2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Zoeken
 
 
 
23-2-2014 : Langerwisch/D - CAC
Keurmeester : Dhr. Jacobs Rainer/D
Resultaten en foto's : Gerd-Christian www.gerd-christian.de
 
Potsdamer Windhundclub Sanssouci e.V.
 
 
 
 


VDH CAC BR BOB Yermoloff's Majakovski - VDH CAC BH Ca'Frosco Lietka
 

19 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 8 / Teven : 11 )
 
Reuen (6/8)
 
Puppyklas (1/1)
1 VB Beste Puppy
Kalinin von der Windhundranch
Geb.: 05-08-2013   VDH/DWZB B : 18473
(Romanof aus dem Zarenreich x Ch. Eschowa von der Windhundranch)
Fokker : Schwarz Brigitte & Heike - Eig.: Raddatz Christin
 
Jeugdklas (2/2)
1 U JgdVDH JgdCAC JBOB
Klingsor's Djamal
Geb.: 21-03-2013   VDH/DWZB B : 18395
(Altai vom Tännichtgrund x Ch. Klingsor's Xynthia)
F.&Eig.: Siegel Dörte
2 U JgdResVDH JgdResCAC
Klingsor's Dexter
Geb.: 21-03-2013   VDH/DWZB B : 18394
(Altai vom Tännichtgrund x Ch. Klingsor's Xynthia)
Fokker : Herold - Eig.: Leukert Maria Beate
 
Intermediaire Klas (0/1)
afw  Asterion Izironk
Geb.: 21-04-2012   CMKU/B : 3181-12
(Oleg Kalinow x Foxey Lady Bistkupstwo)
Fokker : Chocholouskova Helena - Eig.: Hahn-Wassilewa Tina
 
 
Open Klas (3/4)
1 U VDH CAC Beste Reu - BOB
Yermoloff's Majakovski
Geb.: 22-07-2010   SE : 51124/2010
(Ztepponova Tzar Artjenko x Yermoloff's Jasmira)
Fokker : Persson Dan & Anneli - Eig.: Freiherr Danuta
2 U RVDH RCAC
Ajoscha iz mira älf
Geb.: 23-09-2011   VDH/DWZB B : 18258
(Ch. Leonid vom Tollhaus x Ch. Scharkow's Bogisha)
Fokker : Kühlmann Martina - Eig.: Locher Stephan M. / Leeb Susanne
3 ZG  Klingsor's Curgan
Geb.: 29-10-2011   VDH/DWZB B : 18284
(Altai vom Tännichtgrund x Ch. Klingsor's Xynthia)
Fokker : Siegel Dörte - Eig.: Siegel Dörte / Kroll Sabine
afw  Barnakov vom Falknerforst
Geb.: 29-12-2010   VDH/DWZB B : 18165
(Turgai's Feopen x Janscha Raschi-Pack-Buran)
Fokker : Kolberg Natascha - Eig.: Schreck Stefan
 
Teven (11/11)
 
Puppyklas (2/2)
1 VB  Kaja Kismet von der Windhundranch
Geb.: 05-08-2013   VDH/DWZB B : 18475
(Romanof aus dem Zarenreich x Ch. Eschowa von der Windhundranch)
F.&Eig.: Schwarz Brigitte & Heike
 
2 VB  Karenina von der Windhundranch
Geb.: 05-08-2013   VDH/DWZB B : 18476
(Romanof aus dem Zarenreich x Ch. Eschowa von der Windhundranch)
F.&Eig.: Schwarz Brigitte & Heike
 
 
Jeugdklas (3/3)
1 U JgdVDH JgdCAC
Uliana Majove Bohemia
Geb.: 10-05-2013   CMKU/B : 3293/13
(Altai vom Tännichtgrund x Fina Majove Bohemia)
Fokker : Vesela Marie - Eig.: Siegel Dörte
2 U JgdResVDH JgdResCAC
BelSu iz mira älf
Geb.: 29-04-2013   VDH/DWZB B : 18423
(Ch. Dikaja Varjag x Ch. Diva Slatina de l'Hermitage d'Eole)
F.&Eig.: Kühlmann Martina
3 ZG  Tess Milana Majove Bohemia
Geb.: 12-02-2013   CMKU/B : 3252/13
(Harmon Majove Bohemia x Ch. Marisa Majove Bohemia iz Belaja Svora)
Fokker : Vesela Marie - Eig.: Hahn-Wassilewa Tina
 
 
Intermediaire Klas (3/3)
1 U VDH CAC Beste Teef
Ca'Frosco Lietka
Geb.: 03-07-2012   ROI : 12/111337
(Ca'Frosco Hakon x Dobrinja)
Fokker : Bertolini Elena - Eig.: Siegel Dörte
2 U RVDH RCAC
Blasch Legenda Rossij
Geb.: 17-06-2012   VDH/DWZB B : 18357
(Blesk iz Razdolia x Lynx Power of Love)
F.&Eig.: Spengler Ljudmila
 
3 ZG  Resch Wind Amara
Geb.: 30-07-2012   VDH/DWZB B : 18326
(Ch. Ambros of the Wicklow Hunters x Ch. Alesja vom Euskirchenhof)
F.&Eig.: Schmidt Cordelia & Uwe
 
Kampioensklas (1/1)
1 U VDH
Ch. Hirina von der Windhundranch
Geb.: 05-03-2009   VDH/DWZB B : 17953
(Ch. Turgai's Hajatin x Ch. Veruschka du Grand Fresnoy)
Fokker : Schwarz Brigitte & Heike - Eig.: Schwarz B. & H. & Bollbach Heike
 
 
Open Klas (2/2)
1 U VDH
Awrora Legenda Rossij
Geb.: 07-04-2011   VDH/DWZB B : 18212
(Zagar Iz Razdolia x Lynx Power of Love)
F.&Eig.: Spengler Ljudmila
 
2 U RVDH
Feodora de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 25-04-2010   LOF : 15686
(Ch. Dober-Kopp T-Boy x Ch. Ust'Luga de l'Hermitage d'Eole)
Fokker : Guillon Sylvie - Eig.: Hanschonkoff Viktoria
 
   
 
U : Uitmuntend
ZG : Zeer Goed
VB : Veel Belovend
 
 
 
 
 
 
terug naar boven