2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Zoeken
 
 
 
1-3-2014 : Douai/F - CACS Spéciale Barzoï
Keurmeester : Dhr. Condo Pietro Paolo/IT
Resultaten : Céline Renard
 
14 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 7 / Teven : 7 )
 
Reuen (7/7)
 
Intermediaire Klas (1/1)
1 U  Aristarh
Geb.: 05-05-2012   SF/FIN : 37420/12
(Ch. Borzowski's Phenomenon x Bel Etual Romantika)
Fokker : Polichenko Daria - Eig.: Combis Marie-Hélène
 
 
Open Klas (4/4)
1 U CACS BOB
Ch. Emminence Grise du Grand Fresnoy
Geb.: 08-03-2009   LOF : 015437
(Borscana Thunderstruck x Valse Viennoise du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis Marie-Hélène - Eig.: M. Gaussail Cyrille
 
2 U RCACS
Gabon du Grand Fresnoy
Geb.: 14-02-2011   LOF : 015996
(Ch. Le Sphinx Fenix du Grand Fresnoy x Valse Viennoise du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis Marie-Hélène - Eig.: Mme Gaussail Lydia
 
3 U  Fazan de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 21-05-2010   LOF : 015682/02864
(Ch. Dober-Kopp T-Boy x Ch. Ust'Luga de l'Hermitage d'Eole)
Fokker : Guillon Sylvie - Eig.: Mlle Renard Céline
 
4 U  Ch. Pyashka's Barin
Geb.: 08-02-2010   VDH/DWZB B : 18089
(Kuskaya's Grischa x Ch. Pyashka's Adlesha)
Fokker : Buchmann Joachim - Eig.: Störner Simone & Klaus
 
 
Kampioensklas (1/1)
1 U  Ch. Chef-d'oeuvre du Grand Fresnoy
Geb.: 16-09-2007   LOF : 015102/02712
(Ch. Staraja Russa Darkov Fresnoy x Vinchka des Crocs de la Molière)
F.&Eig.: Combis Marie-Hélène
 
 
Jeugdklas (1/1)
1 U  Ilaman d'Ellendil
Geb.: 26-04-2013   LOF : 016456
(Erevan du Clos Vremontois x Lynx Morning Star)
F.&Eig.: Mme Debricon Sophie
 
Teven (7/7)
 
Intermediaire Klas (1/1)
1 U RCACS
Histoire-d'Amour du Grand Fresnoy
Geb.: 22-07-2012   LOF : 016299/03413
(Chef d'Oeuvre du Grand Fresnoy x Dame Blanche du Grand Fresnoy)
F.&Eig.: Combis Marie-Hélène
 
 
Open Klas (2/2)
1 U CACS
Ch. Pyashka's Bajara
Geb.: 08-02-2010   VDH/DWZB B : 18093
(Kuskaya's Grischa x Ch. Pyashka's Adlesha)
F.&Eig.: Buchmann Joachim
 
2 U  Ferrary White
Geb.: 09-10-2010   LOF : 015854/03322
(Emyr Iz Homierovskoi Pekarni x Dachawanka des Crocs de la Molière)
Fokker : Pauthier Myriam - Eig.: Mlle Renard Céline
 
 
Kampioensklas (1/1)
1 U  Ch. Ex-Yougouslavie du Grand Fresnoy
Geb.: 26-11-2009   LOF : 015655/03266
(Ischyma Fandango x Diane de Poitiers du Grand Fresnoy)
F.&Eig.: Combis Marie-Hélène
 
 
Jeugdklas (3/3)
1 U JBOB
Isami d'Ellendil
Geb.: 26-04-2013   LOF : 016461
(Erevan du Clos Vremontois x Lynx Morning Star)
F.&Eig.: Mme Debricon Sophie
 
2 ZG  Inouchka d'Ellendil
Geb.: 26-04-2013   LOF : 016460
(Erevan du Clos Vremontois x Lynx Morning Star)
F.&Eig.: Mme Debricon Sophie
 
3 ZG  Iesvlana du Cot-Regnier
Geb.: 26-03-2013   LOF : 016380/03437
(Fedja du Cot Regnier x F'Ksenia du Cot-Regnier)
Fokker : Laurent-Faure Danielle - Eig.: Mme Ronat Sandrine
 
   
 
U : Uitmuntend
ZG : Zeer Goed
 
 
 
 
 
 
terug naar boven