2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Zoeken
 
 
 
5-4-2014 : Schwarzenfeld/D - CAC LS Nordbayern 2014
Keurmeester : Dhr. Baumann Wolfgang/D
Resultaten en foto's : Rolf D. Niemann
 
 
LS Nordbayern 2014
 
VDH BH Ch. Marischka aus dem Zarenreich - VDH BR BOB Ch. Mikolai aus dem Zarenreich
 

18 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 6 / Teven : 12 )
 
Reuen (6/6)
 
Puppyklas (1/1)
1 VB  Stepun's Eleazar
Geb.: 31-08-2013   VDH/DWZB B : 18502
(Stepun's Zubatoi x Stepun's Agniia)
Fokker : Wöhrle-Simon Dorothee - Eig.: Müller-Rettenbacher Ingrid
 
Jeugdklas (1/1)
1 U JgdVDH JgdCAC LJS Nordbayern 2014 JBOB
Alvar von Pohjan-Akka
Geb.: 24-06-2013   VDH/DWZB B : 18460
(Borscana In Flames x Polongain Mairea)
F.&Eig.: Bleier Stefan
 
Kampioensklas (3/3)
1 U VDH LS Nordbayern 2014 Beste Reu - BOB
Ch. Mikolai aus dem Zarenreich
Geb.: 23-10-2008   VDH/DWZB B : 17913
(Karamasov aus dem Zarenreich x Jelena aus dem Zarenreich)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Niemann Rolf & Heidelinde
2 U RVDH
Ch. Dimitrij Reny Destiny Mraja
Geb.: 25-01-2011   CMKU/B : 3086/11-12
(Kudeyar iz Razdolia x Amuri-Pajkos Desszert)
Fokker : Mrazova Jana - Eig.: Schwarzova Renata
3 U  Ch. Ischyma Polonius
Geb.: 16-08-2009   VDH/DWZB B : 18014
(Triskel Celtic Krylov x Cher z Bilmy)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Powilleit Renate
 
Gebruiskhondenklas (1/1)
1 U VDH CAC
Ch. Dober-Kopp Fatia Negra
Geb.: 14-05-2010   VDH/DWZB B : 18134
(Sunburst Duke Califa at Dober Kopp x Dober-Kopp Black Sirocco)
Fokker : Koppány Ágnes - Eig.: Gierschek Jürgen
Teven (12/12)
 
Puppyklas (2/2)
1 VB Beste Puppy Puppy BIS
Stepun's Efvalia
Geb.: 31-08-2013   VDH/DWZB B : 18505
(Stepun's Zubatoi x Stepun's Agniia)
Fokker : Wöhrle-Simon Dorothee - Eig.: Lesser Kerstin
2 B  Gelert Spirit's Elizaveta
Geb.: 01-09-2013   VDH/DWZB B : 18497
(Corsakov-Impérator d'Ymauville x Lailah vom Sölring Hüs)
Fokker : Decker-Spychala Axel - Eig.: Decker Axel / Spychala Barbara
 
Jeugdklas (5/5)
1 U JgdVDH JgdCAC LJS Nordbayern 2014
Tahira aus dem Zarenreich
Geb.: 06-05-2013   VDH/DWZB B : 18435
(Raskor Kalinow x Ch. Maraya aus dem Zarenreich)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Franz Kathrin & Alexander
2 U JgdResVDH JgdResCAC
Anice bely Beljajew
Geb.: 22-04-2013   VDH/DWZB B : 18414
(Ch. Cyparus Mierzalosc Borzoi x Daphne Laureatus Mierzalosc Borzoi)
F.&Eig.: Metzdorf Claudia
3 U  Ischyma Winona
Geb.: 08-04-2013   VDH/DWZB B : 18409
(Ch. Ischyma McCauley x Ipatyev Hazi Cezarina Carevna)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Powilleit Renate
4 ZG  Olga Hiacyntowna Contra Lege
Geb.: 17-02-2013   PKR.X : 8449
(Solovyev Giacint x Rozprawa Lexowna Contra Lege)
Fokker : Zembowicz Andrzej - Eig.: Heintzel Danuta
ZG  Abba von Pohjan-Akka
Geb.: 24-06-2013   VDH/DWZB B : 18461
(Borscana In Flames x Polongain Mairea)
F.&Eig.: Bleier Stefan
 
Intermediaire Klas (1/1)
1 ZG  Barinya Spirit of the Tsar
Geb.: 23-05-2012   OHZB : BA 1322
(Endevor Senator Jay Eff Kay x Sherinja Spirit of the Tsar)
Fokker : Titze Edith - Eig.: Gröschel Kerstin & Udo
 
Kampioensklas (2/2)
1 U VDH LS Nordbayern 2014 Beste Teef
Ch. Marischka aus dem Zarenreich
Geb.: 23-10-2008   VDH/DWZB B : 17916
(Karamasov aus dem Zarenreich x Jelena aus dem Zarenreich)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Franz Kathrin
2 U RVDH
Ch. Stepun's Zora-Zarina
Geb.: 16-09-2008   VDH/DWZB B : 17891
(Ardagan's Firecracker x Stepun's Tupij)
Fokker : Wöhrle-Simon Dorothee - Eig.: Lesser Kerstin
 
Open Klas (2/2)
1 U VDH CAC
Madyeshda vom Sölring Hüs
Geb.: 22-03-2011   VDH/DWZB B : 18191
(Corsakov-Impérator d'Ymauville x Tovaritsch's Boginya)
Fokker : Neumann H. & I.C. - Eig.: Decker Axel / Spychala Barbara
2 ZG  Stepun's Caterina
Geb.: 06-03-2011   VDH/DWZB B : 18186
(Teine Chester Kalinow x Stepun's Xaranowa)
Fokker : Wöhrle-Simon Dorothee - Eig.: Lesser Kerstin
   
 
U : Uitmuntend
ZG : Zeer Goed
VB : Veel Belovend
B : Belovend
 
 
 
 
 
 
terug naar boven