2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Zoeken
 
 
 
5-4-2014 : Salzburg/AT - CAC-CACIB
Keurmeester : Mw. Ridarcikova Gabriele/SK
Resultaten : Ute Dick - Foto's : G. Ridarcikova, A. Vondravicova
 
 
 
CAC-CACIB BOB Ch. Qubotko Kalinow
 

12 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 6 / Teven : 6 )
 
Reuen (6/6)
 
Jeugdklas (1/1)
1 U JB
Titus Majove Bohemia
Geb.: 12-02-2013   CMKU/B : 3249/13
(Harmon Majove Bohemia x Ch. Marisa Majove Bohemia iz Belaja Svora)
Fokker : Vesela Marie - Eig.: Smekal Judith
 
 
Open Klas (4/4)
1 U CAC-RCACIB
Razumov aus dem Zarenreich
Geb.: 25-01-2012   OHZB : 1317
(Karamasov aus dem Zarenreich x Mierzalosc Borzoi Blanda Aiton)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Geisselhofer Anna-Sophia
2 U RCAC
Frant vom Schloss Perchino
Geb.: 30-09-2008   OHZB : BAR/1251
(Vaskes Victor x Barinya aus dem Nibelgau)
Fokker : Gruber Alexandra - Eig.: Knöller Gabriela
 
3 U  Frajanka Cassius
Geb.: 05-06-2011   OHZB : BAR 1306
(Bert z Murky x Hermiona Majove Bohemia)
Fokker : Pilecek Karel - Eig.: Smekal Judith
 
4 U  Bel Etual Vronskiy
Geb.: 25-03-2011   RKF : 2971583
(Demjan x Metel Moya Ostrada iz Severnoi Ohoty)
Fokker : Parichenko Ekaterina / Smirnova  - Eig.: Trevisan Patrizia
 
 
Kampioensklas (1/1)
1 U CAC-CACIB BOB
Ch. Qubotko Kalinow
Geb.: 20-03-2010   VDH/DWZB B : 18104
(Teine Intrepid x Inuschka Kalinow)
Fokker : Kalinowski Robert & Silvia - Eig.: Dick Ute
Teven (6/6)
 
Jeugdklas (1/1)
1 U JB
Estet Classic Modnica
Geb.: 24-03-2013   EST : 02373/13
(of Golden-West Hearty Taifun x Estet Classic Baronessa)
Fokker : Gorbatsjova Olga / Kasemets Natalja - Eig.: Vondrovicova Aneta
 
Intermediaire Klas (1/1)
1 ZG  Stepun's Dragina
Geb.: 30-09-2012   
(Stepun's Aristarkh x Stepun's Xaranowa)
F.&Eig.: Wöhrle-Simon Dorothee
 
 
Open Klas (2/2)
1 U CAC
Stepnykh Almazov Giulietta
Geb.: 25-04-2010   LOI : 10/161659
(Carabida's Dazzling Gold x Stepnykh Almazov Cabiria)
Fokker : Epifani Cristina - Eig.: Merulli Francesco
 
2 U RCAC
Kozlowski's Octavia
Geb.: 24-02-2012   
(Ch. Krilat Charadai x Kozlowski's Irwa)
Fokker : Wennberg-Stener C. - Eig.: Simova Lenka
 
 
Gebruiskhondenklas (1/1)
1 U CAC
Ch. Russkiy Azart Nais
Geb.: 15-06-2008   VDH/DWZB B : 17996
(Solovyev Landish for Russkiy Azart x Russkiy Azart Derza)
Fokker : Lazareva Maria - Eig.: Zilken Uta
 
 
Kampioensklas (1/1)
1 U CAC-CACIB BOS
Ch. Cassia Mischenka
Geb.: 16-04-2010   
(Bronze Shadow Wicari x Bylanka Mischenka)
Fokker : Dvorakovna Vera - Eig.: Dvoráková Vera
   
 
U : Uitmuntend
ZG : Zeer Goed
 
 
 
 
 
 
terug naar boven