkow's Donjew
Geb.: 13-07-2013   VDH/DWZB B : 18462
(Mayvale's American Graffiti x Scharkow's Cleo)
Fokker : Schelke Angela & Thomas - Eig.: van den Berg Evelyne
 
Intermediaire Klas (1/1)
1 U VDH CAC Beste Reu
Smigus Dyngus Stepowy Goniec
Geb.: 25-09-2012   PKR.X : 8122
(Kumir iz Severnoy Ochoty x Alliance de Mur'Etnaya)
Fokker : Rychlik Kazimierz - Eig.: Dr. Nickelsen Kay
 
Open Klas (4/4)
1 U VDH RCAC
Scharkow's Chagajew
Geb.: 12-05-2010   VDH/DWZB B : 18128
(Silver Seraph Sokolow x Scharkow's Akasha)
Fokker : Schelke Angela & Thomas - Eig.: van den Berg Evelyne
2 ZG  Ishim-Roy von St. Petersburg
Geb.: 30-12-2011   VDH/DWZB B : 18294
(Ch. Mikolai aus dem Zarenreich x Ischyma Natascha)
Fokker : Paffrath Gerlinde - Eig.: Bergmann Heinz-Günter
3 ZG  Indjuk von St. Petersburg
Geb.: 30-12-2011   VDH/DWZB B : 18293
(Ch. Mikolai aus dem Zarenreich x Ischyma Natascha)
Fokker : Paffrath Gerlinde - Eig.: Kristandt Gabi
4 ZG  Blagorodnja Krasota Istotchnik
Geb.: 08-06-2008   NHSB : 2708508
(Izum x Blagorodnja Krasota Zhadkaya)
Fokker : Smid Elisabeth - Eig.: van Zeeland Marga
Teven (14/14)
 
Veteranenklas (1/1)
1 VetVDH VetCAC Vet.BOB
Scharkow's Aleesha
Geb.: 23-09-2004   VDH/DWZB B : 17364
(Ch. Chor vom Tollhaus x Stepun's Quubara)
Fokker : Schelke Angela & Thomas - Eig.: Klinger Ralph & Birgit
 
Puppyklas (3/3)
1 VB Beste Puppy
Scharkow's Darinja
Geb.: 13-07-2013   VDH/DWZB B : 18472
(Mayvale's American Graffiti x Scharkow's Cleo)
Fokker : Schelke Angela & Thomas - Eig.: Schelke Angela
2 VB  Scharkow's Dobychka
Geb.: 13-07-2013   VDH/DWZB B : 18471
(Mayvale's American Graffiti x Scharkow's Cleo)
Fokker : Schelke Angela & Thomas - Eig.: Klinger Ralph & Birgit
3 B  Scharkow's Donara
Geb.: 13-07-2013   VDH/DWZB B : 18466
(Mayvale's American Graffiti x Scharkow's Cleo)
Fokker : Schelke Angela & Thomas - Eig.: Schelke Angela
 
Intermediaire Klas (1/1)
1 U VDH CAC
Swita Stepowy Goniec
Geb.: 25-09-2012   PKR.X : 8175
(Kumir iz Severnoy Ochoty x Alliance de Mur'Etnaya)
Fokker : Rychlik Kazimierz - Eig.: Dr. Nickelsen Kay
 
Kampioensklas (1/1)
1 U VDH Beste Teef - BOB Best in Show
Ch. Stepun's Chaska
Geb.: 06-03-2011   VDH/DWZB B : 18184
(Teine Chester Kalinow x Stepun's Xaranowa)
F.&Eig.: Wöhrle-Simon Dorothee
 
Gebruiskhondenklas (1/1)
1 U VDH
Manuschka vom Sölring Hüs
Geb.: 22-03-2011   VDH/DWZB B : 18192
(Corsakov-Impérator d'Ymauville x Tovaritsch's Boginya)
Fokker : Neumann H. & I.C. - Eig.: Kamp Joyce E.
 
Open Klas (7/7)
1 U VDH RCAC
Teine Renaissance at Rassim's
Geb.: 22-03-2010   VDH/DWZB B : 18143
(Teine Intrepid x Teine Singularity)
Fokker : Midgarden A. - Eig.: Niekamp Volker
2 U RVDH
Ch. Chyerdak Kamaera
Geb.: 14-09-2011   LOSH : 1100346
(Ch. Ischyma Hitan Ryan x Ch. Rainmaker Kylli Chyerdak)
F.&Eig.: Soete Deborah
3 U  Anatevka vom Falknerhorst
Geb.: 28-09-2009   VDH/DWZB B : 18037
(Turgai's Feopen x Janscha Raschi-Pack-Buran)
Fokker : Kolberg Natascha - Eig.: Dr. Nickelsen Kay
4 U  Ch. Pyashka's Baisa
Geb.: 08-02-2010   VDH/DWZB B : 18092
(Kuskaya's Grischa x Ch. Pyashka's Adlesha)
Fokker : Buchmann Joachim - Eig.: Kamp Joyce E.
U  More Mayorum Metelitza
Geb.: 17-03-2012   RKF :
(Vega Shelk Radonezh x Yablonevaya Valentika iz Razdolia)
Fokker : Gordeeva Vera - Eig.: Vinschen Claudia
U  Russian Pearl Sokolow
Geb.: 28-03-2009   SHSB/LOS : 681830
(Phaedra Camus x Moonlight Meteliza Sokolow)
Fokker : Schmid Gabriele - Eig.: Van Hoof-Bekers Eddy & Bianca
ZG  Iveta von St.Petersburg
Geb.: 30-12-2011   VDH/DWZB B : 18296
(Ch. Mikolai aus dem Zarenreich x Ischyma Natascha)
Fokker : Paffrath Gerlinde - Eig.: Bergmann Heinz-Günter / Paffrath Gerlinde
   
 
U : Uitmuntend
ZG : Zeer Goed
VB : Veel Belovend
B : Belovend
 
 
 
 
 
 
terug naar boven